دسته بندی: مقاله‌ها و آموزش‌ها

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 1.1k بازدید
  • 3 دقیقه

آیا تا به حالا شده است که بخواهید یک بازی استراتژیک بسیار عالی بازی کنید؟ ما به شما لردز موبایل را پیشنهاد می‌کنیم. اما ابتدا، با ما همراه باشید تا صفر تا صد بازی لردز موبایل را به شما آموزش دهیم. جهت خرید آیتم‌های بازی و خرید جم لردز موبایل به صفحه آن درسایت مراجعه کنید.

آشنایی با بازی لردز موبایل

این بازی کاملاً استراتژیک است و تمامی کارهایی که شما طی روند آپگرید کردن پشت سر خواهید گذاشت در سرنوشت شما تأثیر می‌گذارد. اما چطور؟ این بازی جزو معدود گیم‌های استراتژیک است که فقط طرفداران سبک خود را دارد.

برای مثال، یکی دیگر از بازی‌هایی که در این سبک در دنیای بازی‌های مجازی جهانی وجود دارد بازی March Of Empire است. می‌توان گفت این 2 بازی از نظر عملکردی شباهت بسیاری به یکدیگر دارند.

در این بازی شما با ساختن اکانت صاحب یک قلعه در ناکجاآباد می‌شوید. خوشبختانه با کمک Tutorial بازی می‌توانید گام‌به‌گام نحوه بازی‌کردن را یاد بگیرید.

محیط بازی

در واقع این بازی ‌طوری طراحی شده است که شما، 2 نقشه مجزا داشته باشید. اما یک نقشه، قلمرویی است که قلعه شما در آن واقع شده است. نقشه دیگر زمانی برای شما فعال می‌شود که خود سرور بازی یک Event به نام Kingdom vs Kingdom را شروع کند.

نمایی از قلعه لول بالا در بازی لردز موبایل

اما 90% بازی روی همان نقشه همیشگی شما می‌چرخد. در نقشه‌ای (Map) که شما در حال فعالیت کردن هستید، یک سری Camp وجود دارد که توسط خود سرور Spawn می‌شوند. با حمله کردن به این کمپ‌ها که هم سطح‌ (Level) هم هستند، می‌توانید قهرمان (Hero) خود را آپگرید کرده و قوی‌تر بسازید.

در کنار این کمپ‌ها یک سری لوکیشن وجود دارد که در واقع منابع موردنیاز ساخت‌وساز هستند. با استفاده از مارچ‌هایتان (گردان‌های ارسالی) می‌توانید این لوکیشن‌ها را روی مپ پیدا کنید و برای جمع ‌کردن منابع از آن‌ها استفاده کنید.

یک سری ساختمان هم وجود دارند که پس اینکه شما مارچ خود را به آنجا ارسال می‌کنید، مارچ ارسال شده برای مدتی Buff می‌شود. به این معنی است که قدرت (Power)، استقامت (Strenght) یا چیزهای دیگر آن‌ها تقویت می‌شود.

KvK نبرد قلمروها

ایونت جهانی وجود دارد که طی آن قلمروها می‌توانند به یکدیگر حمله کنند. طی این ایونت هر قلمرو، متحدان یا بازیکنی که امتیاز بیشتری کسب کند، در کنار جوایز خاص، جوایز دیگری هم کسب خواهد کرد.

برای پیشرفت باید چه کرد؟

برای اینکه در بازی لردز موبایل پیشرفته خوبی داشته باشید به شما توصیه می‌کنیم، به نکاتی که در ادامه اشاره می‌کنیم حتماً توجه داشته باشید و طی بازی آن‌ها را اجرا کنید.

نمایی از Hive بازی لردز موبایل

ساختمان‌ها را کامل آپگرید کنید

توسعه و پیشرفت این بازی به ساختمان‌های شما وابسته است. هر سطح از قلعه (Castle) دسترسی سطحی برای ساختمان‌های شما تعیین می‌کند؛ بنابراین اگر به‌عنوان‌مثال Castle level 5 دارید، سعی کنید تمامی ساختمان‌های موجود را تا آخرین حد ممکن آپگرید کنید.

همیشه در حال سرباز ساختن باشید

حتی 1 دقیقه از انجام این کار غافل نشوید. قدرت Might شما به سربازان شما بسته است. درست است که با ساخت‌وساز مقداری Might کسب می‌کنید؛ اما ارزش آن با ساختن نیروهای بیشتر و لول بالاتر بیشتر خواهد شد.

این بازی بیشتر نیاز به ساخت سربازان سطح 3 و 4 دارد. در کنار اینکه قدرت شما با ساخت این Tier 3-4 افزایش می‌یابد، حمله کردن به شما سخت‌تر هم خواهد شد.

حتماً بیمارستان خود را خالی نگه دارید

Infirmary نقش بیمارستان قلعه شما را دارد. زمانی که شما حمله می‌کنید یا به شما حمله می‌شود، سربازان مجروح وارد این ساختمان خواهند شد؛ بنابراین در کنار اینکه سطح این ساختمان را در آخرین حد خود نگه می‌دارید، همیشه فضای آن را خالی کنید تا سربازان مجروح اضافه بر سازمان شما از بین نروند.

تجهیزات لول 60 قهرمان‌ بازی لردز موبایل

تحقیقات خود را تکمیل کنید

یکی از کلیدی‌ترین کارها در بازی لردز موبایل Research (تحقیق) کردن است. با استفاده از Researching می‌توانید توانایی سربازان، قهرمان و تولیدات خود را افزایش و بهبود بخشید. هرچه میزان سطح تحقیقات نیروها بالاتر باشد، دشمنان صدمه کمتری به شما وارد خواهند کرد.

قهرمان خود را Max کنید

قهرمانان در کنار اینکه Level Up می‌شوند، نیاز به تجهیزات دارند. این تجهیزات حین بازی به دست شما خواهد رسید. هر آیتم تأثیر خود را دارد. اگر قصد Farm کردن دارید، حتماً Talent و تجهیزات خود را برای فارم کردن انتخاب کنید. این مورد برای زمان جنگ هم صدق می‌کند.

قهرمان‌های بازی لردز موبایل

وارد یک اتحاد Guild شوید

بازی لردز موبایل یک گیم کاملاً تیمی است. بدون اتحاد، پیشرفت شما واقعاً سخت یا شاید غیرممکن خواهد بود. متحد شدن، برای شما مزیت‌های زیادی به همراه خواهد داشت که توصیه می‌کنیم خودتان طعم بازی را بیشتر بچشید.

در کنار اتحاد باشید

اصطلاح Hive به معنی لانه است. در این بازی به قسمتی از نقشه که یک اتحاد در آن اجماع کرده باشند اصطلاحاً Hive (هایو) گفته می‌شود. در زمان خطر حمله اگر کنار متحدان و دوستان خود باشید، خسارات کمتری خواهید دید. همچنین امدادرسانی بسیار راحت‌تر خواهد بود.

انجام مأموریت‌های بازی لردز موبایل

برای اینکه در بازی لردز موبایل راحت‌تر پیشرفت کنید و با فضای بازی بیشتر آشنا شوید، به شما توصیه می‌کنیم تا مأموریت‌های درخواست شده را انجام دهید. انجام Quest, Task, Guild Task برای شما مزیت‌هایی از جمله منابع، Experience برای قهرمان و چیزهای دیگر خواهد داشت.

کلید موفقیت در بازی لردز موبایل

برای اینکه موفق‌تر باشید، سعی کنید چراغ خاموش پیشرفت کنید. از دید پلیرهای شکارکننده (Hunter) به‌دور باشید. منابع را متناسب با نیازتان جمع‌آوری کنید و همیشه محافظ (Shield) خود را فعال نگه دارید.

برای اینکه سرعت ساختمان سازی خود را افزایش دهید، می‌توانید از آیتم‌های Booster استفاده کنید. بوسترها در واقع مدت‌زمان ساخت‌وساز شما را کاهش می‌دهند.

در زمان حمله یا دفاع حتماً آرایش نظامی مناسب برای خود در نظر بگیرید تا راحت‌تر و کم‌هزینه‌تر پیروز شوید.

تایمرهای ساخت‌و‌ساز خود را همیشه قبل از خارج‌شدن از گیم چک کنید. هرچه سریع‌تر و پشت‌سر‌هم آپگرید کردن را انجام دهید، روند پیشرفت شما بیشتر خواهد بود.

کلام آخر

بازی لردز موبایل به صبر و شکیبایی زیادی نیاز دارد. زیرا ساخت‌وسازها زمان‌بر هستند. برای اینکه پلیر قوی شوید، سعی کنید سربازهای سطح بالای زیادی آموزش دهید و وارد گیلدهای بزرگ و قوی شوید. از تحقیق کردن غافل نشوید و قهرمان خود را هرچه سریع‌تر به آخرین سطح برسانید.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما