اکانت پرمیوم اسپاتیفای

سازنده: Spotify

  • -
  • 1.1k

خرید اکانت اسپاتیفای یکی از آن مواردی است که شما نیز شاید به داشتن آن به فکر انداخته است. شاید هم ندانید که دقیقا خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای چه مزایایی برای شما دارد. اسپاتیفای یکی از پلتفرم‌ها و سرویس‌هایی است که اگر اهل موسیقی باشید، حتما نام آن به گوش شما خورده است. ما در 1000جم امکان خرید اسپاتیفای پرمیوم رو برای شما مهیا کرده ایم تا فقط با چند کلیک و بدون نگرانی اکانت اسپاتیفای خود را به اکانت پریمیوم یک ماهه تا ۱ یک ساله برای لوکیشن‌های آمریکا، کانادا و ترکیه ارتقا دهید.

خرید اکانت اسپاتیفای پرمیوم

یکی از چالش‌های که ممکن است ما با آن روبه‌رو باشیم، بستری است که بتوانیم با استفاده از آن موسیقی گوش دهیم. شبکه یا بهتر بگوییم، پلتفرم‌ها زیادی وجود دارند که می‌توانیم با استفاده از آن لحظاتی از زندگی خود را غرق در موسیقی کنیم، اما اسپاتیفای نامی سرآمد در میان تمامی این برنامه‌ها است. اینجاست که ما به استفاده از اسپاتیفای رو می‌آویم، اما این برنامه علارغم آنکه نسخه رایگان دارد، دارای یک نسخه پرمیوم اکانت اسپاتفای نیز هست. اینجاست که سوال پیش می‌آید، اکانت پرمیوم اسپاتیفای چه تفاوتی با نسخه رایگان آن دارد؟

خرید اکانت اسپاتیفای پرمیوم

کیفیت صوت از تفاوت‌های اکانت پرمیوم و رایگان اسپاتیفای

اولین اختلاف اکانت پرمیوم اسپاتیفای با نسخه رایگان آن کیفیت صوت و صدا است. این تفاوت که حتی شاید بتوان بزرگترین اختلاف نیز آن را نامید، یکی از تفاوت‌هایی است که به راحتی می‌توان آن را حس کرد. اسپاتیفای از دو نوع قالب صوتی Ogg Vorbis و ACC استفاده می‌کند. این برنامه که هم نسخه‌ای مخصوص برای موبایل دارد و هم می‌توان با دسکتاپ به آن متصل شد، اختلافات کاملا واضحی در نسخه پرمیوم و رایگان دارد.

زمانی که شما با استفاده از دسکتاپ به شنیدن موسیقی از اسپاتیفای بپردازید، موسیقی با کیفیت 128 کیلو بیت در ثانیه پخش خواهد شد. اما اگر با تلفن همراه خود در حال استفاده از اسپاتیفای رایگان باشید، این کیفیت 160 کیلو بیت در ثانیه خواهد بود. اما زمانی که شما به خرید اکانت اسپاتیفای رو بیاورید، خواهید دید و همچنین تفاوت را درک خواهید کرد؛ چرا که اکانت پرمیوم اسپاتیفای موسیقی شما را با کیفیت 320 کیلو بیت در ثانیه برای هر دو بستر پخش خواهد کرد که تجربه بهتری به شما ارائه می‌دهد. این اختلاف خوانش اطلاعات، بدین منظور است که هر چه بیشتر باشد، در نتیجه جزئیات صوتی بیشتری پخش خواهد شد که در مجموع روی کیفیت موسیقی تاثیر می‌گذارد.

بدون اسپاتیفای پرمیوم به برخی موسیقی‌ها دسترسی نخواهید داشت!  

شاید مقداری عجیبی به نظر برسد، اما یکی دیگر از امکاناتی که شما با خرید اکانت اسپاتیفای از آن برخوردار خواهید بود، همین مورد است. اسپاتیفای به ازای هر استریم یا به عبارتی دیگر، یک بار پخش شدن هر موسیقی، هزینه‌ای را به عنوان حق الزحمه به آرتیست آن اثر پرداخت می‌کند. حال اگر شنونده آن موسیقی دارای اکانت پرمیوم باشد، این حق الزحمه بیشتر خواهد بود. در نتیجه اسپاتیفای یک سرویسی را تعبیه دیده که به آرتیست اجازه کسب درآمد بیشتر را می‌دهد. همچنین باعث می‌شود که افراد به تهیه این اکانت تمایل پیدا کنند.

این سرویس که نامش Paywall نام دارد، روش کار جالبی دارد. اگر آرتیستی که موزیک جدیدی را تهیه کرده باشد و بخواهد آن را در اسپاتیفای منتشر کند، با فعالسازی این سرویس، موسیقی را از دسترس عموم کاربران که از اکانت رایگان اسپاتیفای بهره می‌برند خارج می‌سازد. سرویس Paywall اگر برای یک اثر فعال شود، فقط به کاربران پرمیوم اجازه شنیدن موسیقی جدید را می‌دهد. البته که این سرویس فقط تا 14 روز فعال باقی می‌ماند و بعد از گذشت این دو هفته، موسیقی در دسترس تمامی کاربران قرار می‌گیرد. این سرویس باعث می‌شود کابران پرمیوم فقط موسیقی را گوش دهند که برای آرتیست حق الزحمه بیشتری را در بر دارد و برای خود اسپاتیفای کاربران پرمیوم بیشتری را به ارمغان خواهد آورد.

حذف تبلیغات اسپاتیفای با ارتقا به حالت پریمیوم

هنگامی که به صورت رایگان بخواهید از اسپاتیفای استفاده کنید، با مشکل بزرگی به اسم تبلیغات روبه‌رو خواهید شد. مشخصا هیچ کس دوست نخواهد داشت هنگامی که در دنیا هنر غرق شده است، چیزی مانند تبلیغات زنجیره افکارش را پاره کند، یا احساساتش را مخدوش و مختل کند. رفع این مشکل فقط با رفتن به بالای همین صفحه می‌توانید حل کنید. اسپاتیفای برای بقا نیازمند آن است که بتواند توسعه پیدا کند و تبلیات هم قسمتی از این برنامه است. پس مجبور به ایجاد چنین قسمتی در پلتفرم خود بوده و کربران را به شنیدن یا دیدن این تبلیغات مجبور می‌سازد. در صورتی که شما با خرید اکانت اسپاتیفای می‌توانید همین مسئلع را رفع کنید، هم به اسپاتیفای برای توسعه و ارائه خدمات جدید کمک کرده‌اید.

در طول سال با اسپاتیفای چه کردید؟

اگر چه که قابلیت‌های فراوانی در اسپاتیفای پرمیوم جا گرفته، اما این قابلیت نیز جالب است و ممکن است کاربردی باشد. این قابلیت که فقط در اسپاتیفای پرمیوم وجود دارد، با یک انیمیشن تمام آمار یک سال استفاده شما از اسپاتیفای را نمایش می‌دهد. این قابلیت که Spotify Wrapped نام دارد، هر سال در ماه دسامبر، آخرین ماه سال میلادی تمام آمار شما را به نمایش می‌گذارد.

برای مثال، این قابلیت به شما می‌گوید که کدام موسیقی را بیشتر از همه گوش داده‌اید، کدام آرتیست سهم بیشتری در پلی لیست یک ساله شما داشته یا چند دقیقه و ساعت از سال گذشته خود را صرف گوش دادن به موسیقی کرده‌اید.

در مجموع اسپاتیفای به صورت روز افزون در حال گسترش است و امکانات خاص آن مربوط به پریموم است. ویژگی‌های زیادی را می‌توانید در این پلتفرم پخش موسیقی سوئدی بیابید که شما را شگفت‎‌زده کند. از ایجاد پلی لیست پارتنری تا خانوادگی یا دیسکاوری‌های مخصوص به بازه سنی خاص. حال این شمایید که تصمیم می‌گیرید در دنیا محدود رایگان قرار بگیرید یا به دنیا نامحدود پرمیوم وارد شوید و تجربه خوشایندی را برای خود رقم بزنید. 1000جم اینجاست که شما را در تهیه این اکانت همراهی کند. شما با خرید اکانت اسپاتیفای از 1000جم، در سریع‌ترین زمان ممکن با صرف کمترین هزینه، صاحب یک اکانت پرمیوم خواهید شد.

سوالا متدوال

بعد از خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای چه مدت طول خواهد کشید تا فعال شود؟

در پاسخ به این سوال، باید گفت که شما با ثبت نام و وارد کردن اطلاعات صحیح خود، و سپس انتخاب بسته مدنظر، در بازه 15 الی 30 دقیقه‌ای، اکانت پرمیوم خود را خواهید داشت و می‌توانید از آن استفاده کنید. در صورت بروز هر گونه مشکل، پشتیبانی 1000جم به صورت 24 ساعته در خدمت شماست و می‌توانید به رفع مشکل خود بپردازید.

مدت زمان فعال بودن اکانت پرمیوم چقدر است؟

اسپاتیفای اکانت‌های پرمیوم خود را در دسته‌ها و مدت زمان‌های مختلفی دسته بندی کرده است. بازه زمانی اشتراکات پرمیوم اسپاتیفای شامل: 1 ماهه، 2 ماهه، 3 ماهه، 6 ماهه و یک ساله است. همچنین در چند دسته بندی فردی، خانوادگی و عضوی از خانواده طبقه بندی شده که شما طبق نیاز باید، اشتراک مربوطه را تهیه کنید. همچنین هزینه هر دسته‌بندی متفاوت است.

آیا امکان تمدید خودکار اشتراک پرمیوم اسپاتیفای وجود دارد؟

شما می‌توانید زمانی که اشتراکتان رو به اتمام است با سفارش مجدد پکیج مدنظر خود، اکانت خود را مجددا شارژ کنید، اما برای تمدید خودکار بهتر است با واحد پشتیبانی 1000جم ارتباط بگیرید تا در این مسئله مانند تمام مسائل دیگر، به مشکلات شما پرداخته و راه حلی را برای شما بیان کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: