دسته بندی: صفر تا صد بازی فری فایر

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • 5.0 ستاره
  • 3 دیدگاه
  • 904 بازدید
  • 3 دقیقه

یکی از ویژگی‌های اصلی بازی فری فایر اسکین‌های مختلف آن است. اسکین‌ های فری فایر به طور قابل توجهی در این بازی قابل دیدن است و هر کدام هم دارای ویژگی‌ مخصوص و منحصر به فردی هستند که آن را از مابقی متمایز می‌کند.

به همین دلیل در این مطلب به بررسی این اسکین‌ها در بازی بسیار جذاب و محبوب این روز‌های دنیای گیمینگ یعنی فری فایر می‌پردازیم. پس اگر قصد آشنایی بیشتر با اسکین‌های فری فایر را دارید، ادامه مطلب را مطالعه کرده و از آن برای پیشرفت کردن در بازی استفاده کنید.

معرفی برترین اسکین های فری فایر

همانگونه که گفته شد، فری فایر اسکین‌های متفاوت و مختلفی را دارد که هر کدام در نقطه‌ای و مسیری به کمک شما خواهند آمد. در ادامه اما ما به معرفی برترین اسکین های فری فایر می‌پردازیم که بتوانید بیشتر با آن‌ها آشنا شوید.

Black widow ocean fames

اسکین‌های زیادی در بازی فری فایر وجود دارند؛ اما برخی از آن‌ها به دلیل ویژگی‌های خاص خود جایگاه ویژه‌تری را دارند. قطعا بلک ویندو از بهترین‌های اسکین‌ های فری فایر است. اما دلیل این خاص بودن چیست؟ اگر شما برای سلاحتان در فری فایر از این اسکین بهره‌ بگیرید، قدرت کلی، قدرت آسیب رسانی یا همان دمیج سلاح شما تا حد بسیار زیادی، که تقریبا دو برابر مقدار اولیه است، بالاتر می‌رود و قطعا تفاوت را به خوبی مشاهده خواهید کرد.

بنابراین اگر می‌خواهید قدرت خود را در بازی بیشتر کنید و در رقابت‌ها حضور موفق‌تری داشته باشید، استفاده از این اسکین گزینه بسیار ایده‌آلی خواهد بود.

Dragon ak از اسکین‌های برتر بازی فری فایر

یکی دیگر از اسکین‌های برتر بازی فری فایر این اسکین حرفه‌ای است. ویژگی‌هایی که این اسکین ارائه می‌دهد باعث شده است تبدیل به یکی از محبوب‌ترین‌ها نیز شود. علاوه بر قدرت بسیار بالایی که این اسکین به سلاحتان اضافه می‌کند، زیبایی خاص آن نیز باعث این محبوبیت شده است و بسیاری از گیمرهای حرفه‌ای به دنبال تهیه این اسکین می‌روند.

اسکین های بازی فری فایر

 

Evil pumpkin AK

این اسکین از اسکین های فری فایر هم یکی دیگر از اسکین‌های بسیار مناسب است که می‌توان از آن در شرایط دشوار و حساس استفاده کرد و نتیجه بسیار خوبی هم گرفت. از ویژگی‌های مهم این اسکین می‌توان به دقت آن اشاره کرد.

اگر این اسکین را برای خود فعال کنید دقت اسلحه شما تا حد بالایی بالا خواهد رفت و می‌توانید هدف‌گیری‌های بسیار خوبی را تجربه کنید.

دیگر ویژگی که با این اسکین به اسلحه شما اضافه می‌شود، موبیلیتی سلاحتان است. در حقیقت این ویژگی در کنار دقت اسلحه باعث خواهد شد در جابجایی‌ها و مورد هدف قرار دادن موارد متحرک بسیار بهتر و دقیق‌تر عمل کنید. در نهایت نیز باید گفت اگر می‌خواهید این اسکین را برای سلاح‌های خود داشته باشید، نیازمند خرج کردن 40 جم هستید.

Ultimate titan scar

این اسکین از مقاوم‌ترین و قوی‌ترین اسکین‌های فری فایر است. تیتان اسکار هم بسیار زیباست و هم سرعت شلیک و پرتاب گلوله سلاح شما را به بیشینه خود می‌رساند. قدرت آسیب رسانی این اسکین هم بسیار بالا بوده و دمیج بالایی را به حریف وارد خواهد کرد. این اسکین هم نیازمند 40 جم برای تهیه آن است.

Venom M4A1 از محبوبترین اسکین های فری فایر

یکی دیگر از اسکین‌هایی که گیمرهای زیادی به سمت استفاده از آن می‌روند، ونوم است. اما دلیل محبوبیت این اسکین اسلحه فری فایر در چیست؟ در حقیقت این اسکین هم قدرت سلاح را تا دو برابر بالاتر می‌برد و اجازه می دهد حضوری پرقدرت‌تر در رقابت‌ها داشته باشید و هم قدرت آسیب رسانی بسیار بالایی هم دارد که ارزش تهیه آن را به شدت بالا می‌برد.

برای به دست آوردن این اسکین هم شما باید در بازی فری فایر 40 جم را خرج آن کنید.

Cupid scar

در برخی موارد افراد به دنبال اسکین اسلحه فری فایر هستند که ظاهر سلاح آن‌ها را زیباتر بکند. در واقع شاید برای برخی زیبایی بر قدرت ارجحیت داشته باشد! گذشته از این موضوع این اسکین برای این دسته از افراد بسیار مناسب است و البته جدای از ظاهر بسیار خوبی که دارد و اسلحه شما را بسیار لوکس جلوه می‌دهد، در قوی‌تر کردن آن هم نقش مثبتی دارد.

Blood moon scar

 این اسکین از اسکین های فری فایر هم ظاهری بسیار زیبا را به سلاحتان می‌بخشد. البته قدرتی که به سلاحتان می‌دهد نیز بسیار مناسب است. بنابراین اگر زیبایی و قدرت را همزمان می‌خواهید، اسکین blood moon scar برای شما طراحی شده است؛ آن را تهیه کنید!

New year mp40 - اسکین اسلحه فری فایر

یکی از اسلحه‌های بسیار محبوب در بازی فری فایر mp 40 است که به دلایل زیادی مورد توجه گیمرها قرار گرفته است. به همین جهت به معرفی اسکین این اسلحه خاص هم می‌پردازیم. البته اسکین‌های دیگری نیز مناسب این سلاح خاص و قدرتمند هستند که طبق سلیقه خودتان و البته شرایط موجود برای بازی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

این اسکین برای این اسلحه، علاوه بر ظاهر بسیار زیبایی که به اسلحه می‌بخشد قدرت پرتاب گلوله را هم بسیار بالا می‌برد و اسلحه‌ای بسیار قوی‌تر را در اختیار شما قرار خواهد داد که در نبردهای مختلف مشکل گشای شما خواهد بود.

تهیه اسکین های فری فایر برای سلاح‌های مختلف

ارزش تهیه اسکین در فری فایر

در این مطلب در خصوص بهترین اسکین های فری فایر توضیحات کاملی دادیم. اگر از پیش با این اسکین‌ها آشنا بودید که اهمیت آن را به خوبی می‌دانید و اگر هم با آن‌ها آشنا نبودید بعد از خواندن این مطلب اهمیت استفاده از آن‌ها به خوبی برایتان مشخص شده است.

اسکین‌ها بهترین ابزاری هستند که می‌توانند گیمر را در رقابت‌های خاص و بسته به شرایط رقابت کمک کنند. با خرید اسکینهای فری فایر و جم فری فایر می‌توانید حرفه‌ای تر در بازی ظاهر شوید.

بنابراین تهیه آن‌ها برای هر گیمر حرفه‌ای، واجب است. اما برای خرید این اسکین‌ها در بازی فری فایر نیاز به جم دارید که می‌توانید با مراجعه به سایت هزارجم از بسته‌های مختلف و متنوع سایت دیدن کرده و مورد مناسب خود را تهیه کنید و در کمترین زمان ممکن با بهترین قیمت دریافت کنید.


دیدگاه‌های کاربران

 (3 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما
Yazdanziya

سلام کسی میدوته چجوری وازکجااین اسکین هارابگیزیم...من همه جای فری فایرگشتم امانیستن که بخرم

محمد یاسین تقی خانی

خخخ خیلی تاثیر گذار بود✨😶

یوسف

خرید گان