مارول مسابقه‌ی قهرمانان Marvel Contest of Champions

سازنده: Deca Games

  • -
  • 9

خرید یونیت مارول مسابقه‌ی قهرمانان

شروعی متفاوت را با خرید یونیت مارول مسابقه‌ی قهرمانان در بازی داشته باشید، چرا که مبارزاتی نفس‌گیر با موجوداتی بدون رحم در پیش خواهید داشت. در این بازی شما با انواعی از موجودات ناشناخته و حیواناتی وحشی روبه‌رو خواهید شد که هیچ رحمی در آن‌ها وجود ندارد. پس نباید بی‌گدار و بدون کمک به سراغ آن‌ها رفت، شما باید خودتان را با کمک گرفتن از یونیت Marvel Contest of Champions تا دندان مسلح کنید، تا دشمنان نتوانند به آسانی در جلوی شما قد علم کنند. جوخه‌ی شما متشکل از تمام قهرمانانی است که در دنیای مارول می‌شناسید اما دست یافتن به تمامی آن‌ها نیاز به این دارد تا شما در نبردها پیروز باشید تا بتوانید قهرمان‌های جدید را بدست آورید. پس حتما شما برای داشتن یک جوخه‌ی قدرتمند به یونیت مارول کانتست آف چمپیونز نیاز پیدا خواهید کرد.

خرید یونیت مارول مسابقه‌ی قهرمانان

یونیت Marvel Contesr of Champions چیست؟

یونیت مارول کانتست آف چمپیونز ارز اصلی درون بازی است که حکم الماس را در بازی دارد. با داشتن یونیت هرچه بیشتر طبیعتا شما کار آسانی در مقابل دشمنان وحشی خود خواهید داشت، چون با استفاده از یونیت Marvel Contest of Champions شما می‌توانید جوخه‌ی خود را به سطحی برسانید که دیگر دشمنان توان مقابله با شما را نداشته باشند، همین امر باعث می‌شود تا شما قهرمانان جدید، با قدرت‌های بیشتر را بدست آورید. خرید یونیت مارول مسابقه‌ی قهرمانان نه‌تنها به شما کمک می‌کند تا آسان‌تر در مبارزات پیروز شوید بلکم شما را شکست ناپذیر خواهد کرد تا دشمنی دیگر توان رقابت با شما را نداشته باشد.

با خرید یونیت مارول کانتست آف چمپیونز قهرمان‌های خود را افزایش دهید

در بازی شخصیت‌های زیادی وجود دارد که شما تقریبا با نیمی از آن‌ها آشنا هستید، چون که آن‌ها را در سینمای مارول مشاهده کردید اما تعداد زیادی هم شخصیت نا آشنا وجود دارد که شما شناختی از آن‌ها ندارید. برای که بتوانید به آن‌ها دست پیدا کنید نیاز دارید تا با خرج کردن یونیت Marvel Contest of Champions گروه خود را تقویت کنید تا در نبردهای بیشتری پیروز باشند. در این بازی حدود ۲۱۸ شخصیت وجود دارد که فصل به فصل در حال افزایش است. شما بدون داشتن جم مارول کانتست آف چمپیونز کار اصلا آسانی برای بدست آوردن قهرمانان بیشتر نخواهید داشت. بهترین چیزی که می‌تواند مشکل‌گشای شما باشد دستیابی به جم Marvel Contest of Champions است، چون مشکلی نیست که او نتواند آن را حل کند.

خرید یونیت مارول کانتست آف چمپیونز

با استفاده از یونیت از هر گروهی که دوست دارید قهرمان انتخاب کنید

در بازی شما ۶ گروه قهرمانان فناوری، قهرمانان عرفانی، قهرمانان کیهانی، قهرمانان علمی، قهرمانان جهش یافته و قهرمانان مهارت را خواهید دید که هرکدام برای خود قدرت منحصر بفردی دارند، گاهی ممکن است شما تعدادی از قهرمان‌ها را در گروه‌های مختلف ببینید، این امر نشان‌ دهنده‌ی تطبیق آن شخصیت با دیگر شخصیت‌ها است. به عنوان مثال ثور از زره کاپیتان آمریکا استفاده می‌کند یا اسپایدرمن از اسکین مرد آهنی استفاده می‌کند. هرچه شما بتوانید یونیت بیشتری جمع‌آوری کنید امکان این را دارید تا قهرمانان بیشتری از گروه‌های مختلف را آنلاک کنید.

خرید یونیت Marvel Contest of Champions از ۱۰۰۰جم

شما برای خریداری یونیت مارول کانتست آف چمپیونز ابتدا باید وارد صفحه‌ی محصول این بازی در سایت شوید، از میان آیتم‌ها گزینه‌ی مدنظر خود را انتخاب کنید. بعد از این که آیتم مورد نظر خود را انتخاب کردید وارد صفحه‌ای خواهید شد که باید اطلاعات اکانت جیمیل یا فیسبوک خود را در اختیار تیم پشتیبانی سایت قرار دهید، پس از تکمیل اطاعت در مرحله بعد شما وارد صفحه‌ای خواهید شد که می‌بایست هزینه محصول انتخابی خود را واریز کنید. با به پایان رساندن مراحل خرید آیتم خریداری شده‌ی شما در کمتر از ۱۵ دقیقه  الی ۴ ساعت در اکانت شما به صورت خودکار شارژ خواهد شد.

یونیت Marvel Contest of Champions

چرا باید از سایت ۱۰۰۰جم خرید کنیم

سایت ۱۰۰۰جم با تلاش شبانه روزی سعی بر این دارد تا شما هموطنان بتوانید از آیتم‌های بروزترین بازی‌های روز دنیا برخوردار باشید و از آن‌ها استفاده کنید. سایت هزارجم با بیش از ۱۰ سال سابقه در این زمینه همیشه سعی بر این داشته بهترین محصولات را با بهترین قیمت در سایت برای شما بازی دوستان موجود کند تا شما بتوانید از بازی مورد علاقه خود دوچندان لذت ببرید. هزارجم در تمام مراحل خرید کنار شما است تا بهترین انتخاب را داشته باشید، با هزارجم به بهترین خود در بازی‌ها برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: