دسته بندی: مطالب سایت

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 23 بازدید
  • 3 دقیقه

بازی لردز موبایل که در سبک استراتژیک و آنلاین عرضه شده است، توانسته در زمان کوتاه حضور خود طرفداران زیادی به دست بیاورد. این بازی امتیاز کاربری 4.7 از 5 را گرفته و با 1 میلیون بار دانلود در گوگل‌پلی همراه بوده است. در این بازی باید روزانه قدرت خود را افزایش دهید تا امپراطوری بزرگ خود را ساخته و بر جهان حکومت کنید! همچنین برای استحکام پایه‌های حکومت، باید قابلیت‌ها و امکانات موجود را برای محافظت از قبیله و امپراطوری خود استفاده کنید. البته برای این کار بهتر است شخصیت‌های مختلفی که در بازی وجود دارند را برای تقویت دفاعی خود استفاده کنید.

در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا با یادگیری نکات حرفه‌ای شدن، دشمنان زیادی که در این بازی منتظر نابودی امپراطوری شما هستند را ناکام بگذارید!

13 نکته تخصصی برای حرفه‌ای شدن در بازی لردز موبایل

برای این که بتوانید در این بازی بر جهان حکومت داشته باشید، باید امپراطوری خود را تشکیل دهید، اما قبل از شروع امپراطوری باید تبدیل به یک گیمر حرفه‌ای شوید. برای این کار کافیست تا 13 نکته طلایی را که در ادامه بررسی می‌کنیم رعایت کنید.

یک تیم محبوب پیدا کنید

برای موفقیت در این بازی داشتن تیم منسجم اهمیت بالایی دارد. به طور کلی در یک تیم با متوسط افزایش سرعت چند ساعتی، معادل 50 تا 600 سنگ قیمتی و مواد برای ساختن می‌گیرید.

تیم محبوب خود را پیدا کنید - ترفندهای لردز موبایل

تمرکز آشنایان (Familiars) را بالا ببرید

در بازی لردز موبایل تمرکز 100 درصدی آشنایان (Familiars) از اهمیت بالایی برخوردار است. به این ترتیب با پاک‌سازی Skirmish 8، خیلی سریع نسبت به ادغام Pact 1 اقدام کنید.

استقامت بیشتری به خرج دهید

این کار را هرچه زودتر انجام دهید بهتر است. با استقامت بیشتر، رتبه‌بندی، مدال و پیشرفت شما هم در بازی افزایش پیدا می‌کند؛ بنابراین بهتر است هرچه سریع‌تر Aquiris را به Adult تبدیل کنید.

قفل Pact 2 را بازکنید

با انجام این کار هارپی را به Adult ارتقا دهید. با باز کردن قفل Pact 2 در بازی لردز موبایل امتیازهای VIP بسیار زیادی هم دریافت می‌کنید. همچنین پناهگاه‌های شما نسبت به گذشته بسیار بیشتر می‌شود.

نیاز بازی را در نظر بگیرید

بعد از هارپی مورد بعدی را باید بر اساس نیازی که در بازی دارید انتخاب کنید. Bonehead، Territe، Totemest و Tempestite تقریبا باهم برابر هستند و هر کدام ویژگی‌های خوب خود را دارند؛ بنابراین در انتخاب آنها دستتان باز است.

سالن ورزشی ایجاد کنید

برای قهرمانان خود باید تمریناتی را در نظر بگیرید. به همین دلیل بهتر است 2 سالن ورزشی را در اختیار آنها قرار دهید. قهرمانانی که تجربه کمتری دارند با انجام این تمرینات آماده‌تر می‌شوند.

برای رویدادهای جهنمی بازی لردز موبایل از تحقیق استفاده کنید

برای رسیدن از فاز 1 به 2 با افزایش 15 تا 30 دقیقه‌ای سرعت را نیاز دارید. با افزایش کامل سرعت rss و برخی اوقات Chest دریافت می‌کنید. برای رویداد جهنمی باید از راه دور تحقیق بزرگی را انجام دهید. امتیازی که از تحقیق به دست می‌آورید برابر با توانی است که از تکمیل ایجاد می‌شود.

رویدادهای جهنمی بازی لردز موبایل

برای گرفتن طلا Watcher داشته باشید

برای گیمرهای F2P این مورد یک چالش بزرگ است. به همین دلیل بهتر است برای گرفتن طلا از رخ دادن Watcher ها آگاه باشید. واچرها رویدادهای جهنمی هستند که با دادن مدال به شما استخدام نظارت‌کننده و درجه‌بندی آنها را امکان پذیر می‌کنند. برای این کار باید از هر تحقیقی که برای رسیدن به مدال‌های ناظر نیاز است استفاده کنید.

تشک‌ها را جمع‌آوری کنید

برای این کار ابتدا مطمئن شوید که تجهیزاتی که هیولاها در اختیار دارند، همان ابزار مورد نیاز برای بازی لردز موبایل شما باشد. جمع‌آوری این تجهیزات برای تشک‌ها ضروری است. این تشک‌ها را از کاشی‌هایی که سطح پایینی دارند با سرعت بسیار بالا دریافت می‌کنید. اگر برای دریافت rss عجله‌ای ندارید از 1s و 2s استفاده کنید.

رهبر را در پناهگاه قرار دهید

رهبر همیشه در پناهگاه خود باید باقی بماند. این مورد حتی زمانی که از او محافظت لازم انجام می‌شود باید رعایت شود. با این کار حفاظت از رهبر عادی شده و اتفاقی در حین بازی برای او رخ نمی‌دهد.

به سربازان T4 برسید

برای این کار به هیچ عنوان چیزی را نیاز نیست خرج کنید. فقط در صورت لزوم جواهراتی؛ مثل Crystal Pickaxes، Battle Tomes و Golden Hammers را در Treasure Trove سرمایه‌گذاری کنید.

این سربازان به آکادمی 25 که در آن تالار مبارزه و زندان IvI 25 هستند نیاز دارند. برای رسیدن به آکادمی 25 نیاز به خرج 600 هزار جواهر در بازی لردز موبایل دارید.

روی موارد مختلف کار کنید

برای انجام این کار بهتر است روی هیولاها، درختان اقتصادی و موارد نظامی کار کنید. در حالت بسیار مطلوب Monster Hunt را برای رویدادهای IvI 3s بکشید. همچنین برای داشتن Pact 3 باید منتظر ادغام رویدادهای مختلف باشید. چرا که ممکن است ارزش زیادی برای شما داشته باشد.

قهرمانان را نزدیک بازیکنان نگه دارید

برای این که قهرمانان را برای آموزش Familiar در اختیار داشته باشید. به همین دلیل بهتر است آنها را نزدیک سطح بازیکنان در نظر بگیرید. در بازی لردز موبایل وقتی که Trickster را به طلا هدایت کردید، باید رز نایت را هدف بعدی خود قرار دهید. برای این کار بهتر است از Black Crow، Sea Squire و Incinerator که قهرمانان بسیار ارزنده‌ای هستند استفاده کنید.

قهرمانان لردز موبایل

جمع‌بندی نکات حرفه‌ای شدن در بازی لردز موبایل

انجام بازی‌های سبک استراتژیک و موفقیت در آن نیاز به مهارت‌های خاصی دارد. به همین دلیل بهتر است قبل از انجام این بازی نکاتی برای حرفه‌ای شدن در بازی لردز موبایل را باید رعایت کنید. با رعایت این نکات امپراطوری شما قدرتمند شکل گرفته و رهبری جهان را برعهده خواهید داشت.

استفاده از قابلیت‌ها و امکانات این بازی شما را برای رساندن به امپراطوری و در امان ماندن از دشمنان کمک می‌کند. همچنین استفاده از شخصیت‌های عجیب و غریبی که در این بازی وجود دارند، شما را در حفاظت از امپراتوری کمک خواهد کرد.

در این مطلب سعی کردیم با معرفی 13 نکته طلایی به شما برای حرفه‌ای شدن در بازی لردز موبایل کمک کنیم. با این وجود فاکتورهای زیادی برای این که به بازیکن حرفه‌ای تبدیل شوید وجود دارد.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما