وقتی که شرکت بازی سازی فلاندی سوپرسل اثری را به مارکت جهانی معرفی می‌کند. شما یک بازی استراتژیک دارید که تا مدت‌ها شما را سرگرم نگه دارد و از انجام آن لذت کافی را ببرید. در این مطلب از هزارجم با ما همراه باشید تا به معرفی رویدادهای بازی بروال استارز بپردازیم.

دسته بندی: مقاله‌ها و آموزش‌ها

نویسنده: تیم تحریریه هزارجم

 • - ستاره
 • 0 دیدگاه
 • 111 بازدید
 • 9 دقیقه

بازی براول استارز سال 2018 برای سیستم عامل‌های اندروید و ios منتشر شد و مورد استقبال کاربران قرار گرفت. این اثر یک بازی آنلاین چند نفره است که از بیش از ۷۴ شخصیت معروف به براول تشکیل شده که در حالت‌های مختلف با افراد سرتاسر جهان به مبارزه می‌پردازند. براول‌ها هر کدام دارای یک حمله اصلی و یک حمله ویژه هستند که با پیشرفت سطح شما در طول بازی می‌توانید آن‌ها را ارتقا دهید. شما برای راحتی و آسان تر شدن کار خود در بازی می‌توانید جم، براول پس و براول پس پلاس را از سایت ۱۰۰۰جم تهیه کنید.

معرفی رویدادهای بازی براول استارز

تعداد رویدادهای بازی براول استارز 15 عدد است که هفت رویداد آن اصلی که در کاهش و افزایش کاپ‌های بازیکن تاثیر گذار است. سه رویداد ویژه براول استارز که برای جمع کردن مدال ماموریت در راه بروال پس است و پنج رویداد موقتی که زمان‌های خاصی برای مدت کوتاهی در بازی فعال می‌شوند. این رویدادها نیز مانند رویدادهای اصلی برای افزایش و کاهش کاپ بازیکنان فعال می‌شوند.

رویدادهای بازی براول استارز

رویدادهای اصلی

 1. Showdown: در این رویداد دو حالت Solo و Duo وجود دارد که در حالت Solo Showdown هر پلیر برای بقای خودش می‌جنگد در این رویداد 10 بازیکن با یکدیگر برای جمع ‌آوری الکسیرهای سبز رنگی که داخل صندوق‌هایی با 6000 جان وجود دارند به رقابت می‌پردازند تا به قدرت حمله و سلامتی خود اضافه کنند. همزمان با نبرد بازیکنان دودهای سمی سبز رنگی از گوشه و کنار زمین به سمت مرکز بازی نزدیک می‌شود اگر پلیرها در میان این دودهای سمی مانده باشند به ازای هر ثانیه‌ای که داخل محوطه‌ی سمی وجود دارند 1000 عدد از میزان سلامتی آن‌ها کاهش می‌یابد. اخرین فرد بازمانده داخل این مپ برنده بازی شناخته خواهد شد و حاصل این تلاش جام‌هایی است که با آن اضافه می‌شوند. در حالت Dou Showdown به‌جای آنکه بازیکنان به صورت تک نفره با یکدیگر رقابت کنند در قالب پنج تیم دو نفره به رقابت می‌پردازند. در صورت کشته شدن یکی از اعضای تیم، عضو باقی مانده باید 15 ثانیه صبر کند تا عضو کشته شده به بازی برگردد برنده تیمی است که در پایان چهار تیم در بازی را شکست داده باشند. شخصیت‌هایی مانند بول، ال پرپمو، لئون، کرو و 8 کاربردی هستند.
 2. Brawl Ball: در این رویداد دو گروه سه نفره با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. در ابتدا یک توپ وسط میدان بازی قرار دارد که بازیکن هر دو تیم باید در کنار جنگیدن با یکدیگر توپ وسط میدان بازی را درون دروازه حریف قرار دهند. هر تیمی که زودتر به دو گل برسد برنده آن رقابت خواهد شد. در صورت به پایان رسیدن زمان دو دقیقه‌ای بازی برنده بازی تیمی است که بیشترین گل را زده اگر در پایان زمان بازی دو تیم برابر باشند یک دقیقه زمان اضافه به بازیکنان داده می‌شود در زمان این وقت اضافه یک دقیقه‌ای تمام موانع بازی (چمن‌ها، جعبه‌ها و...) برچیده می‌شود و هر تیمی که بتواند زودتر به گل برسد پیروز آن رقابت خواهد شد. در صورت تساوی دوباره میان دو گروه، بازی مساوی به پایان می‌رسد. شخصیت‌های بیبی، روزا، فرانک، جین و امبر می‌توانند گزینه خوبی برای رویداد Brawl Ball باشند.
 3. Bounty: در ابتدای بازی یک ستاره آبی در میانه زمین قرار دارد و بازیکنان که از دو گروه سه تیم تشکیل شده‌اند باید آن ستاره آبی را بگیرند. هر بازیکنی بتواند دارنده‌ی ستاره آبی را از بین ببرد آن ستاره به تصاحب او در می‌آید. بازیکنان هر تیم برای بدست آوردن ستاره آبی باید بتوانند بازیکن تیم مقابل را بکشند تا آن را بدست آورند. هر پلیری که ستاره بیشتری کسب کرده هنگام کشته شدن ستاره بیشتری به تیم حریف واگذار می‌کند. در پایان تیمی برنده این رویداد براول استارز خواهد بود که ستاره بیشتری را کسب کرده در صورت برار بودن ستاره‌های دو گروه تیمی برنده رقابت خواهد بود که ستاره‌ی آبی را در دست دارد. بروک، پایپر، بو، تیک و بل گزینه‌های مناسب این رویداد برای مبارزه هستند.
 4. Gem Grab: در رویداد جم گرب دو گروه سه نفره باید الماس‌های بنفش رنگی که در چاله‌ی وسط زمین قرار دارد را استخراج کنند. برنده این رویداد براول استارز تیمی است که زودتر 10 الماس بنفش یا بیشتر را جمع‌آوری کرده و بتواند به مدت 15 ثانیه از آن الماس‌ها حفاظت بکند تا تیم مقابل از الماس‌های آن‌ها دزدی نکند. اگر هر دو تیم به صورت هم‌زمان به 10 الماس دست یافتند دوباره بازی از سر گرفته می‌شود و برنده بازی گروه‌ای است که توانسته زودتر از تیم مقابل الماس بنفش بیشتری به دست آورد. پام، بو و پین شخصیت های کلیدی هستند که می‌توانید در این رویداد استنفاده کنید.
 5. Heist: در این رویداد براول استارز مانند رویدادهای بالا دو تیم سه نفره با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. هر گروه یک جعبه‌ با انرژی 45000 در دست دارند تیم‌ها ضمن جنگیدن با گروه مقابل باید سعی کنند گاوصندوق انرژی تیم حریف را از بین ببرند تیمی که زودتر بتواند جعبه‌ی تیم حریف را از بین ببرد پیروز این رویداد خواهد شد در صورت به پایان رسیدن زمان رقابت برنده تیمی خواهد بود که آسیبی بیشتری به صندوق تیم مقابل وارد کرده است. اگر در پایان بازی هر دو گروه به یک میزان به صندوق تیم مقابل خسارت زده باشند بازی به صورت مساوی به پایان می‌رسد. شما برای زودتر رسیدن به هدف خود می‌توانید با خرید جم‌های براول استارز از 1000جم زودتر به هدف خود برسید.
 6. Knockout: ناک اوت یکی دیگر از رویدادهای اصلی براول استارز است که بازیکنان به صورت دو تیم سه نفره در سه راند با یکدیگر به مبارزه می‌پردازند. هر تیم باید بتواند در هر راند تمامی افراد تیم مقابل از بین ببرد تا برنده‌ی آن راند شود. گروهی که بتواند در دو راند متوالی برنده شود پیروز این رویداد خواهد بود اما اگر یک تیم در راند اول برنده شود و در راند بعدی تیم مقابل پیروز شود رقابت به راند سوم کشیده خواهد شد و هر تیمی که راند سوم را بدست آورد برنده نهایی این رویداد خواهد بود.
 7. Hot Zone: در رویداد هات زون تیم‌ها به صورت دو تیم سه نفره با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. در این رویداد یک تا سه دایره در زمین وجود دارد که دو گروه باید درون دایره‌ها قرار داشته باشند تا برای تیم خود امتیاز جمع‌آوری کنند. در صورتی که از یک تیم بازیکنی درون دایره باشد لحظه به لحظه درصد امتیازهای آن تیم افزایش می‌یابد. اگر از هر دو تیم درون دایره ها بازیکنی قرار داشته باشد امتیاز دو تیم به صورت همزمان افزایش می‌یابد. در نهایت تیمی پیروز هات زون خواهد بود که امتیاز خود را زودتر به 100٪ رسانده باشد. تعداد دایره‌ها در مپ‌های این رویداد متغیر است گاهی در یک مپ شما یک دایره را مشاهده می‌کنید اما در مپ‌های دیگر دو الی سه نقشه را خواهید دید.

رویدادهای اصلی براول استارز

رویدادهای ویژه 

 1. Robo Rumble: در رویداد روبو رامبل یک تیم سه نفره باید در مدت زمان دو دقیقه از صندوق مربوط به گروه خود در مقابل حملات ربات‌ها حفاظت کند تا آسیبی به صندوق وارد نشود. در ابتدای حمله ربات‌های کوچک‌تر هستند که به سمت صندوق حمله می‌کنند و در این بین هر از گاهی ربات‌های بزرگ‌تر و عصبانی تر به سمت شما یورش می‌آورند که شما باید مانع آسیب رسیدن به جعبه شوید. این رویداد براول استارز از سطح Normal شروع می‌شود و با پیشرفت شما در بازی سطح بازی در Insane XVI به اتمام می‌رسد. در صورتی که تیم شما بتواند از حمله‌ی ربات‌ها به سمت صندوقچه مراقبت کند شما پیروز این رویداد خواهید شد هرچه سطح شما بالاتر برود با ربات‌های عصابنی‌تری مواجه خواهید شد که شکست دادن آن‌‌ها کار آسانی نخواهد بود شما برای آسانی خود می‌توانید با خرید جم بروال استارز زودتر قدرت قهرمانان خود را افزایش بدهید تا بتوانید راحت‌تر با این ربات‌های عصبانی رقابت کنید.
 2. Boss Fight: در باس فایت یک گروه سه نفره به مبارزه با یک ربات بزرگ و عصبانی می‌پردازد. این ربات در طول بازی با شتاب زیاد به سمت براولرها حمله می‌کند و آن‌ها را با شلیک‌های موشک‌های آتشین خود مورد تهاجم قرار می‌دهد. هر از گاهی ربات‌های کوچک‌تری همراه ربات قول پیکر به شما حمله می‌کنند. در پایان اگر تیم سه نفره بتواند جلوی حمله‌ی این ربات عظیم رو بگیرد و آن را شکست دهد پیروز این رویداد خواهد شد در غیر این صورت شما بازنده این رویداد خواهید بود. هنگامی که یکی از اعضای این تیم کشته شود با مقاومت هم تیمی‌هایش پس از 20 ثانیه می‌تواند به رقابت باز گردد. این رویداد نیز مانند رویدا روبو رامبل از سطح Normal شروع می‌شود و تا سطح Insane XVI ادامه خواهد داشت و با پیشرفت شما با ربات‌های قدرتمندتری روبه‌رو خواهید شد.
 3. Big Game: در این رویداد براول استارز یک گروه پنج نفره با یک بروالر غول پیکر با سطح انرژی بسیار بالا و قدرت ضربه بیشتر رقابت خواهند کرد. زمان رقابت این رویداد دو دقیقه است اگر در پایان این رقابت گروه پنج نفره توانسته باشند آن براولر بزرگ را شکست بدهند پیروز این رویداد خواهند شد در غیر این صورت این بروالر غول پیکر است که برنده این رویداد خواهد شد.

رویداد های ویژه بازی براول استارز

رویدادهای موقتی

 1. Duels: در این رویداد دو بازیکن به صورت تک به تک با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. هر پلیر برای خود سه براولر انتخاب می‌کند که درصورت شکست براولر قبلی به میدان مبارزه اضافه می‌شود در پایان بازیکنی برنده رقابت خواهد که توانسته سه براولر حریف را در میدان مبارزه شکست بدهد در صورت طولانی شدن مبارزه مانند رویدادهای شوداون و ناک اوت از کناره‌های زمین گازهای سمی آرام آرام به میانه زمین نزدیک می‌شود تا تمامی زمین را در بر بگیرد بازیکنی که زودتر در دام این گازهای سمی بیفتد و کشته شود شکست خورده‌ی این رویداد براول استارز خواهد بود.
 2. Basketbrawl: در رویداد بسکت براول دو تیم سه نفره به غیر از جنگیدن باید توپ بسکتبالی را که در وسط میدان بازی قرار دارد درون سبد تیم مقابل بیاندازد هر تیمی که بتواند زودتر به اختلاف پنج پوئن برسد پیروز این مسابقه بسکتبالی خواهد بود حالت بازی مانند یک بازی بسکتبال است پرتاب از درون محوطه طراحی شده دو امتیاز و از خارج این محوطه دارای سه امتیاز است در صورت به پایان رسدن دو دقیه زمان بازی تیمی پیروز رقابت خواهد بود که امتیاز بیشتری را بدست آورده باشد. در صورت تساوی امتیازها میان دو تیم یک دقیقه وقت اضافه بدون موانع درون زمین به تیم‌ها داده می‌شود که هر کدام از گروه زودتر بتوانند امتیاز کسب کنند برنده رقابت خواهند شد در صورت تساوی امتیاز مانند یک مسابقه ورزشی میان دو تیم تقسیم می‌شود.
 3. Bot Drop: در بات دراپ دو تیم سه نفره باید با ربات‌هایی که از آسمان به سمت زمین می‌آیند مبارزه کنند اگر این ربات‌ها هنگام فرود آمدن با براولر ها برخورد کنند از انرژی آن‌ها کم می‌شود. با از بین بردن ربات‌های داخل این رویداد براول استارز پیچ‌هایی به زمین میفتد که هر تیمی که زودتر بتواند 12 پیچ جم‌آوری کند پیروز این رقابت خواهد بود. آخرین ربات که یک ربات عظیم‌تر و قوی‌تر است دارای سه پیچ است که هر تیمی بتواند این ربات را از پای در بیاپرد این سه پیچ را تصاحب خواهد کرد در صورت تساوی تعداد پیچ‌ها میان دو تیم امتیاز این رویداد به صورت مساوی میان این دو گروه تقسیم خواهد شد.
 4. Hunters: در رویداد هانترز براول استارز 10 بازیکن در یک مپ بزرگ به رقابت می‌پردازند پیروز رقابت کسی است که بتواند زودتر 6 بازیکن در این مپ را بکشد در تمام طول مدت رقابت نفر اول بازی با یک فلش نشان داده می‌شود. شما با هر بار مردن بر اساس تعداد کشته‌هایی که داشته‌اید در مکانی جدید به بازی بر خواهید گشت هر بازیکنی که بتواند زودتر به 6 کشته برسد برنده رقابت خواهد بود و نفرات بعدی بر اساس تعداد کشته‌هایشان رتبه بندی می‌شوند و امتیاز خود را کسب می‌کنند.
 5. Wipeout: در این رویداد دو تیم سه نفره باید بتوانند در مجموع 10 بار اعضای تیم مقابل را از بین ببرند تا پیروز این رویداد براول استارز بشوند. بر خلاف رویدادهای پیشین زمان این رویداد سه دقیقه است در صورتی که زمان رقابت به اتمام برسد تیمی که افراد بیشتری را از تیم رقیب کشته باشد برنده این رویداد خواهد بود در صورت برابری امتیاز‌ها میان دو گروه بازی به صورت مساوی به پایان خود خواهد رسید.

جوایز رویدادهای براول استارز

جوایز رویدادهای براول استارز

 • توکن: توکن‌ها ارزشمندترین جایزه‌های بازی هستند که می‌توانید آن ها را از طریق صندوق‌هایی که باز می‌کنید بدست آورید. شما با توکن ها می‌توانید براولرها، اسکین‌ها پین‌ها و قدرت‌های جدید بدست آورید. تعداد توکن‌هایی که می‌توانید در هر رویداد به دست آورید به میزان موفقیت شما در رویدادها مربوط می‌شود. شما به طور متوسط در هر رویداد 10 تا 30 توکن را می‌توانید بدست آورید.
 • ستاره: ستاره‌ها جایزه‌هایی هستند که می‌ةوانید با انجام رویدادهای روزانه و هفتگی از ماموریت‌هایی که به شما داده می‌شود بدست‌ آورید. شما با انجام ماموریت‌های سه بار برنده شدن به صورت پیوسته با یک براولر، از بین بردن 12 دشمن تنها با یک براولر، برنده شدن در پنچ مسابقه اول طی رقابت‌های رویداد Big Game و... بین 10 تا 100 ستاره دریافت می‌کنید.
 • بلیط: جایزه‌هایی هستند که می‌توانید با باز کردن جعبه‌های بازی یا خرید از فروشگاه بازی کسب کنید. شما با استفاده از این بلیط می‌توانید در رویدادهای ویژه Robo Rumble و Boss Fight شرکت کنید و جایزه‌های بیشتری کسب کنید. هر بلیط معادل یک دقیقه بازی در این رویدادها است هر چه بلیط بیشتری داشته باشید زمان بیشتری را در این رویداهای براول استارز سپری خواهید کرد.
 • صندوق‌ها: صندوق‌ها جوایزی هستند که شما می‌ةوانید با استفاده از توکن‌ها، ستاره‌ها، بلیط‌ها و یا خرید از فروشگاه بازی بدست آورید. صندوق‌ها می‌تواند شامل براولرها، اسکین، پین، قدرت‌ها، سکه‌ها و جم‌ها باشند. صندوق‌ها در سه نوع معمولی، بزرگ و بسیار بزرگ هستند که صندوق‌های بزرگ معادل سه صندوق معمولی و صندوق بسیار بزرگ معادل 10 صندوق معمولی هستند.

براول استارز

براولرهای کار آمد در رویدادها

 • بارلی: یک ربات باریستا است که با پرتاب شیشه‌هایی که درونشان مایعات آتش‌زا قرار دارد دشمنان را به آتش می‌کشاند و به آن‌ها آسیب وارد می‌کند. همان طور که در ابتدای مقاله گفته شد هر براولر داری یک حمله‌ی اصلی و یک حمله‌ی ویژه است حمله‌ی اصلی بارلی پرتاب یک شیشه‌ای است که محتویات داخل آن طوری است که با برخورد به زمین دشمنان از هم پاشیده می‌شوند و یک منطقه را می‌سوزاند.حمله‌ی ویژه بارلی یک باران از شیشه‌های آتش‌زا است که در صورت اثابت با زمین یک منطقه بزرگی را با آتش خواهد کشید.
 • پنی: پنی دزد مجموعه براول استارز محسوب می‌شود کار او این است که از راه دور با توپخانه خود با پرتاب کسیه‌های پول به دشمنان آسیب وارد کند و آن‌ها را متوقف کند. حمله‌ی اصلی پنی پرنتاب کسیه پول‌هایی است که می‌تواند به طور همزمان به چند دشمن آسیب برساند. حمله‌ی ویژه پنی یک توپخانه است که می‌تواند برای پنی شیلک کند تا او با دشمان درگیر شود.
 • جسی: او یک مخترع است می‌تواند با تفنگ خود به دشمان آسیب بزند و به ترتیب آن‌ها را مهار کند. حمله‌ی اصلی جسی یک تیر الکتریکی است که می‌تواند از دشمنی به دشمن دیگر منتقل شود تا آن‌ها را از پای درآورد. حمله‌ی ویژه جسی یک ترتیب است می‌تواند برای جسی شلیک کند تا او با دشمنان درگیر شود شما برای اینکه بتوانید سریع‌تر قدرت جسی را افزایش می‌توانید از جم‌هایی که از 1000جم تهیه می‌کنید استفاده کنید.
 • لئون:قابلیت لئون در ناپدید شدن آن است قابلیت اصلی لئون این است که این شخصیت می‌تواند برای چند لحظه از دید دشمنان خارج شود و به سرعت حرکت کند. حمله‌ی ویژه‌ی لئون شمشیری است به عنوان اسلحه از آن استفاده می‌کند و به دشمنان نزدیک آسیب می‌رساند. هرچه فاصله دشمنان بیشتر باشد آسیبی کمتری به آن‌ها وارد می‌شود.
 • براک: او با راکت‌های خود دشمنان را از راه دور مورد حمله قرار می‌دهد و مناطق را منفجر می‌کند. حمله‌ی اصلی براک یک راکت است که با اثابت با زمین دشمنان یک منطقه را می‌سوزاند و آسیب می‌زند. حمله ویژه‌ی براک یک راکت است که می‌تواند یک منطقه بزرگ را منفجر کند وآسیب زیادی به دشمنان وارد کند.
 • فرانک: او می‌تواند با چکش خود به دشمنان از نزدیک آسیب وارد کند و جلوی آن‌ها را بگیرد. حمله‌ی اصلی فرانک یک ضربه قوی با چکشی است که در دست دارد که می‌تواند دشمنان را به عقب پرتاب کند و آسیب زیادی به آن‌ها وارد کند اما این حمله زمان زیادی نیاز دارد تا قدرت چکش فعال شود. حمله‌ی ویژه فرانک یک ضربه زمین شکن است که می‌تواند زمین را به لرزه در بیاورد و برای مدتی آن‌ها را ساکت کند.براولرهای دیگری نیز مانند تیک، پایپر، بو، بل، ال پرپمو و... وجود دارند که در رویدادهای براول استارز در طول بازی برای شما کاربرد دارند.

این ها تمامی رویدادهایی بود که در دنیای براول استارز در کنار تعدادی از براولرها و جوایز این بازی به شما در 1000جم معرفی شد شما می‌توانید با دانلود این بازی از گوگل پلی وارد دنیای استراتژیک بروال استارز شوید و از انجام این بازی لذت کافی را ببرید.

شما با ثبت اطلاعات خود در سایت ما می‌توانید اقدام به خرید جم‌ها، بروال پس و بروال پس پلاس این بازی بکنید. همچین می‌توانید برای خرید جم‌های کلش رویال‌ و کلش اف کلنز، خرید سی پی کالاف دیوتی، جم فری فایر و امکانات کلی بازی دیگر از سایت 1000جم دیدن فرمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما