آفرهای هفتگی و ماهانه قوانین بقا

سازنده:

  • -
  • 708

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید.

خرید آفر هفتگی و ماهانه قوانین بقا

شما میتوانید از فروشگاه اینترنتی ما (1000جم) در قسمت بالا همین صفحه اقدام به خرید آفر هفتگی رولز اف سورویوال و آفر ماهانه قوانین بقا (خرید monthly pass rules of survival و weekly) یا همان خرید بسته هفتگی رولز اف سورویوال بازی معروف و محبوب قوانین بقا (نام انگلیسی Rules Of survival) نمایید. در سایت 1000جم می‌توانید هرگونه آیتم قابل خرید در فروشگاه بازی را تهیه نمایید. علاوه بر خرید آفرهای هفتگی و ماهانه قوانین بقا، همانطور که در بالای صفحه مشاهده می‌کنید می‌توانید اقدام به خرید کارت ماهانه و هفتگی رولز اف سورویوال نیز نمایید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد کارتها و آفرهای بازی RULES OF SURVIVAL، آموزش خرید بسته monthly pass rules of survival و دلیل اعتماد به سایت ۱۰۰۰جم در ادامه مطلب با ما باشید.

خرید monthly pass rules of survival ، خرید بسته هفتگی رولز اف سورویوال - خرید آفرهای هفتگی و ماهانه قوانین بقا

معرفی و جوایز خرید weekly pass بازی رولز اف سورویوال و سایر بسته ها

اگر شما هم از گیمرهای بازی قوانین بقا هستید حتما به بسته های ماهانه و هفتگی این بازی برخورده اید. این بسته ها امکانات جالب و زیادی را به شما عرضه می دهند. علاوه بر اینکه شما قادر به هستید به صورت مستقیم به خرید دیاموند Rules Of Survival نمایید همچنین می‌توانید از میان بسته های محتلف بازی قوانین بقا، بسته مورد نیاز خود را بدون نیاز به خرید جم تهیه نمایید. در زیر با امکانات هر کدام از بسته ها می توانید بیشتر آشنا شده و اقدام به انتخاب و خرید این بسته ها نمایید.

جوایز بسته های مختلف بازی رولز اف سورویوال

خرید بسته monthly pass rules of survival: با خرید این بسته شما ۳۰۰ الماس دریافت نموده و به مدت یک ماه در روزهای سه شنبه و جمعه ۲۰ الماس ( در مجموع ۶۶۰ الماس در یک ماه) دریافت می‌کنید. درضمن در هر اخر هفته و دوشنبه ها ۳ عدد Adv Ticket دریافت خواهید کرد.

خرید weekly pass بازی رولز اف سورویوال: با خرید آفر هفتگی قوانین بقا این بسته شما ۶۰ الماس دریافت نموده و به مدت دو هفته در روزهای سه شنبه و جمعه ۱۵ الماس دریافت می‌کنید. درضمن در هر اخر هفته و دوشنبه ها ۲ عدد Adv Ticket دریافت خواهید کرد.

خرید کارت ماهانه و هفتگی رولز اف سورویوالبا خرید این بسته ها نیز مقداری الماس و ‌Adv Ticket دریافت می‌کنید که تعداد هرکدام بستگی به نوع بسته انتخابی شما دارد. در بالای همین صفحه قیمت و جزئییات هرکدام از کارت های هفتگی و ماهانه مشخص شده است.

تفاوت اصلی خرید کارت ماهانه و هفتگی رولز اف سورویوال با خرید آفر ماهانه قوانین بقا و هفتگی در نوع دریافت جوایز است. پس از خرید کارتهای هفتگی و ماهانه (خرید آفرهای هفتگی و ماهانه قوانین بقا) تمامی جوایز آن بسته به صورت یکجا به اکانت شما واریز می‌شود درحالی که در بسته های weekly pass و weekly pass یازی قوانین بقا، چوایز طی مدت دوهفته و یک ماه به صورت تدریجی به اکانت شما داده می‌شود.

توجه: واریز جوایز بعد از خرید هرکدام از بسته ها از طرف خود شرکت بازی رولز اف سورویوال انجام می‌گیرد و تدریجی و یک دفعه ای بودن واریز جوایز به سایت ۱۰۰۰جم ربطی ندارد.

خرید آفر ماهانه قوانین بقا و خرید بسته ماهانه رولز اف سورویوال

 

خرید آفرهای هفتگی و ماهانه قوانین بقا ، خرید بسته هفتگی رولز اف سورویوال

فرآیند و نکات کلیدی خرید آفرهای هفتگی و ماهانه قوانین بقا – خرید کارت ماهانه و هفتگی رولز اف سورویوال

ابتدا از بالای همین صفحه بسته ویکلی پس، monthly pass و یا کارت هفتگی و ماهانه مورد نیاز خود را انتخاب کنید. سپس فرم درخواست خرید متناسب با بسته خود را (متناسب با نوع اتصال خود به بازی) تکمیل کنید و اطلاعات خود را کامل و با دقت وارد نمایید. فراموش نکنید که هنگام درخواست، سرور بازی خود(اروپا-آسیا-امریکای شمالی-امریکای جنوبی-ژاپن) را نیز ثبت نمایید و سپس مشخصات کامل خود را در فرم خرید وارد نمایید. برای انجام خرید های این بازی نیاز به مشخصات ورود به بازی می باشد.

توجه داشته باشید رمز عبور شما بصورت کد شده در سایت ما ذخیره خواهد و پس از شارژ اکانت شما به صورت کامل از دیتابیس ما پاک خواهد شد پس به هیچ وجه نگران بروز مشکل برای اکانتتان نباشید. همچنین برای آسودگی بیشتر بعد از انجام خرید بسته هفتگی رولز اف سورویوال یا خرید monthly pass rules of survival می‌توانید پسورد اکانت خود را عوض کنید.

پشتیبانی بعد از خرید و اعتماد به سایت ۱۰۰۰جم

در ادامه تکمیل فرم خرید آفرهای هفتگی و ماهانه قوانین بقا یک شماره تماس از شما خواسته می‌شود که در صورت وجود هر گونه مشکلی برای انجام خرید شما از این طریق به شما اطلاع رسانی خواهد شد تا با رفع مشکل خریدتان انجام شود. در انتها نیز مبلغ فاکتور را با درگاه بانکی آنلاین پرداخت می نمایید.

مطمئن باشید که همکاران ما در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی کرده و حساب اکانت بازی Rules Of Survival شما شارژ خواهد شد. همچنین به یاد داشته باشید که بعد از شارژ شدن اکانت شما، شما محدودیت زمانی برای استفاده از الماس های خریدی ندارید.حالا می توانید با خرید امکانات متنوع ، از بازی لذت بیشتری ببرید.

نماد اعتماد الکترونیک

یکی از مهمترین دلایل دودلی کاربران برای خرید آفرهای هفتگی و ماهانه قوانین بقا موضوع اعتماد به سایت فروش و اطمینان از امنیت اطلاعات کارت بانکی است. خب ما این مشکل را برای شما حل کرده ایم. شما به راحتی می توانید با مراجعه به قسمت پایین سمت راست صفحه نماد اعتماد الکترونیک مارا مشاهده کنید.و با کلیک روی ایت نماد اطلاعات کامل ما روی سامانه enamad.ir برای شما نمایش در میآید.

توجه: درصورت نیاز به راهنمایی اضافی و یا هرگونه سوال در مورد فرایند خرید آفرهای هفتگی و ماهانه قوانین بقا و بسته های بازی می توانید از طریق واتس‌آپ و تلگرام با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید.

نکته مهم: لطفا قبل از خرید هر بسته دقت کنید که داخل بازی شما در قسمت فروشگاه آن بسته وجود داشته باشد، در صورت خرید بسته ای که داخل بازی شما وجود نداشته باشد، با هماهنگی خود شما بسته مشابه جایگزینی خرید خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: