دسته بندی: صفر تا صد بازی کالاف موبایل

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 30 بازدید
  • 4 دقیقه

کالاف دیوتی با ارائه نسخه موبایلی خود به موفقیت‌های پیشین خود ادامه داد و حتی باعث شد گیمرهای این بازی بیشتر وقت خود را صرف بازی در موبایل بکنند. اما هرکس که بازی کالاف دیوتی را تجربه کرده باشد، می‌داند که برای موفقیت در این بازی چند نکته کلیدی وجود دارد و اشتباهاتی هم می‌تواند باعث نابودی شما شود! ما در این مطلب به بررسی اشتباهات رایج در کالاف دیوتی موبایل می‌پردازیم.

بنابراین اگر می‌خواهید به گیمری تبدیل شوید که این بازی را بدون هیچ اشتباهی انجام می‌دهد، ادامه مطلب را دنبال کنید.

بررسی اشتباهات رایج در کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی موبایل یکی از بهترین بازی‌های چند نفره و آنلاین موجود است که طرفداران بی‌شماری را در تمامی دنیا دارد. این بازی به قدری پیشرفت کرده است که حتی بسیاری از افراد و فعالان این بازی، مشغول به کسب درآمد از آن هستند. اما نکات کوچکی وجود دارد که گاه بسیار پیش پا افتاده به نظر می‌رسند، اما می‌توانند تغییردهنده مسیر شکست و پیروزی باشند.

[row col_bg="#9e62d9" col_bg_radius="12" v_align="middle" h_align="center" padding="20px 22px 20px 11px" depth="1" depth_hover="4"]

[col span="8" span__sm="12" color="light"]

[featured_box img="6921" inline_svg="0" img_width="102" pos="left" link="https://1000gem.org/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-cp-%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%a7%d9%81-%d8%af%db%8c%d9%88%d8%aa%db%8c-%d9%85%d9%88%d8%a8%d8%a7%db%8c%d9%84-call-of-duty-mobile/"]

[ux_text text_color="#9e62d9"]

 

    خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

    خرید آیتم‌ها و آفرهای بازی و هرآنچه در فروشگاه بازی هست

[/ux_text]

[/featured_box]

[/col]

[/row]

در ادامه به بررسی اشتباهات رایج در کالاف دیوتی موبایل می‌پردازیم. این 10 اشتباه را بشناسید و دیگر آن‌ها را تکرار نکنید! البته اگر قصد زنده ماندن در این بازی را دارید!

چاقو در برابر حرفه‌ای ها ممنوع!

این گزینه ممکن است برای مواردی خاص مناسب باشد، اما در برابر حرفه‌ای‌ها نتیجه‌ای جز نابودی برایتان نخواهد داشت! در شرایط غیرخاص و نبردهای معمولی می‌توان برای افزایش سرعت از این ابزار استفاده کرد؛ گرچه احتمالا اگر انتخاب‌های بهتری وجود داشته باشد، کاربر هیچ‌گاه به سمت استفاده از چاقو نخواهد رفت!

اما در مواجهه با افراد حرفه‌ای و رقابت‌های حرفه‌ای، استفاده از چاقو به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. قبل از اینکه شما به حریف خود نزدیک شوید، او به شلیکی ساده شما را از پا درآورده است!

استفاده از اسنایپر در فضای بسته

این اسلحه که یکی از مرگبارترین سلاح‌های بازی است، در شرایط مناسب خود می‌تواند بهترین نتیجه را به گیمر بدهد. اما در شرایطی که فضا کوچک و بسته است چطور؟

در واقع کسی که اسنایپر در دست دارد و نمی‌داند باید چه کاری انجام دهد، خطری را به وجود نخواهد آورد. در شرایطی که فضایی زیادی در روبه‌رو وجود داشته باشد، اسنایپر می‌تواند نقش پررنگی را ایفا کند. اما اگر فضا بسته باشد، فردی که این سلاح را در اختیار دارد، باید از هم تیمی‌های خود کمک بخواهد؛ زیرا نزدیک شدن به او و صدمه رساندن به اون کاری راحت خواهد بود.

اشتباهات رایج در کالاف دیوتی موبایل

استفاده از اسنایپر در فضای باز

دقیقا مشابه شلیک کردن با اسنایپر در فضای بسته، شلیک کردن با آن در حالتی که ایستاده‌اید و در فضای باز هستید هم اشتباه است. این یکی از اشتباهات رایج در کالاف دیوتی موبایل است.

اسنایپر باید به محیط اشراف داشته باشد و معمولا بلندی‌ها و مکان‌هایی که ارتفاع مشخصی دارند برای اسنایپر مکان‌های بسیار خوبی هستند. در غیر این صورت بهترین گیمرها با اسنایپر هم به مشکل خواهند خورد.

کمپینگ با SMG

کمپینگ یکی از استراتژی‌های آزاردهنده برای بسیاری از گیمرها است و معمولا این روش‌ را به تازه کار بودن کاربر ربط می‌دهند!

اما به طور کلی اگر قصد این کار را به هر دلیل تاکتیکی یا غیرتاکتیکی دارید، استفاده از SMG که قدرت آسیب کمی دارد توصیه نمی‌شود.

کمپینگ با شات گاناز بزرگترین اشتباهات کالاف دیوتی موبایل

مجدد لازم است بگوییم کمپینگ و انتظار برای حریف و ضربه زدن به او روشی مناسب در این بازی به حساب نمی‌آید. اما به هر حال هرکس به خصوص افرادی که به تازگی وارد بازی می‌شوند، این تاکتیک را امتحان می کنند.

اما تلفیق آن با شات گان چیز فاجعه‌آمیزی خواهد شد! شات گان برای آسیب زدن از فاصله دور اصلا گزینه مناسبی نیست.

استفاده از تجهیزات زیاد

هر چه در این بازی پیشرفت کنید و حرفه‌ای تر شوید، به این مسئله بیشتر نزدیک می‌شوید که برخی تجهیزات و پیوست‌ها واقعا ضروری نیستند و حتی ممکن است شما را به عقب برگردانند. برخی از این تجهیزات می‌توانند روی سرعت شما تاثیر مستقیمی داشته باشند و همچنین عملکرد سلاح را هم پس از مدتی دچار افت کنند.

کوییک اسکوپ در فاصله نزدیک، از رایجترین اشتباهات کالاف دیوتی موبایل

کوییک اسکوپ نیز موردی است که برای افراد فوق حرفه‌ای از آن بهره ببرند. گرچه استفاده از آن برای هر گیمری شرایط خاصی را می‌طلبد.

کوییک اسکوپ از فاصله نزدیک چیزی نیست که بتوان روی آن حساب کرد. اگر حریف شما از اسلحه قوی با دامنه آسیب بالا و سرعت شلیک بالا استفاده کند، کار شما تمام است! همچنین اگر رقیب شات گان در اختیار داشته باشد هم اوضاع بدتر خواهد شد! بنابراین این موضوع مهم را هم مد نظر خود قرار دهید.

تیراندازی به صورت سینه خیز از فاصله دور

تیراندازی به صورت سینه خیز یکی از ترفندهای کالاف دیوتی است که حریف را به خوبی غافل‌گیر می‌کند. اما آیا این موضوع همیشه و برای هر حالتی جوابگو است؟ قطعا خیر!

این نوع تیراندازی حریفان را مجبور به عقب رفتن نمی کند، گرچه هدف برای آن‌ها کوچک می‌شود؛ اما تیرانداز ماهر هدف خود را نشانه خواهد رفت؛ خواه دور و خواه کوچک باشد!

ترجیح دادن اسکوپ‌ها به ADS

اسکوپ‌ها می‌توانند هدف‌گیری را به خوبی بهینه کنند و نتیجه را دقیق‌تر کنند. اما باید توجه کنید با انتخاب اسکوپ میزان ADS به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد. این مورد اهمیت بسیاری دارد و می‌تواند تفاوت‌ها را در مواقعی که دو رقیب دقیقا از یک سلاح استفاده می‌کنند مشخص کند.

خشاب‌های بزرگ ممنوع!

اسلحه با ظرفیت زیاد که دست شما را خالی نگذارد بسیار خوب است؛ اما زیاده‌روی در این کار نتیجه‌ای کاملا عکس می‌دهد. در این حالت هم مجدد بحث مهم ADS مطرح می‌شود و سرعت بازیکن به شدت کم می‌شود و همچنین هنگام پر کردن مجدد خشاب زمان زیادی را صرف می‌کند. زمانی که ممکن است شما را از بین ببرد! این هم یکی از اشتباهات رایج در کالاف دیوتی موبایل است.

10 اشتباه در بازی کالاف دیوتی موبایل

چرا باید اشتباهات کالاف دیوتی موبایل را بشناسیم؟

قطعا هر گیمری نمی‌خواهد به سادگی و با اشتباهات ساده از دور خارج شود. شناخت این اشتباهات رایج در کالاف دیوتی موبایل می‌تواند به خوبی به شما کمک کند به سمت حرفه‌ای‌تر شدن پیش بروید. همچنین همانند همه گیمرهای حرفه ای خرید سی پی کالاف می‌تواند سکوی پیشرفت خوبی برای شما باشد.

بنابراین این اشتباهات را به خوبی بررسی کنید و ببینید کدام موارد را تا به حال انجام می‌دادید و سعی کنید دیگر آن‌ها را تکرار نکنید. شاید دلیل عدم موفقیت خود را که تا به حال برای شما پوشیده بوده است، با خواندن این موارد متوجه شوید!

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما