دسته بندی: صفر تا صد بازی کلش رویال

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 391 بازدید
  • 3 دقیقه

بازی کلش رویال یکی از بازی‌های بسیار معروف و محبوب این روزهای دنیای گیمینگ است. این بازی که توسط شرکت سوپرسل طراحی و روانه بازار شده، بسیاری از گیمرهای سراسر دنیا را مشغول خود کرده است. از آن جا که قوانین کلی این بازی شبیه به بازی کلش اف کلنز است، قانون تغییر دادن اسم در کلش رویال نیز مانند همان بازی کلش اف کلنز است.

در حالت کلی هر کاربر با هر اکانت خود، تنها می‌تواند یک بار اسم خود را در این بازی تغییر دهد. اما راه‌ها و روش‌های دیگری نیز وجود دارد که بتوان با استفاده از آن‌ها، اسم اکانت مد نظر را مجددا تغییر داد. در ادامه این مطلب همراه ما باشید که روش‌های موجود را بررسی کنیم.

خرید جم کلش رویال با ارزانترین قیمت و باتخفیف‌های ویژه به مدت محدود در ۱۰۰۰جم آغاز شد.

تغییر دادن اسم در کلش رویال چگونه است؟

همانطور که گفته شد، قوانین این بازی، مشابه با بازی کلش اف کلنز است. به همین دلیل تغییر نام اکانت این بازی نیز مانند بازی کلش اف کلنز است.

در این حالت، به طور طبیعی برای هر کاربر امکان تغییر نام فقط برای یک بار در بازی فراهم شده است. اما آیا برای تغییر دادن نام برای دفعات بعدی، راهی وجود ندارد؟ باید گفت با این که بازی تنها اجازه یک بار تغییر نام را به هر کاربر برای اکانت مخصوص خود می‌دهد، اما راهی هم برای آن دسته از افرادی که بنا بر هر دلیلی نیاز به تغییر نام خود در بازی دارند، در نظر گرفته است.

در ادامه ابتدا روش تغییر نام برای مرتبه اول را مورد بررسی قرار می‌دهیم. این اتفاق ممکن است برای هر گیمری رخ دهد؛ بنابراین دانستن آن می‌تواند در موارد نیاز راهگشا باشد.

در ادامه نیز به بررسی این که چگونه می‌توان برای دفعات بعدی نام اکانت خود در بازی کلش رویال را تغییر داد پرداخته می‌شود.

روش تغییر دادن اسم در بازی کلش رویال

تغییر دادن اسم در کلش رویال برای دفعه اول

این مورد می‌تواند برای هر کاربر این بازی اتفاق بیفتد. حال اگر می‌خواهید روش تغییر دادن اسم در کلش رویال برای دفعه اول را بیاموزید، توجه شما را به ادامه این مطلب جلب می‌کنیم.

  1. برای تغییر دادن اسم در مرتبه اول، کار سختی پیش روی خود نخواهید داشت و نیازی به بیان روش‌های انحرافی نیست؛ چرا که خود بازی این قابلیت را برای تمام کاربران خود به طور پیش‌فرض فعال کرده است که بتوانند به طور عادی یک بار اسم خود را تغییر دهند.
  2. حال اگر تا امروز از این قابلیت استفاده نکرده‌اید و می‌خواهید برای اولین بار آن را امتحان کنید، باید به روش زیر عمل کنید. البته توجه کنید که فقط یک بار امکان استفاده از این روش و البته تغییر نام با این روش وجود دارد. ابتدا بازی را در پلتفرم مورد نظر اجرا کنید. آیکون مربوط به تنظیمات یک همان چرخ دنده را انتخاب کرده و در صفحه باز شده گزینه change name را فشار دهید.
  3. حال در پنجره جدید که باز می‌شود، می‌توانید اسم جدید خود را به دلخواه انتخاب کنید. پس از انتخاب اسم و مطمئن شدن از آن، گزینه continue را انتخاب کنید. بعد از این، گزینه تغییر اسم در تنظیمات بازی برای شما غیرفعال خواهد شد و از این به بعد باید روش دیگری را که در ادامه به آن می پردازیم امتحان کنید.

تغییر اسم برای دفعات بعدی

حال فرض کنید که شما یک بار از امکان تغییر اسمی که بازی برایتان در نظر گرفته است استفاده کرده‌اید. هم اکنون راه و روش این تغییر اسم چیست؟

برای تغییر دادن اسم در کلش رویال برای دفعات بعد، شما باید با کمپانی و سازنده بازی ارتباط بگیرید. شاید کمی ناامیدکننده به نظر برسد، اما در صورت رعایت نکات مربوطه، قطعا می‌توانید برای بار دیگر اسم خود را در این بازی محبوب عوض کرده و اسم مد نظر خود را برگزینید که لذت بازی برایتان بیشتر هم بشود.

اما اگر نکات مربوط به ارتباط با کمپانی سازنده، یعنی سوپرسل را رعایت نکنید، ممکن است دیگر نتوانید این تغییر اسم را در بازی تجربه کنید. سوپرسل دارای قوانینی است و به دلیل همین قوانین در برخی مواقع خاص اجازه تغییر اسم را برای دفعات دوم و سوم صادر می‌کند.

در این جا سوپرسل به طور واضح توضیح داده است که تحت تنها 2 شرط، اجازه تغییر اسم مجدد را برای کاربر فعال می‌کند. یکی آن که نام اکانت کاربر شامل نام و نام خانوادگی او باشد یا این که نام کاربر توهین آمیز قلمداد شود.

پس اگر اسم اکانت شما، شامل نام و نام خانوادگی‌تان باشد، شانس بالایی برای تغییر نام آن دارید. همچنین باید گفته شود که در متن درخواست خود به سوپرسل باید با لحنی صحبت کنید که آن‌ها تحت تاثیر قرار بگیرند. بنابراین تسلط به زبان انگلیسی و استفاده از متن‌ها مناسب نیز تاثیر به‌سزایی در تایید درخواست هر گیمر دارد.

چگونگی درخواست برای تغییر نام کلش رویال

چگونگی ارسال درخواست برای تغییر اسم کلش رویال

حال به بررسی روش ارسال درخواست تغییر دادن اسم در کلش رویال می‌پردازیم.

برای این کار کافی است مراحلی که در ادامه گفته می‌شود را به دقت دنبال کرده و اجرا کنید. ابتدا بازی را اجرا کنید و به بخش تنظیمات آن بروید. در این بخش گزینه help and support را انتخاب کنید. حال در مرحله بعد گزینه  my account را برگزینید. در ادامه باید گزینه I cant change my name را انتخاب کرده و در نوار پایین نمایش داده شده گزینه خیر را بزنید. بعد از این که این گزینه را انتخاب کردید، contact us در صفحه به نمایش در خواهد آمد و با انتخاب آن می‌توانید پیام خود را تایپ کنید.

در این جا لازم است بگوییم که ترفندی که برخی کاربران آن را به کار می‌گیرند آن است که در پیام خود اعلام می‌کنند که نام آن‌ها توسط کاربران دیگر کشورها مورد تمسخر قرار می‌گیرد. در این صورت سوپرسل ممکن است اجازه تغییر نام دوباره را به شما بدهد.

کلام پایانی

در این مقاله روش و چگونگی تغییر دادن اسم در کلش رویال را مورد بررسی قرار دادیم. همانطور که خواندید، بنا بر هر دلیل ممکن است کاربر نیاز داشته باشد که اسم خود را تغییر دهد. اگر برای دفعات بعدی نیاز به تغییر اسم داشتید، این بسیار مهم است که هم بتوانید متن خوبی به زبان انگلیسی بنویسید و هم دلایل متقاعدکننده‌ای را در متن خود ذکر کنید.

بنابراین اگر خود نمی‌توانید چنین متنی را برای سوپرسل ارسال کنید، بهتر است به کارشناسان بازی‌های موبایلی یا افرادی که قبلا سابقه ارسال چنین پیام‌هایی را داشته‌اند مراجعه کنید که پیامتان با موفقیت مورد تایید قرار بگیرد.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما