مارول دوئل Marvel Duel

سازنده: NetEase Games

  • -
  • 20

خرید جم مارول دوئل Marvel Duel

نفس گیر آغاز خواهد شد مبارزه‌ای که در یک طرف آن ابرقهرمانان دنیای مارول ایستاده باشند و در طرف دیگر نام آشناترین شرورهایی که می‌شناسید، ترس به دلتان در طول مبارزه راه ندهد چرا که شما می‌توانید از پشتیبانی منحصر به فرد جم مارول دوئل یا الماس Marvel Duel استفاده کنید. Marvel Duel یک اثر اکشن و کارتی است که شما را به دنیای قهرمانان مارول خواهد برد، کنترل تمامی بازی برعهده‌ی شما است، پس قبل از هر حرکت اندکی تأمل کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای تیم خود بگیرید. در این مسیر سخت شما تنها نخواهید بود چرا که بهترین همراه شما همیشه کنار شما خواهد بود، بهترین نیروی کمکی که می‌توانید از کمک آن بهره ببرید جم بازی Marvel Duel خواهد بود چون که توانایی این را دارد که برای شما هر مشکلی را حل کند.

جم مارول دوئل

معرفی بازی مارول دوئل

مارول دئول اثری استراتژیک و اکشن است که توسط استودیوی بازی سازی چینی NetEase Games عرضه شده. در این بازی شما سفری کارتی را با قهرمانان مارول آغاز خواهید کرد تا با استفاده از جم بازی مارول دوئل دشمنان خود را از بین ببرید، شما یک رقابت جهانی را دارید تجربه می‌کنید که بازیکنان زیادی در آن مشغول به مبارزه هستند. پیروزی از آن بازیکنی خواهد بود که بتواند امتیاز حریف خود را به صفر برساند، یکی از جذاب‌ترین عواملی که به زیبایی بازی افزوده است احضار قهرمانانی است که در داستان‌های خود مهم‌ترین عامل پیروزی بودند، در حین این مبارزات نفس‌گیر فراموش نکنید که از جم‌های بازی مارول دئول استفاده کنید چرا که می‌تواند ورق بازی را برای شما برگرداند تا نتیجه‌ی بازی برعکس رقم بخورد.

اهمیت خرید جم Marvel Duel 

شاید در ابتدای شروع بازی احساس نیاز به جم بازی Marvel Duel پیدا نکنید اما هرچه از زمان شروع بازی برای شما می‌گذرد نیاز شدیدی به جم مارول دوئل پیدا خواهید کرد، جم بازی مهم‌ترین رقم زننده‌ی بازی به حساب می‌آید، به این علت که می‌تواند کوچک‌ترین تا بزرگترین اتفاقات بازی را برای شما رقم بزند، گاهی بازی در لحظه‌ی آخر است و شما امیدی به پیروز شدن در مبارزه ندارید در این مرحله شما می‌توانید با استفاده از جم Marvel Duel از کارت‌هایی استفاده کنید که در چند ثانیه ورق بازی را برای شما برگرداند. 

جم مارول دوئل چه کاربردی دارد؟

جم مارول دوئل ارز درون بازی است که شما می‌توانید تمامی آیتم‌های درون بازی را با آن خریداری کنید، این آیتم‌ها شامل قدرت‌های استسنائی است که در حالت عادی برای شما فعال نیست، همچین با استفاده از الماس Marvel Duel شما می‌توانید قدرت‌های کارت‌های خود را ارتقا دهید و آن‌ها را به بالاترین سطح خود برسانید. شما با استفاده از جم بازی Marvel Duel می‌توانید اسکین و ابزار حمله‌ی شخصیت خود را تغییر دهید. این نکته را در نظر بگیرید که داشتن الماس Marvel Duel می‌تواند احتمال پیروزی شما را به بالاترین سطح برساند.

جم بازی Marvel Duel

گیم پلی بازی Marvel Duel 

در طول مبارزه شما شاهد آزاد شدن قدرت‌های قهرمانان خود را به صورت جلوه‌های بصری سینمایی خواهید بود، این نمایش می‌تواند عاملی شود که شما بیشتر مجذوب این بازی باشید. پایان داستان خود را با استفاده از جم مارول دوئل بنویسید، در مارول دوئل شما می‌توانید هر کاری را انجام دهید، حتی می‌توانید از شخصیت‌های شرور بخواهید در تیم شما مبارزه کنند، برای مثال می‌توانید از تانوس بخواهید که در کنار مرد آهنی بایستد یا از لوکی بخواهید که در کنار ثور بجنگد. در بازی مارول دوئل شما می‌توانید از بیش از ۱۵۰ شخصیت مشهور سینمایی استفاده کنید. معروف‌ترین این شخصیت‌ها شمال مرد آهنی، کاپیتان آمریکا، مرد عنکبوتی، مرد مورچه‌ای، ثور و... کاراکترهای مشهور مثبت و منفی سینمای مارول.

شما با استفاده از الماس Marvel Duel می‌توانید ناوگان خود را شخصی سازی کنید و قدرت‌های آن‌ها را ارتقا دهید. فراموش نکنید که برای خود در مارول دوئل متحد جمع کنید، با دیگر بازیکنان سراسر جهان متحد شوید و به سراغ دیگر پلیرها بروید، حال فراموش نکنید که شما دگر وارد یک رقابت جهانی شده‌اید پس حتما قدرت خود را با جم Marvel Duel افزایش دهید. اگر ساعت‌ها مشغول بازی بودید متعجب نشوید چون شما درحال انجام یک بازی فوق‌العاده هستید.

خرید آیتم‌ها و آفرهای روزانه‌ی بازی Marvel Duel 

در حین بازی Marvel Duel به احتمال زیاد قدرت‌هایی را مشاهده خواهید کرد که احتمال دهید شما هم به آن نیاز دارید. برای خریداری این محصولات کافی است وارد صفحه‌ی محصول Marvel Duel شوید و عکس محصول مورد نظر خود را در اختیار تیم پشتیبانی بگذارید تا آن را برای شما خریداری کنند‌، علاوه بر این در داخل فروشگاه بازی آفرهایی را مشاهده خواهید کرد که برای هر پلیر متفاوت است، برای خریداری این آفر‌ها هم کافیست تا مراحل بالا را طی کنید.

خرید الماس مارول دوئل

خرید الماس Marvel Duel از ۱۰۰۰جم

شما برای اینکه بتوانید الماس بازی Marvel Duel را خریداری کنید ابتدا وارد صفحه‌ی محصول این بازی می‌شوید، پس از اینکه محصول مورد نظر خود را در  بین محصولات انتخاب کردید با کلیک بر روی اون محصول وارد صفحه‌‌ای خواهید شد که باید اطلاعات اکانت جیمیل یا فیسبوک‌تان را در اختیار سایت بگذارید. بعد از طی کردن این مراحل در پایان شما وارد صفحه‌ی درگاه پرداخت خواهید شد تا هزینه‌ی محصول را واریز کنید، بعد از به پایان رسیدن این مرحله خرید شما نهایی شده و در کمتر از ۱۵ دقیقه الی ۴ ساعت به صورت خودکار در اکانت‌تان شارژ خواهد شد.

چرا باید از ۱۰۰۰جم خرید کنیم

سایت ۱۰۰۰ جم با بیش از ۱۰ سال سابقه‌ در فروش آیتم‌های درون برنامه‌ای بازی‌ها در کنار شما است تا بتوانید مانند بازیکنان دیگر کشورها بازی‌های مورد علاقه‌تان را با داشتن آیتم‌های بازی آن را انجام دهید. شما در سایت ۱۰۰۰جم تیمی را در تمام مراحل خرید کنارتان خواهید داشت تا شما راهنمایی کنند تا بتوانید به آسان‌ترین روش خرید‌های خود را انجام دهید، سایت ۱۰۰۰جم در کنار شما است تا بتوانید با لذت چند برابری بازی‌ها خود را انجام دهید. 

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: