دسته بندی: صفر تا صد بازی کالاف موبایل

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 86 بازدید
  • 3 دقیقه

کالاف دیوتی از زمان انتشار اولین نسخه‌ها، همواره یکی از بهترین و محبوب‌ترین بازی‌ها در بین گیمرهای جهان بوده است. حال با ارائه کالاف دیوتی وارزون 2 بسیاری از عاشقان این بازی بی‌صبرانه منتظر تجربه آن هستند. اگر بخواهید به صورت حرفه‌ای در این بازی حضور پیدا کرده و ماموریت‌های مختلف را یکی پس از دیگری با موفقیت سپری کنید، لازم دارید که با برخی از نکات مهم و کلیدی آشنا شوید. در این مطلب آموزش کالاف دیوتی وارزون 2 به صورت حرفه‌ای ارائه می‌شود؛ بنابراین اگر می‌خواهید به فرد حرفه‌ای در این بازی تبدیل شوید حتما این مطلب را دنبال کنید.

نکات مهم برای آموزش کالاف دیوتی وارزون 2

برای این که به گیمر حرفه‌ای‌تری در کالاف وارزون 2 تبدیل شوید، باید از نکات و موارد مهم و کلیدی آگاهی داشته باشید. در ادامه برخی از موارد مهمی که به حرفه‌ای‌تر شدن شما در بازی کمک می‌کند مورد بررسی قرار می‌گیرد.

شخصی‌سازی تنظیمات بازی

در ابتدای آموزش کالاف دیوتی وارزون 2 باید اشاره کنیم که شخصی‌سازی تنظیمات یکی از راه‌های ساده برای حرفه‌ای‌تر شدن در این بازی است. در واقع برای آن که شانس خودتان را برای زنده ماندن در نقشه بازی بیشتر کنید، باید مطمئن شوید که تنظیمات درست و مناسبی را انتخاب کرده‌اید. در این بخش امکان کنترل و تغییر سیستم حرکات بازیکنان نیز وجود دارد.

استفاده از loadout شخصی

برای استفاده از اسلحه‌هایی که برای خود شخصی‌سازی کرده‌اید، روش‌های متفاوتی در کالاف دیوتی وارزون 2 وجود دارد. یکی از ابزارهای مناسب در این زمینه loadout dropهای موجود در نقشه این بازی جذاب هستند. همچنین می‌توانید انواع سلاح‌ها را از ایستگاه‌های خرید نیز خریداری کنید. شما می‌توانید سلاح‌های خود را به بهترین شکل تجهیز کنید و با تجهیز بهرت سلاح‌های خود به پیروی در رقابت‌های مختلف نزدیک‌تر شوید.

برقراری ارتباط با افراد دیگر

در ادامه بحث معرفی نکات برای آموزش کالاف دیوتی وارزون 2  باید به موردی مهم و تاثیرگذار اشاره کنیم. برقرار کردن ارتباط با دیگر افراد تیم مورد بسیار مهمی است که در به کارگیری نقشه‌های مختلف بازی نقش بسزایی دارد. فرقی ندارد که مشغول بازی دو نفره، سه نفره یا بیشتر هستید؛ باید همواره با کمک ابزارهای موجود با هم تیمی‌های خود در ارتباط باشید.

با این کار هر فردی می‌تواند با دیدن دشمن وضعیت را به هم‌تیمی خود اطلاع دهد و یا استراتژی مناسب‌تر را به او اعلام کند.

آموزش کالاف دیوتی وارزون 2

نقشه را فراموش نکنید

در ادامه آموزش کالاف دیوتی وارزون 2  باید به نکته‌ای اشاره کنیم که متاسفانه توسط بسیاری از افراد نادیده گرفته می‌شود. توجه به نقشه! همین مورد ساده می‌تواند شما را به فردی حرفه‌ای و تاثیرگذار در بازی کالاف دیوتی تبدیل کند. به خصوص در بازی‌هی چندنفره حتما متوجه اتفاقاتی که روی نقشه بازی در حال رخداد است باشید. شاید باید گفت که این مورد در خصوص این بازی بیشتری اهمیت را هم دارد.

با بررسی نقشه و دایره، مناطق امن را پیدا کرده و با قرار گرفتن در آن‌ها، سعی کنید آخرین فردی باشید که از رقابت جان سالم به در برده است.

بررسی Backpack

اگر با وارزون 2 آشنا باشید می‌دانید که یکی از آیتم‌های اصلی و مهم بازی همین backpack است. با داشتن کوله‌پشتی می‌توانید تجهیزات و مهمات بیشتری را با خود حمل کنید و این در ادامه بازی به شما کمک زیادی خواهد کرد. همچنین در زمانی که مشغول بازی تیمی هستید نیز می‌توانید از آیتم‌های همراه خود برای کمک به هم‌تیمی‌های خود استفاده کرده یا از آن‌ها درخواست داشته باشید. در این بازی شما این قابلیت را دارید که 3 سلاح را به طور همزمان با خود حمل کنید. با داشتن کوله‌های بزرگ‌تر، تجهیزات بیشتری را با خود همراه کنید!

سایر نکات مهم در آموزش کالاف دیوتی وارزون 2

در انتها به نکات مهم دیگری در این زمینه نیز اشاره می‌شود. به عنوان مثال استفاده از ساختمان‌های بلند در درگیری‌ها ممکن است کمک زیادی به شما کنند. به بالای ساختمان بروید و با استفاده از تفنگ دوربین خود دشمنان را یکی پس از دیگری از بین ببرید! البته برای این کار باید به اسنایپر ماهری تبدیل شده‌ باشید؛ در غیر این صورت محل شما لو رفته و سایرین می‌توانند به راحتی شما را از بازی محو کنند!

همچنین باید در یاد داشته باشید که در وارزون 2 باید تنها به حمله و هجوم فکر کنید و این بازی برای دفاع ساخته نشده است! جایی ثابت را برای خود انتخاب نکنید و همواره در حال جابجایی، دویدن و سر خوردن باشید. این کار از نظر روانی نیز روی رقیبان شما تاثیرگذار است و ممکن است آن‌‌ها را وادار به عکس العمل هیجانی کند که در نهایت شما از آن نفع ببرید.

همچنین باید به این نکته توجه کنید که در بازی با توجه به سلاح‌های موجود اقدام به حمله کنید. اگر سلاح مناسب برای شلیک از راه دور دارید، دیگر نباید به سراغ حمله نزدیک بروید!پ

یکی دیگر از نکاتی که توسط بسیاری پیشنهاد می‌شود آن است که برای حرفه‌ای شدن در بازی، بهتر است از همان اول مناطق شلوغ را انتخاب کنید؛ ممکن است در ابتدا این کار سختی باشد؛ اما به مرور عادت می‌کنید که از روش‌های مناسبی برای دفاع از خود استفاده کنید.

در آخر باید گفت که در صورتی که در گاز سمی دچار آسیب شده و روی زمین افتادید، در صورتی که از منطقه امن فاصله کمی ندارید، از قابلیت self-res استفاده نکنید. چرا که مرگ شما حتمی و قطعی خواهد شد!

وارزون 2

جمع‌بندی

کالاف دیوتی در نسخه‌های مختلف همواره مورد توجه بسیار زیادی قرار گرفته است. همه گیمرهای آن نیز دوست دارند که به سطح بسیار خوبی در بازی رسیده و رقبای خود را شکست دهند. اما همه کاربران روش‌ها و نکات مهم را در نظر نمی‌گیرند. در اینجا در خصوص آموزش کالاف دیوتی وارزون 2  برای حرفه‌ای شدن در بازی نکات مهمی مورد بررسی قرار گرفت که با عملی کردن آن‌ها، قطعا می‌توانید به کمی پشتکار، به فردی غیرقابل شکست در بازی تبدیل شوید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما