آسفالت 9 Asphalt Legends

سازنده: Gameloft SE

  • -
  • 247

خرید کوین آسفالت ۹

آسفالت 9 یک اثر مهیج و خوش ساخت است که توسط استودیو بازی سازی Gameloft منتشر شد، کمتر بازی موبایلی در سبک ماشین سواری را مشاهد می‌کنید که این کیفیت را به شما ارائه دهد و در کنار این کیفیت شما را به چالش بکشد، رقابت‌های جذابی که بدون خرید کوین آسفالت ۹ و توکن بازی نمی‌توانید از پس رقبا گذر کنید. کلش کوین‌ها و سیزن توکن‌های آسفالت این فرصت را برای شما فراهم می‌کنند تا بتوانید با قدرت و شتاب بیشتری با دیگر ماشین بازان رقابت کنید. با خرید توکن آسفالت، سیزن پس آسفالت و کلش کوین ها می‌توانید لذت بازی خود را چند برابر کنید و حتی هزارجم قابلیت های خرید دیگری را برای شما در نظر گرفته که با خرید باندل پس بازی آسفالت ۹ و یا خرید بونس پس بازی آسفالت ۹ از هیجان این بازی عقب نمانید.

اهمیت خرید کوین و سیزن توکن Asphalt 9

اگر می‌خواهید که بازی آسفالت 9 فقط یک بازی مسابقه‌ای ساده برای شما نباشد، نیاز دارید تا کوین و توکن آسفالت ۹ به علاوه‌ی باندل آسفالت ۹ و سیزن پس آسفالت را خریداری کنید. زیرا که در هر رقابت شما باید با هفت نفر دیگر از نقاط مختلف کره‌ی زمین مسابقه دهید که هر کدام یک از رقبای شما سوار بر لوکس‌ترین برند‌های ماشین هستند که می‌توانند در یک چشم بهم زدن با یک شتاب از جلوی چشم شما دور شوند، اما اگر شما هم مانند آن‌ها سیزن پس‌ها و باندل‌های آسفالت ۹ را داشته باشید به راحتی جلوی آن‌ها کم نخواهید آورد، داشتن توکن و کوین آسفالت ۹ ماشین شما را به بالاترین سطح خود خواهد رساند، فقط باید به بهترین نحو از توکن‌ها و کوین‌ها استفاده کنید تا پیروزی را بدست آورید.

خرید کوین آسفالت ۹

کلش کوین و سیزن توکن آسفالت 9

کلش کوین و سیزن توکن آسفالت ارز داخلی درون بازی محصوب می‌شود که هر مشکلی را می‌تواند برای شما حل کند. کلش کوین این امکان را برای شما به وجود می‌آورد تا با خرج کردن آن سوار لوکس‌ترین ماشین‌های روز دنیا مانند فراری، لامبورگینی، بنز، پورشه و هزاران ماشین لوکس دیگر که می‌توانید در جاده‌های آسفالت ۹ سوار شید را بخرید. شما با خرید کلش کوین و کوین آسفالت ۹ می‌توانید تمامی این ماشین‌های لوکس را به بالاترین سطح خود ارتقا دهید تا در رالی بین شما و دیگر رقبا در سرعت و شتاب کم نیاورند، خرید کلش کوین و کوین آسفالت ۹ باعث می‌شود تا شما بتوانید ماشین مورد علاقه‌ی خود را از کوچک‌ترین قطعه تا بزرگترین قطعه را به سلیقه‌ی خود طراحی کنید.

کوین بازی پولی است که شما همیشه می‌توانید آن را از راه‌های مختلف داشته باشید اما برای بدست آوردن کلش کوین  شما دو راه دارید، اولین راه‌ آن رقابت روی نقشه‌ی Legend Cities است که به برنده مسابقه کلش کوین تعلق می‌گیرد و روش دوم خریداری کلش کوین از 1000جم است.

سیزن توکن‌ها و توکن‌ها هم همانند کلش کوین و کوین بازی ارز داخل بازی محصوب می‌شوند، تفاوت این ارز‌ها مانند طلا، نقره و برنز هستند، هر کدام یک ارزش خاصی دارند. شما با خرید سیزن توکن و توکن آسفالت ۹ می‌توانید آیتم‌های ویژه‌ی بازی را بخرید، ماشین‌های خود را آپدیت و دیزاین کنید، Blueprint ها که برای بازکردن ماشین‌های جدید و ارتقای قطعات آن‌ها است را خریداری کنید. سیزن توکن‌ها و توکن‌ها را می‌توان از طریق شرکت در مسابقات و پیوستن به باشگاه‌ها بدست آورد اما اگر شما قصد دارید سوار بهترین ماشین شوید باید این سیزن توکن‌های را خریداری کنید تا بتوانید سریع‌ترین ماشین آسفالت ۹ را داشته باشید.

کلش کوین و سیزن توکن آسفالت 9

گیم پلی آسفالت 9

شما در بازی آسفالت ۹ مسیر طولانی خواهید داشت که باید با کاربران سرتاسر دنیا رقابت کنید، آسفالت ۹ دارای ۶۰ فصل و ۸۰۰ رقابت است که شما باید در هر مسابقه با ۷ نفر از بازیکنان در سراسر دنیا رقابت کنید. برای تبدیل شدن به یک اسطوره‌ی ماشن سواری در آسفالت ۹ نیاز دارید تا آیتم‌های بازی آسفالت ۹ را خریداری کنید چون بهترین کمک کننده به شما توکن‌ها و کوین‌های آسفالت ۹ هستند. بازی آسفالت ۹ علاقه‌مندان به رانندگی را ارضا خواهد کرد چرا که دارای گرافیکی در سطح بازی‌های کنسولی است، 111 ماشین از بزرگترین برند‌های ماشین سازی جهان را می‌توانید انتخاب کنید تا ماموریت خود را در آسفالت 9 به پایان برسانید، رقابت در جاده‌های پر پیچ و خم با استفاده از Overclock شما را می‌توانید با بالاترین سطح سرعت در بازی برساند.

فصل اول و دوم بازی آسفالت 9 در خیابان‌های ایتالیا شروع خواهد شد تا شما بتوانید از همان اول در جو بازی قرار بگیرید، کوه‌های هیمالیا یا بزرگترین خیابان‌های ژاپن بهترین محلی است که شما می‌توانید قدرت ماشین‌های خود را به چشم دیگران بکشید. کنترل کردن این سرعت آنچنان کار سختی نخواهد بود چرا که آسفالت ۹ یک بازی Touch Drive است و شما فقط وظیفه سبقت گرفتن و گاز دادن را برعهده دارید. آسفالت 9 یک ماشن سواری عادی نخواهد بود، نهایت هر سرعتی یک خرابی بزرگ در ماشین است که شما می‌توانید این خسارات را با توکن و کوین در بازی رفع کنید.

خرید توکن آسفالت ۹

خرید کلش کوین‌، سیزن توکن و سیزن پس آسفالت 9 از هزارجم

در ابتدا شما باید بسته‌ی مورد نظر خود را  از داخل صفحه‌ی محصول آسفالت ۹ در سایت 1000جم انتخاب کنید. بعد از انتخاب محصول شما به صفحه‌ای منتقل خواهید شد که باید اطلاعات جیمیل یا فیسبوک خود را در اختیار ما قرار دهید. بعد از اتمام این مرحله شما وارد صفحه‌ی درگاه پرداخت خواهید شد که باید هزینه‌ی بسته‌ی انتخابی را واریز کنید، با به اتمام رساند این مراحل بسته‌ی انتخابی شما در بازه‌ی زمانی 15 دقیقه الی 4 ساعت به صورت خودکار در اکانت شما در آسفالت ۹ شارژ خواهد شد.

چرا باید از 1000جم خرید کنیم

ما برای شما در 1000جم این امکان را فراهم کردیم تا از کوچک‌ترین محصول تا بزرگترین محصول بازی آسفالت ۹ را خریداری کنید. در تمام مراحل این خرید تیم پشتیبانی در کنار شما است تا اگر در مرحله‌ای از خرید به مشکلی برخوردید شما راهنمایی کنند. تیم 1000جم با سابقه‌ای بیش از 10 سال در کنار شما بازی دوستان است تا شما هم بتوانید مانند دیگر بازیکنان سرتاسر دنیا از آیتم‌های بازی‌ها، برای سریع‌تر پیشرفت کردن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: