خرید pool pass

در آپدیت 10 مهر 98 بازی بیلیارد 8ball pool به جز رفع برخی ایرادات یا همان باگ های بازی، چند ایتم خاص و جذاب به بازی اضافه شده است که از ان جمله چالش های فصلی pool pass در این بازی میباشد. از این پس شما در کنار بازی عادی خود، با هر بار پیروزی در یک مسابقه میتوانید جوایز ویژه “پول پس” را دریافت کنید. بخش pool pass شامل دو قسمت رایگان و غیر رایگان میباشد.

بخش رایگان به صورت عمومی در اختیار همه بازیکنان میباشد ولی بخش پولی آن که با خرید pool pass فعال میشود شامل جوایز بسیار ارزنده تر و جذاب تری نسبت حالت رایگان آن میباشد که شامل چند میلیون سکه و چند هزار دلار و چوب های مختلف بیلیارد  و تغییر رنگ اسم بازیکن به عنوان بازیکن حرفه ای و …… می شود که هر بازیکنی را جذب خود میکند.

برای خرید pool pass بازی بیلیارد بر روی عکس زیر کلیک نمایید.

————————————————

و اما چند نکته مهم:

نکته مهم این بخش فصلی بودن آن است. بر خلاف اسم آن که لیگ فصلی نامیده میشود ولی این لیگ 30 روزه بوده و حدودا پانزدهم هر ماه میلادی شروع میشود و پانزدهم ماه میلادی بعدی تموم میشود و هر بازیکنی که چالش های این بخش را انجام داده باشد به جز جوایزی که در طول فصل دریافت میکند، در انتهای فصل چیزی به نام بانک فصل نیز دریافت خواهد کرد.

در تصویر زیر نیز ردیف افقی بالایی مربوط به جوایز حالت رایگان و سطر افقی پایینی مربوط به جوایز در زمان داشتن “پول پس” می باشد. تعداد جوایز و کیفیت آنها کاملا گویای همه چیز میباشد.

 

 

 

از آنجایی که اکثر افراد با خرید دلاری به دلیل تحریم ها مشکل دارند و امکان خرید مستقیم از داخل بازی را ندارید سایت هزار جم امکان خرید آسان و بدون دردسر خرید pool pass را فراهم نموده است و این ایتم را نیز مانند بقیه محصولات این بازی میتوانید به صورت مستقیم از روی سایت خرید فرموده و در داخل بازی خود به صورت آنی تحویل بگیرید.

خرید pool pass

زمان مورد نیاز برای فعال شدن محصول خریداری شده در بازی شما حداکثر 15 دقیقه میباشد. نکته بسیار مهم دقت در هنگام پر کردن فرم خرید میباشد. در صورتی که هر گونه سوال یا ابهامی در هنگام خرید داشتید لطفا با بخش پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.
برای خرید این محصول روی عکس زیر کلیک نمایید.

بالا
واتساپ خرید جم
تلگرام خرید جم