دسته بندی: مقاله‌ها و آموزش‌ها

نویسنده: تیم تحریریه هزارجم

 • - ستاره
 • 0 دیدگاه
 • 43 بازدید
 • 3 دقیقه

به تازگی جدیدترین محصول کمپانی سوپرسل به صورت جهانی عرضه شد که با استقبال خوب طرفدران روبه‌رو شد. مکانیزم و گیم پلی بازی اسکواد باسترز که اثری استراتژیک دیگر از این شرکت فلاندی می باشد و شما را به دل نبردهایی می‌برد که باید تمام افکار خود را برای پیروزی در آن بکار بگیرید. متفاوت بودن داستان بازی زمانی برای شما جذاب‌تر خواهد شد که تمامی شخصیت‌هایی که در بازی‌های سوپرسل دیده‌اید را در این بازی مشاهده خواهید کرد. در ادامه‌ی این مقاله از ۱۰۰۰جم می‌خواهیم با گیم‌پلی بازی Squad Busters بیشتر آشنا شویم.

مکانیزم و گیم پلی بازی اسکواد باسترز

مکانیزم و گیم‌پلی اسکواد باسترز 

گیم پلی اسکواد باسترز دارای شباهت زیادی بازی براول استارز دارد، این گونه که شما باید برای کنترل کاراکتر‌های بازی از چرخانک بازی استفاده کنید تا کاراکتر‌های خود را کنترل کنید. در شروع شما در مسیری خواهید افتاد باید با گابلین‌های غول پیکر و اسکلت‌ها روبه‌رو شوید تا آن‌ها را از پای در بیاورید، با از بین بردن این دشمنان صندوق‌هایی به شما تعلق می‌گیرد که با بازکردن آن‌ها می‌توانید نیرو‌های جدید را به ارتش خود اضافه کنید. همچنین می‌توانید با  خرید سوپر پس Squad Busters دشمنان خود را غافلگیر کنید و از پای در بیاورید.

همانگونه که در ابتدا اشاره کردم این بازی بی‌شباهت به براول استارز نیست و زمانی که شما جنگ را آغاز می‌کنید، مشاهده خواهید کرد که حریفتان در حال غارت منابع‌تان هستند و شما باید مانع این عمل آن‌ها شوید و با ترفند‌هایی که در نظر دارید همان عملی که دشمنانتان دارند انجام می‌دهند را شما انجام دهید تا منابع آن‌ها را غارت کنید.

پس از بین بردن تیم حریف شما باید منابعی که بعد از مرگ آن‌ها بجای مانده است به سرعت به عنوان غنیمت جمع‌آوری کنید. هر بتلی که شما در آن شرکت می‌کنید دارای تایم محدودی است که با به پایان نزدیک شدن این تایم در کناره‌‌های زمین مبارزه بوته‌هایی می‌روید تا فضای بازی را برای شما کوچک‌تر کند، برای اینکه بتوانید به راحتی برنده از دل این بتل‌ها بیرون بیاید بهترین چیزی که از آن می‌توانید کمک بگیرید سکه Squad Busters است، با خرید سکه اسکواد باسترز شما می‌توانید تیم خودتان را به بالاترین سطح در بازی برسانید و آن‌ها را آماده‌ی نبردهای دشوارتر کنید.

شخصیت‌های بازی اسکواد باسترز

شخصیت‌ها در اسکواد باسترز: 

 • Common: اصلی‌ترین و رایج‌ترین شخصیت‌های درون بازی Common نام دارند که به راحتی می‌توان آن‌ها را بدست آورد.
 • Epic: این شخصیت‌ها از شخصیت رایج Common کمتر هستند اما این گونه نخواهد بود که پیدا کردن آن‌ها خیلی دشوار خواهد بود. شخصیت‌های حماسی از قدرت بیشتری نسبت به کاراکتر‌های حماسی دارند.
 • Legendary: شخصیت‌های نادر و افسانه‌ای که در بیشتر‌های بازی سوپرسل مشاهده می‌کنید، این شخصیت‌ها دارای قدرت ماورایی هستند و خیلی سخت بدست می‌آیند.

ارتش خود را با این سه دسته از شخصیت‌ها به انسجام برسانید تا ۹۰ مرحله را پشت سر بگذارید تا بتوانید جوایز‌های گوناگون را بدست آورید. مهم‌ترین جایزه میان آن‌ها اسکواد لیگ می‌باشد که باید با خرید جم و سکه به آن دست پیدا کنید.

سطح قدرت کاراکتر‌های Squad Busters 

 • Rookie: در این سطح کاراکتر‌ها از قدرت اولیه و پایه‌ی خود برخوردارند.
 • Classic: دومین سطح از قدرت کاراکتر‌های اسکواد باسترز که با ارتقا به این سطح خودت و توانایی‌های جدید بدست می‌آورند.
 • Super: سومین سطح از ارتقا‌ی کاراکتر‌های بازی به Super تعلق دارد که شخصیت‌ها را به قدرت زیادی می‌رساند و تاثیر گذاری آن‌ها را در نبردها چند برابر می‌کند.
 • Ultra: پایانی‌ترین سطح ارتقای کاراکتر‌های بازی که شخصیت‌ها را به قدرتمندترین حالت خود در بازی می‌رساند و باعث این می‌شود که هر از گاهی کاراکتر‌های با این سطح نتیجه‌ی یک بازی را تغییر دهند.

علاوه بر این چهار سطح شما باید جهان‌های جدید را کشف کنید و با رسیدن به آن مراحل نیروی‌های جدید بدست آورید. این عمل شما با به تکامل رساندن نیرو‌ها به بالاترین سطح امکان پذیر خواهد بود چرا که پایان آن برای شما دست یابی به پرتال انرژی است که کلید ورود به جهان‌های دیگر است. اگر به دنبال این هستید که زودتر به این سطح برسید می‌توانید با خرید سکه Squad Busters شخصیت‌های خود سریع‌تر ارتقا دهید تا کلید ورود به جهان‌های دیگر را زودتر بدست آورید.

آموزش نصب Squad Busters

نحوه‌ی نصب Squad Busters 

همان طور که در جریان هستید بازی‌های سوپرسل در ایران تحریم است و شما نمی‌توانید آن‌ها را بدون فیلترشکن انجام دهید. این امر برای Squad Busters هم صدق می‌کند. ابتدا برای نصب از گوگل پلی باید ریجن گوشی خود را روی کشور کانادا قرار دهید، پس از انجام این مرحله یک جیمیل کانادایی با استفاده از ریجن کانادا درست کنید تا ربات‌های گوگل پلی شما را یک شهروند کانادایی تشخیص دهند. بعد از انجام این مراحل می‌توانید به عنوان یک شهروند کانادایی این بازی را نصب کنید. علاوه بر انجام مراحل بالا شما می‌توانید از فیلترشکن‌های با آی‌ پی کانادا برای نصب و انجام بازی استفاده کنید‌

بازی Squad Busters به تازگی منتشر شده و بدون شک در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت، یکی از اصلی‌ترین خلاقیت‌های به کار برده شده در این بازی استفاده از اکثر شخصیت‌های بازی‌های مختلف سوپرسل است که این حس را القا می‌کند که شما دارید تمامی بازی‌های سوپرسل را انجام می‌دهید. در پایان برای اینکه بتوانید اسکواد باسترز را با قدرت و لذت بیشتری انجام دهید می‌توانید، سکه Squad Busters و سوپر پس بازی را به همراه آفرهای روزانه از داخل سایت ۱۰۰۰جم با بهترین قیمت خریداری کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما