انگری بردز (2 Angry Birds)

سازنده: Rovio

  • -
  • 219

اگر شما یکی از طرفدران قدیمی بازی انگری بردز هستید حتما از سال 2013 به بعد وارد دنیای انگری بردز ۲ شدید، شما می‌توانید با خرید جم انگری بردز ۲ امکانات مختلف این بازی را آنلاک کنید. بازی انگری بردز ابتدا در سال 2009 توسط کمپانی Rovio منتشر شد و مخاطبان زیادی را به خود جذب کرد، در این بین نسخه‌های متعدد دیگری نیز منتشر شد، اما گل سر سبد Rovio انگری بردز 2 بود که غوغا به پا کرد.

خرید جم انگری بردز ۲ (الماس Angry Birds 2)

 بازی انگری بردز 2 با آیتم‌های متفاوتی پا به میدان گذاشت و آنقدر مخاطبان را به چالش کشاند تا آن‌ها استفاده از جم و الماس بازی انگری بردز 2 را یک نیاز ضروری بدانند. سایت 1000 جم تصمیم بر این گرفت تا این نیاز طرفدارن بازی انگری بردز 2 را برای اولین بار در ایران برای خرید جم انگری بردز و الماس Angry Birds 2 برطرف کند و حتی خرید آفرهای انگری بردز ۲ را فراهم آورد.

جم انگری بردز 2 Angry Birds

اهمیت استفاده از جم انگری بردز 2

استفاده از جم و الماس انگری بردز 2 دارای اهمیت فروانی است زیرا این جم‌ها مانند یک ارز داخل بازی عمل می‌کنند که توانایی انجام دادن هر کاری را دارند. حال به نظر شما بهتر است با دست خالی به سراغ خوک‌های شرور بازی انگری بردز بروید یا بهتر است که خود را با استفاده از جم و الماس Angery Birds 2 تجهیز کنید، تا این خوک‌های سبز رنگ نتوانند از دست شما به راحتی قصر در بروند.

مزایای جم انگری بردز و الماس‌های بازی

شما می‌توانید با استفاده از جم Angry Birds 2 به بازی خود سرعت بدهید و مراحل بازی را زودتر به پایان برسانید، شما می‌توانید با استفاده از این جم‌ها قابلیت‌ها و آیتم‌های اضافه بر سازمان به خود اضافه کنید به این شکل که در برخی از مراحل بازی با استفاده از جم و الماس انگری بردز 2 می‌توانید پرنده‌های بیشتری برای پرتاب داشته باشید یا قدرت‌های خاصی برای پرندگان خود فعال کنید تا به راحتی با خوک‌های سبز مقابله کنند. جم‌ها و الماس‌های انگری بردز 2 می‌تواند به شما در بازیابی سریع‌تر پرندگان و همچین ادامه دادن بازی پس از از دست دادن تمامی پرندگان کمک کنند.

الماس 2 Angry Birds

چگونه باس‌های آخر انگری بردز 2 را شکست بدهیم

اگر شما این بازی را تجربه کرده باشید می‌دانید که بعد از پشت سر گذاشتن هر 9 مرحله شما باید یک خوک سبز قول پیکر را از بین ببرید. اگر شما دست خالی به سراغ این باس بروید شاید چندین مرتبه یا در مراحل بالاتر تا چندین روز طول بکشد که این خوک سبز غول پیکر را از بین ببرید، راه حل شما برای از بین بردن هرچه راحت‌تر این خوک‌ها استفاده از جم و الماس انگری بردز 2 است چرا که به شما کمک می‌کند تا در طول این مبارزه تنها نباشید. جم‌ها و الماس انگری بردز 2 با اضافه کردن پرنده‌های اضافی و قدرت‌های خاص شما را کمک می‌کنند تا به آسانی از پس این خوک‌های قول پیکر بر بیایید.

گیم پلی Angry Birds 2

بازی انگری بردز 2 از هفت پرنده تشکیل شده است که هر کدام دارای قدرت‌های خاص خود هستند، شما این پرندگان را از ابتدای بازی نخواهید داشت، هرچه مراحل بازی را پشت سر می‌گذارید این پرندگان برای شما قابل استفاده می‌شوند. هر یک از این پرندگان دارای یک قدرت خاص هستند که شما با استفاده از جم و الماس Angry Birds 2 می‌توانید این قدرت‌ها را ارتقا دهید، شما پس از پشت سر گذاشتن 61‌ مین مرحله تمام پرندگان را در صف پرتاب خود خواهید داشت. بازی Angry Birds 2 دارای 240 مرحله است که هر کدام از این مراحل، درون خود مراحل مجزای دیگری جای داده است.

شما در انگری بردز 2 پنج طلسم دارید که با استفاده از آن‌ها کمتر مرحله‌ای برای شما دشوار خواهد بود. در بازی انگری بردز 2، شما در کناره‌ی بازی قلب‌هایی خواهید دید که نشان دهنده‌ی جان‌های شما برای ادامه دادن بازی است، با هر بار شکست این قلب‌ها را از دست خواهید داد و باید 30 دقیقه منتظر بمانید تا دوباره بتوانید بازی را از سر بگیرید اما اگر شما در خزانه‌ی خود از جم و الماس انگری بردز 2 بی‌نیاز باشید دیگر لازم نیست تا این 30 دقیقه را منتظر بمانید فقط کافی است بهای این 30 دقیقه را با استفاده از جم و الماس Angry Birds 2 بپردازید. طراحی مراحل بازی بسیار خلاقانه و جذاب است و همین باعث شده تا کاربر به راحتی از بازی خسته نشود و آن را کنار بگذارد، صدا گذاری جذاب و مهیج بازی هم به کیفیت بازی می‌افزاید و مخاطب را از شنیدن صدای بازی خسته نخواهد کرد.

بازی پرندگان خشمگین Angry Birds

خرید الماس انگری بردز 2 از هزارجم

برای اولین بار در ایران شما می‌توانید با به همراه داشتن جم و الماس انگری بردز 2 به راحتی از سد خوک‌های سبزی بازی گذر کنید. فقط کافی است از داخل سایت 1000جم بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید، بعد از انتخاب بسته ضروری است تا اطلاعات جیمیل یا فیسبوک خود را در اختیار تیم پشتیبانی هزارجم قرار دهید، بعد از تکمیل اطلاعات شما وارد صفحه درگاه پرداخت خواهید شد، بعد از این که پرداخت شما نهایی شد، بسته‌ی انتخابی شما در کمتر از چهار ساعت به صورت خودکار در اکانت شما شارژ می‌شود و شما می‌توانید با استفاده از این جم و الماس‌های Angry Birds 2 در بازی به راحتی مراحل را پشت سر بگزارید.

چرا باید از 1000جم خرید کنیم؟

زیرا سایت 1000جم در تمامی مراحل خرید در کنار شما است و به بهترین شکل شما راهنمایی می‌کند، سایت 1000جم این امکان را برای شما به وجود آورده است که هر لحظه که نیاز به کمک داشتید تیم پشتیبانی به صورت آنلاین از ساعت 9 الی 24 پاسخگوی سوالات شما عزیران باشند. هزارجم نخستین سایتی است که آیتم‌های بازی انگری بردز 2 را برای شما همراهان همیشگی تدارک دیده تا شما بتوانید از این جم و الماس‌ها برای باز کردن گره‌های خود در بازی استفاده کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: