دسته بندی: مقاله‌ها و آموزش‌ها

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 39 بازدید
  • 2 دقیقه

خرید لباس بازی rules of survival با توجه به تنوع و تعدد آنها و مهم تر از همه تغییرات پیوسته در قیمت و شکل و نوع لباس ها قابل اضافه کردن به صورت خرید مستقیم بر روی سایت را ندارند، ولی هر لباسی که شما از این بازی بخواهید را ما می‌توانیم برای شما تهیه کنیم. برای این منظور از لباس مورد نظر خود یک اسکرین شات گرفته و برای تیم پشتیبانی سایت در واتساپ یا تلگرام ارسال نمایید و تا با هماهنگی خود شما خریدتان انجام شود.

توجه: اگر قصد خرید لباس خاصی را دارید و آفر محدود خورده است، وقت را از دست ندهید و با پشتیبانی سایت جهت خرید هماهنگ شوید.

خرید لباس بازی rules of survival

روش های خرید لباس بازی قوانین بقا

همانند همه بازی های سبک بتل رویال بازی قوانین بقا نیز شامل صدها مدل از اسلحه ها، لباس ها و اضافه شونده ها، وسایل جانبی و ... است. برای بدست آوردن همه این امکانات و تجهیزات راه های مختلفی وجود دارد. در اکثر بازی ها جمع کردن طلا، جم و امتیاز می تواند به شما در گرفتن امکانات مختلف بازی بسیار کمک کند. بازی rules of survival نیز از این قانون مستثنی نیست اما با تفاوتهایی همراه است.

 خرید لباس بازی rules of survival همانند بازی های دیگر از طریق فروشگاه بازی بوده و به دو صورت قابل خرید است. که در ادامه به آن می پردازیم.

خرید لباس رولز اف سورویوال از طریق طلا و امتیاز

در این روش برای خرید لباس بازی rules of survival شما باید با انجام ماموریت های مختلف و کسب رتبه در بتل رویال به جمع آوری امتیاز و طلا بپردازید. تفاوت اساسی این بازی با بازی های مشابه در میزان امتیاز کسب شده است. ایستاده در رتبه اول در این بازی به دلیل واقعی بودن اکثر بازیکنان و بازی در پلتفرمهای مختلف بسیار چالش برانگیزتر از سایر بازی هاست. بازیکنان در این بازی بسیار سرسخت تر و حرفه ای تر هستند و انجام ماموریت ها را برای شما مشکل می کنند. کسب امتیاز در بازی قوانین بقا سختی های خود را دارد ولی بعد از جمع آوری امتیاز لازم می توانید با مراجعه به فروشگاه اقدام به خرید اسلحه ها و لباس های بازی که قابل خرید بوسیله امتیاز هستند بپردازید.

خرید لباس در بازی قوانین بقا از طریق جمع آوری امتیاز زمان بر بوده و ثانیا به همه لباس های بازی دسترسی نخواهید داشت. بعضی از لباس ها فقط قابل خرید با پول واقعی می‌باشند و با امتیاز نمی‌توان آنها را باز کرد.

خرید لباس بازی rules of survival ، خرید لباس رولز اف سورویوال

خرید لباس در بازی قوانین بقا از طریق جم و خرید مستقیم

اگر به دنبال ماجراجویی با لباس و تجهیزات خاصی هستید و یا لباس و پوشش خاصی در فروشگاه  بازی آفر خورده است باید از طریق پرداخت هزینه به خرید آنها اقدام کنید. گیمرهای حرفه ای عموما لباس یا تجهیزات خاصی را برای طول بازی انتخاب می کنند تا هم قابل شناسایی باشند و هم استرس زیادی در بازیکنان مقابل هنگام رویارویی ایجاد کنند. ما درسایت ۱۰۰۰جم تلاش کرده ایم همه امکانات و جوایز بازی rules of survival را برای شما ارائه کنیم. خرید لباس بازی rules of survival از همین صفحه صورت می گیرد و پیشنهادهای خاص بازی در بالای همین صفحه  قابل مشاهده هستند.

توجه: مجدد یادآور می‌شویم که با توجه به تغییرات مداوم لباس ها در بازی امکان اضافه کردن آنها به سایت و انجام خرید مستقیم میسر نمی‌باشد. ولی هر زمان که شما هر نوع لباس یا تجهیزاتی را بخواهید که در قسمت فروشگاه بازی وجود دارد، با ارسال یک اسکرین شات از آن به بخش پشتیبانی سایت در تلگرام یا واتساپ شرایط انجام خرید آن برای شما فراهم خواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما