دسته بندی: مقاله‌ها و آموزش‌ها

نویسنده: تیم تحریریه هزارجم

 • - ستاره
 • 0 دیدگاه
 • 29 بازدید
 • 4 دقیقه

چند روزی بیش نیست که از عرضه‌ی یکی دیگر از محصولات شرکت سوپرسل می‌گذرد، Squad Busters جدیدترین بازیی است که توسط این شرکت فلاندی به مارکت بازی‌های موبایلی در سبک استراتژیک معرفی شد. تفاوت این اثر سوپرسل با دیگر بازی‌هایی که تولید کرده‌اند، ادغام تمام شخصیت‌های این شرکت درون Squad Busters است که در نوع خود جالب است. در ادامه‌ی این مقاله از ۱۰۰۰جم می‌خواهیم با ترفندها و آموزش‌های این بازی آشنا شویم. علاوه بر مطالعه‌ی این مطلب برای پیشرفت و آشنایی با ترفندهای بازی اسکواد باسترز شما می‌توانید با  خرید کوین اسکواد باسترز از سایت ۱۰۰۰جم زودتر به اهداف خود در بازی برسید.

آموزش و ترفندهای بازی اسکواد باسترز سوپرسل

در اینجا قصد داریم ترفندهای بازی اسکواد باسترز سوپرسل را که با یادگیری آن می توانید تسلط بیشتری به بازی داشته باشید و در نبرد ها پیروز میدان باشید.

حالت اصلی بازی Squad Busters

حالت اصلی بازی Squad Busters 

اصلی‌ترین عکس‌العملی که شما باید در بازی اسکواد باسترز داشته باشید کنترل هوشمندانه کاراکتر‌های خود درون بازی است، این عمل را شما اینگونه باید انجام دهید که تلفن‌ همراه خودتان را زمان حملات کج کنید و برای این که بتوانید سریع‌تر و با سرعت بالا حملات خود را انجام دهید جهت بازی را به سمت بالا نگه دارید. تنها هدف شما در بازی رسیدن به جواهرات بیشتر در زمان زنده بودن‌تان باید باشد، از بین بردن دیگر بازیکنان آن‌ها را حذف می‌کند و شما باید از این فرصت استفاده کنید تا سکه‌هایی که بعد از مرگ آن‌ها باقی می‌ماند را به سرعت جمع کنید. شما براي اينکه بتوانید ارتش خود ارتقا دهید، اولین لازمه‌ای که باید به آن برسید، جمع‌آوری کپی شخصیت‌ها به اندازه کافی است. پس از انجام این کار شما به سکه نیاز دارید تا ارتش خودتان را ارتقا دهید. اگر نتوانستید سکه‌های خودتان را به آن حدی برسانید که بشود کاراکتر‌های خودتان را ارتقا دهید، می‌توانید این کمبود بودجه را با خریداری سکه‌ی اسکواد باسترز از هزارجم جبران کنید.

آیتم‌های بازی اسکواد باسترز

آیتم‌هایی که بیشتر در Squad Busters به آن احتیاج دارید

در اسکواد باسترز تعدادی آیتم وجود دارد که شما می‌توانید با خرید آن‌ها از درون فروشگاه بازی، ادامه‌ی مسیر را مقداری برای خودتان آسان‌تر کنید. تعدادی از این آیتم‌ها به شرح زیر می‌باشد:

 • توکن ریرول: با استفاده از این توکن شما می‌توانید پیشنهادهایی که از داخل یک صندوق بدست آورید را تغییر دهید.
 • کلید: با استفاده از کلید شما می‌توانید یک بار به صورت رایگان صندوقی را باز کنید.
 • کلید حماسی: با استفاده از این کلید شما می‌توانید برای یک دفعه صندوقی را باز کنید که تمام نیرو‌های آن حماسی هستند.
 • کلید ادغام: با استفاده از این کلید شما می‌توانید صندوق نیروهایی را باز کنید که تمام نیروی‌ها آن باهم دیگر ادغام شدند.
 • سکه: با استفاده از سکه می‌توانید شخصیت‌های خود را ارتفا دهید و در آیتم‌های فروشگاه را خریداری کنید.
 • چکش: با استفاده از چکش‌ها میدان‌های سازنده را ارتقا دهید.

پیشنهاد می‌کنم اگر شما می‌خواهید این آیتم‌ها را به صورت جداگانه از درون فروشگاه بازی خریداری کنید، با خرید سوپر پس Squad Busters می‌توانید تمامی این آیتم‌ها را به علاوه کلی آفر دیگه نظیر سکه، جم، نیروهای جدید و... بدست آورید.

آموزش بازی اسکواد باسترز سوپرسل

بهترین راه برای پیشرفت در Squad Busters چیست؟

بهترین راه و روشی که شما با آن می‌توانید به پیشرفتی نسبی در اسکواد باسترز برسید، دریافت بلیط‌های انرژی پورتال، صندوق‌ها و سکه‌ها است. اصلی‌ترین نیاز شما برای اینکه کلید ورود به دنیا‌های جدید و باز کردن سینه‌ها برای اضافه کردن نیروی‌های بیشتر به آن نیاز دارید، انرژی پورتال است. این انرژی هم فقط با انجام دادن بازی بدست می‌آید و شما باید برای اینکه انرژی پورتال بیشتری بدست آورید سطح خود را در بازی ارتقا دهید تا بتوانید این نیاز را برای مراحل بالاتر جبران کنید.

برای بدست آوردن دیگر عنصر پیشرفت دو راه وجود دارد. در ابتدا شما همانطور که مشغول بازی هستید با انجام ماموریت‌ها و از بین بردن رقبای خودتان سکه بدست خواهید آورد، تا به وسیله‌ی آن صندوق‌های درون بازی و اقلامی از درون فروشگاه بازی خریداری کنید، نکته‌ای که وجود دارد شما فقط تا سقف پنج میلیون سکه را در یک بازه زمانی می‌توانید نگه دارید تا خرج کنید. روش دومی که شما با آن می‌توانید نیاز خود را برطرف کنید، خرید اقلام مورد نیازتان برای بازی اسکواد باسترز از داخل سایت ۱۰۰۰ جم است.

ارزهای درون بازی Squad Busters:

 • Gem: ارز کمیاب و با ارزش بازی که شما می‌توانید آن را از طریق انجام تعدادی از رویدادها و خرید درون برنامه‌ای بدست آورید. از جم‌ها شما می‌توانید برای سرعت بخشیدن ارتقای شخصیت‌ها، خرید کاراکتر‌های Legendary، شرکت در رویدادها خاص و... استفاده کنید.
 • Elixir: ارز دیگر بازی که شما می‌توانید آن را از راه شرکت در نبردهای حماسی، شرکت در رویدادها و چالش‌های خاص بدست آورید. اکسیر شما می‌توانید برای ارتقای شخصیت‌های Epic و Legendary، خرید آیتم‌های حماسی و شرکت در رویدادهای خاص استفاده کنید.
 • Gold: اصلی‌ترین و رایج‌ترین ارز بازی که می‌توانید آن را از طریق شرکت در نبردها و چالش‌ها بدست آورید، از سکه می‌توانید برای ارتقای شخصیت‌ها، خرید آیتم‌های درون فروشگاه و شرکت در چالش‌های بازی استفاده کنید.

ارزهای بازی اسکواد باسترز سوپرسل

چگونه به اسکواد لیگ در بازی Squad Busters برسیم؟

زمانی که شما بازی اسکواد باسترز شروع می‌کنید در اولین دنیای بازی، دنیای سبز قرار دارید. هرچه شما در بازی خودتان را ارتقا می‌دهید نیروهای جدیدی بدست می‌آورید که با آن‌ها می‌توانید کلید دنیاهای جدید را بدست آورید. پس از اینکه شما دنیای سبز را پشت‌سر گذاشتید، وارد دنیای صحرا خواهید شد که باید در یک مپ صحرایی مسیر اسکواد باسترزتان را در آن ادامه دهید. با به پایان رساندن دنیای صحرایی، ماموریت جدید شما اعزام شدن به دنیای سلطنتی خواهد بود تا برای بدست آوردن سکه‌ی بیشتر در آن تلاش کنید. با به پایان رساندن این سه دنیای رنگارنگ، شما وارد دنیای ساحلی خواهید شد تا اسکواد را در آن ادامه دهید. زمان به آنجا رسیده که با به پایان رساندن این دنیاها، وارد اصلی‌ترین دنیای بازی اسکواد باسترز شوید که در آن هیچ چیز آسان نخواهد بود. بعد از این که شما چهار دنیای بازی اسکواد باسترز را به پایان رساندید وارد اسکواد لیگ خواهید شد. در اسکواد لیگ شما هر رقابتی را که آغاز می‌کنید اگر از آن پیروز خارج شوید کاپ‌های طلایی برای ارتقای رنک و سطح‌تان در بازی را بدست خواهید آورد، اگر این عملیات برعکس شود و شما در بتل‌هایی که آغاز کردید شکست بخورید، کاپ‌های خودتان را از دست می‌دهید و رنک شما پایین‌تر می‌آید.

لازمه‌ی هر آموزش دیدنی، آشنایی ابتدایی با آنچه قرار است انجام دهد است. بازی اسکواد باسترز یک بازیی است که به کنترل و تسلط شما روی کاراکتر‌هایتان خیلی بستگی دارد، این طور که اگر شما نتوانید کاراکتر‌ خودتان را به خوبی کنترل کنید، کار برای شما خیلی سخت خواهد شد و ادامه‌ی مسیر دشوار می‌شود. از آنجایی که بازی Squad Busters تلفیقی از بازی‌های سوپرسل است، اما این بازی شباهت زیادی با براول استارز دارد، اگر شما قبلا براول استارز را تجربه کرده باشید، ادامه‌ی مسیر در Squad Busters آسان‌تر از آنی خواهد بود که فکرش را می‌کردید. درنهایت شما برای اینکه بتوانید یک Squad Busters باز حرفه‌ای باشید نیاز دارید تا اول به خوبی در بازی تمرین داشته باشید و علاوه بر تمرین به درستی از آیتم‌ها و سکه‌های خودتان استفاده کنید. اگر شما بتوانید این در امر را عملی کنید هیچ مشکل بزرگی برای شما در Squad Busters پیش نخواهد آمد.


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما