بازی کلش اف کلنز بهترین بازی در سبک استرانژیک در تلفن‌های همراه است و همچنان در طول مدت عرضه تا کنون در صدر لیست بهترین بازی‌های اندروید و ای او اس قرار دارد. کلش اف کلنز ترکیبی از ساخت پایگاه‌ها و حملات سریع و سرگرم کنندده است که به صورت جذابی شما را معتاد خود ‌می‌کند.

دسته بندی: مطالب سایت

نویسنده: تیم تحریریه هزارجم(امین ثابت نسب)

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 182 بازدید
  • 5 دقیقه

کلش اف کلنز در سبک هنری و کارتونی قابلیت این را دارد که روزانه میلیون‌ها بازیکن را جذب خود کند. درحالی که این اثر به عنوان پادشاه بازی‌های تلفن‌های همراه به شمار می‌آید، تیم‌های توسعه دهنده‌ی بازی‌های تلفن‌های همراه هم دست از تلاش نکشیده‌اند و در حال تلاش برای استفاده از فرمول موفقیت کلش اف کلنز هستند. در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین بازی‌های در سبک کلش‌ اف کلنز را به شما معرفی کنیم با ما در هزارجم همراه باشید.

10 بازی در سبک کلش اف کلنز که باید امتحان کنید

1. Jungle Heat

اگر شما هم کارگردانی هنری بازی کلش اف کلنز را دوست دارید اما از گیم پلی قرون وسطایی این بازی لذت نمی‌برید، جانگل هیت با فضایی الهام گرفته از جنگ‌های سرد یا جنگ‌های مدرن می‌تواند تا حد زیادی نیاز‌های شما را بر طرف کند. در جانگل هیت بربر‌ها جای خود را به تفنگداران مدرن داده‌اند و مبارزات جدیدی را برای شما به ارمغان می‌آورند.

این بازی به صورت کلی عناصر بازی کلش ‌اف کلنز را حفظ می‌کند، بنابر این هر شخصی که با مفهوم قلعه سازی و حملات استراتژیک آشنایی دارد می‌تواند به سادگی‌ از تجربه‌ی این بازی لذت ببرد. این بازی را می توانید برای اندروید از گوگل پلی دانلود کنید.

بازی‌ جانگل هیت (Jungle Heat)

2. Sigefall

تقریبا تمامی بازی‌های این لیست از حس و طراحی بازی کلش اف کلنز بهره می‌برند وسعی می‌کنند هسته‌ی اصلی بازی کلش اف کلنز را در خود حفظ کنند. محاصره می‌تواند جایگزینی با ارزش زیاد برای بازی کلش‌ اف کلنز قرار گیرد. این بازی در زمان حکمرانی اژدهایان جریان دارد که در حین پرواز با شعله‌های آتشی که از دهانشان متصاعد می‌کنند به دشمنانشان آسیب وارد می‌کنند گرافیک و طراحی این بازی واقعا در یک بازی موبایلی چشم نواز و دلنشین است.

محاصره به نسبت بازی‌های استراتژیک دیگر عناصر بیشتری را برای کنترل در اختیار شما قرار می‌دهد و گیم پلی جذاب‌تری را به بازیکننان ارائه می‌کند. این قابلیت باعث می‌شود تا بازیکنان کنترل بیشتری در انجام کارها داشته باشند و همچنین مبارزات بهتری را تجربه کنند.

بازی Sigefall

3. Castle Clash

سازندگان در گیری قلعه سعی داشته‌اند تا با گنجاندن حالت‌های متنوع و زیادی در بازی خود را از کلش اف کلنز متمایز کنند. این بازی دارای حالت‌های حمله، ضربات، ارتش ها و آسیب رساندن متعددی است که در آن قهرمانان قدرتمند خود را با برنامه‌ریزی به مبارزه با قهرمانان حریف منتقل می‌کنید و با سعی و تلاش نیروهای خود را به بهترین حالت برای مبارزه آموزش می‌دهید.

در بازی مدیریت منابع و ایجاد پایگاه از اهمیت زیادی برخوردار است و هسته‌ی مرکزی پایگاه شما را تشکیل می‌دهد. همچنین می‌توانید با پی بردن به پیچیدگی‌های حالت‌های مختلف مبارزه برای بار دیگر به مبارزه با دشمنان دیرینه‌ی خود بپردازید تا انتقام بگیرید. این بازی‌ نیز همانند بازی کلش اف کلنز اعتیاد آور است.

بازی Castle Clash

4. Gods of Olympus

خدایان المپوس این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا به‌جای کنترل انبوهی از واحد‌ها به اندازه‌های کوچک کنترل خدایان قدرتمند یونان باستان را در دست بگیرید. گیم پلی این بازی بیشتر بر عملکرد قهرمانان شما تمرکز دارد و بنابراین توانایی‌های بسیار زیادی را در اختیار بازیکننان قرار می‌دهد تا بهترین استفاده را از قدرت‌های خدایان یونان باستان داشته باشند و به موفقیت های زیادی در بازی دست پیدا کنند.

البته باید در نظر داشته باشید که تنوع نیروهای این بازی در اندازه‌ی بازی کلش اف کلنز نیست اما این به این معنی نیست که ارتش این بازی شما را ناامید می‌کند، بر خلاف این باور در بازیکنان بازی المپوس بیشتر شاهد نبردهای حماسی و جذابی است. 

بازی‌ Gods of Olympus

5. Plunder Pirates

اگر شما هم بیشتر از اینکه درگیر ساخت ساز باشید علاقه‌مند هستید به مبارزه بپردازید این بازی بهترین گزینه برای شماست. غارت دزدان دریایی تلفیقی از داستان دزدان دریایی و کلش اف کلنز است. این بازی به طوری شما را درگیر می‌نماید که می‌توانید ساعت‌ها سرگرم شوید. همچنین سازندگان بازی با استفاده از چند عنصر جذاب در بازی باعث متمایز شدن بازی شده‌اند. در این بازی شما به عنوان کاپیتان دزدان دریایی به دنبال گنجینه‌ها و غارت مناطق مختلف در جزایر خود هستید. این بازی دارای گرافیک زیبا و گیم‌ پلی جذابی است که شما را به دنیای ماجراجویی و جنگ دریایی می‌برد. همچنین در طول بازی می‌توانید پایگاه خود را شخصی سازی کنید و با دیگر بازیکننان به مبارزه بپردازید.

بازی‌ Plunder Pirates

6. Dominations

بازی سلطه‌ی یکی دیگر از بازی‌های شبیه به کلش اف کلنز است که به موفقیت‌های زیادی دست پبدا کرده. در این بازی شما می‌توانید یکی از 8 تمدن بزرگ تاریخ را انتخاب کنید و امپراتوری خود را همان‌طور که می‌خواهید آغاز کنید شما می‌توانید پایگاه‌های خود را شخصی‌سازی کنید، به تکتولوژی‌های جدید دست پبدا کنید و امپراتوری خود را به سبک معماری‌های باستانی مورد علاقه‌تان بسازید این معماری‌ها عبارتند از: رومی‌ها، یونانی‌ها، چینی‌ها، بریتانیایی‌ها و فرانسوی‌ها.

این بازی‌ با گرافیک زیبا، گیم‌پلی جذاب و تاریخچه‌های جنگی متنوع، یک تجربه‌ مهیج برای علاقه‌مندان به بازی‌های استراتژیک است. اگر به تاریخ و جنگ‌های تاریخی علاقه دارید، تجربه‌ی این بازی را از دست ندهید و امپراتوری خود را در دوران‌های مختلف تاریخ به پیروزی برسانید.

بازی‌ Dominations

7. Boom Beach

بوم بیچ یک بازی استراتژیک است، که توسط سازندگان بازی کلش اف کلنز توسعه یافته است. در این بازی شما باید با هوش و نیروی خود به مبارزه بپردازید. این بازی در محیطی ساحلی قرار دارد و شما می‌‌توانید جزایر مختلف را کاوش کنید و اسرار قدرت‌های مرموز را کشف کنید. همچنین می‌‌توانید با خرید جم بوم بیچ در کمترین زمان به لول های بالا برسید و رقبا را غافلگیر کنید.

در بوم بیج شما می‌توانید اقدامات زیادی را انجام دهید که عبارتند از: حمله به پایگاه دشمنان، مبارزه برای کنترل منابع، کاوش در جزیره‌ها، مبارزه با رئیس‌های بازی و تشکیل تیم با دیگر بازیکننان. همچنین این اثر از گرافیک زیبا و دلنشینی بهره می‌برد. اگر به بازی‌های استراتژیک علاقه‌مند هستید به هیچ‌عنوان بوم بیچ را از دست ندهید.

بازی Boom Beach

8. ‌Transformers: Earth War

ترنسفورمرز یک بازی استراتژیک و محبوب موبایلی است که شما را به دنیای جنگ‌های رباتیک و تبدیل شوندگان می‌برد. شما می‌توانید به عنوان یکی از دو گروه اتوبوتز و دسپیکونز وارد بازی شوید و تیم موردعلاقه‌ی خود را از ربات‌ها جمع آوری کنید. از ترکیب کننده‌ها، تبدیل شوندگان و شخصیت‌های Beast Wars hsjthni انتخاب کنید تا تیم قدرتمندی را تشکیل دهید.

در بازی می‌توانید بیش از 100 شخصیت مختلف را جمع آوری کنید، ربات‌های مختلف را ترکیب کنید، با دوستانتان گروه بسازید و از قدرت‌های منحصر به فرد ربات‌ها استفاده کنید. بازی ترنسفورمرز با گرافیک زیبا، داستان‌های اصیل از دنیای فیلم و گیم پلی سرگرم کننده، یک تجربه مهیج برای طرفداران این مجموعه است. اگر به ربات‌های تبدیل شوندگان و جنگ‌های علمی تخیلی علاقه دارید این بازی را امتحان کنید.

بازی‌ ترنسفورمرز  (Transformers: Earth War)

9. Clash of Royale

کلش رویال هم یکی دیگر از بازی‌های شرکت سوپرسل است که محبوبیت جهانی دارد. در این بازی شما به عنوان یک بازیکن 8 کارت مختلف را دریافت می‌کنید و با یک رقیب به مبارزه می‌پردازید. این بازی دارای شخصیت‌های مشترک با بازی کلش اف کلنز است که جذابیت بازی را دو چندان می‌کند. شما در بازی می‌توانید به جمع آوری کارت‌ها بپردازید و قدرت نیروهای خود را افزایش دهید و در میدان نبر‌های مختلف به صورت آنلاین با رقبای خود به مبارزه بپردازید. همچنین می‌توانید در یک قبیله عضو شوید و به مبادله‌ی کارت‌هایتان بپردازید و در رویداد‌ها شرکت کنید و به جوایز ارزنده‌ای دست پیدا کنید. راهکار ساده تری نیز وجود دارد که با خرید جم کلش رویال می‌توانید لول خود را زودتر افزایش داده تا با خیالی آسوده به میدان مبارزه بروید.

بازی‌ کلش رویال (Clash of Royale)

10. Plants vs Zombie Mobile

گیاهان دربرابر زامبی‌ها یک بازی موبایلی جذاب است که توسط الکترونیک آرتز توسعه داده شده است. در این بازی یک گروه از زامبی‌ها به خانه‌ی شما حمله می‌کنند و شما باید با استفاده از گیاهان از خانه‌ی خود دفاع کنید. در حالت ماجراجویی شما باید در 50 مرحله‌ی مختلف در طول روز و شب، مه، در حوض آب و روی سقف را پشت سر بگذارید و از ورود زامبی‌ها جلوگیری کنید. همچنین در حالت سوروایول شما باید از موج حمله‌ی زامبی‌ها جلوگیری کنید و با قوی‌تر شدن آن‌ها همچنان از خانه‌یتان دفاع کنید. شما با پیشرفت در بازی می‌توانید 49 گیاه قدرتمند را به دست آوردید و با جمع آوری سکه‌ها در بازی به خرید بپردازید.

بازی گیاهان دربرابر زامبی‌ها (Plants vs Zombie Mobile)

شما می‌توانید با توجه به علاقه‌ی شخصی خود به تجربه‌ی این بازی‌ها که با محوریت بازی کلش اف کلنز طراحی شده‌اند بپردازید و ساعات خوشی را در کنار دوستانتان در اوقات فراغت پشت سر بگذارید. همچنین با توجه به محبوبیت بازی کلش اف کلنز روزانه بازی‌های دیگری نیز از این سبک در مارکت تلفن‌‌های همراه منتشر می‌شود که هرکدام در جای خود ارزش تجربه کردن را دارند.


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما