دسته بندی: صفر تا صد بازی کلش اف کلنز

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 1.5k بازدید
  • 3 دقیقه

وقتی استودیو سوپرسل و متخصصان این کمپانی، اقدام به ساخت بازی کلش اف کلنز می‌کردند، شاید فکرش را هم نمی‌کردند که این بازی چنین محبوبیتی به دست بیاورد. به هر حال امروزه این بازی استراتژیک در سبک خود حرف اول و آخر را می‌زند! برای این که شما هم حرف اول و آخر را در این بازی بزنید، باید ترفندهای بازی کلش اف کلنز را یاد بگیرید. شناخت ترفندهای کلش اف کلنز کار چندان دشواری نیست. در این مطلب قصد داریم شما را با مهم‌ترین این ترفندها در کلش آشنا کنیم.

ترفندهای بازی کلش اف کلنز

شناخت ترفندهای بازی کلش اف کلنز؛ 7 ترفند جالب برای حرفه‌ای شدن

برای حرفه‌ای شدن در کلش اف کلنز به چه چیزی نیاز دارید؟ قبل از شروع بازی، کافیست برخی از ترفندهای ساده، اما کلیدی این بازی را یاد بگیرید. در این صورت خیلی زود تبدیل به گیمر حرفه‌ای کلش اف کلنز خواهید شد. در ادامه به بررسی این ترفندها می‌پردازیم:

1. مراقب امنیت اکانت کلش اف کلنز خود باشید

وقتی قصد شروع بازی را دارید، حتما حساب کلش اف کلنز خود را ذخیره کنید. این ذخیره‌سازی باعث می‌شود تا وقتی سیستم شما دچار مشکل شد، به راحتی با سیستم جایگزین وارد شوید. برای این کار هم دو روش وجود دارد. یکی این که از طریق برنامه Play Games برای ذخیره پیشرفت بازی در حساب گوگل استفاده کنید. دومین روش هم به وارد کردن کد ایمیل شده توسط شرکت سازنده بازی ( سوپرسل) است. به این ترتیب پیشرفت‌ها و تغییرات بازی به راحتی ذخیره می‌شوند.

ترفندهای بازی کلش اف کلنز

2. جواهرات (Gems) کلش اف کلنز خود را ذخیره کنید

جواهرات یا جم‌ها منابع بسیار محدود و کمیابی هستند که توانایی‌های بی‌نظیری به شما می‌بخشند. با استفاده از این جواهرات، می‌توانید در دهکده کلش اف کلنز خود به توسعه تاون هال خودتان سرعت ببخشید. همچنین می‌توانید با استفاده از آنها طلا، اکسیر و ... بخرید. با استفاده از این ترفندهای بازی کلش اف کلنز، امکان خرید کارگران کلش هم برای شما فراهم می‌شود. هر هفته 25 جعبه جواهر نگینی به شما اعطا می‌شود. هرچقدر چالش‌ها و موانع بیشتری در دهکده از پیش رو بردارید، جواهرات بیشتری هم درو خواهید کرد. اگر جم‌های بیشتری می‌خواهید، میتوانید از طریق سایت هزارجم اقدام به خرید جم کلش اف کلنز نمایید.

ذخیره کردن جم‌های کلش یا جواهرات

3. قلعه قبیله خود را تعمیر کنید

همانطور که می‌دانید، وقتی بازی شروع می‌شود، نیروهای شما تقریبا ضعیف هستند. به همین دلیل نمی‌توانید به روستاهای خاص حمله کنید. یکی از ترفندهای بازی کلش اف کلنز این است که یک قبیله با نیروهای قدرتمندتر پیدا کنید. با پیدا کردن قبیله جدید علاوه‌بر داشتن نیروهای قدرتمند با افراد جدیدتری هم آشنا خواهید شد. آنها به کسب تجربه و قدرتمندتر شدن شما در این بازی کمک خواهند کرد. با این وجود تنها راه بهره‌مندی از این مزایا و پیشرفت در بازی، تعمیر کردن قلعه قبیله است.

تعمیر قبیله از ترفندهای کلش

4. قبل از حمله حتما قلعه قبیله حریف را تخلیه کنید

همانطور که اشاره کردیم، برای تقویت قبیله خود باید از کارگران و ابزارهای قدرتمندی استفاده کنید. قبیله‌های دیگر هم بیکار نمی‌نشینند و اقدام به قدرتمندتر کردن خود می‌کنند. به همین دلیل قبل از حمله، فقط یکی از نیروهای خود را برای بررسی قلعه حریف بفرستید. اگر سربازان از قلعه بیرون آمدند، قبل از حمله گسترده آنها را از بین ببرید. اگر قدرت از بین بردن مستقیم آنها را ندارید، تدابیر انحرافی اتخاذ کنید. برای مثال یک غول را مقابل دهکده قرار دهید. نیروهای تقویتی قلعه حریف مشغول مبارزه با غول می‌شوند و شما از جهت مخالف با سایر نیروهای خود به سمت قلعه یورش ببرید. مراقب برگشت نیروها به داخل قلعه باشید.

5. همه نیروهای خود را یکباره برای مبارزه نفرستید

این نه تنها جزو ترفندهای بازی کلش اف کلنز محسوب می‌شود، بلکه نوعی توصیه جنگی نیز هست. معمولا گیمرهای مبتدی تمام نیروهای خود را به مصاف حریف و در یک منطقه ارسال می‌کنند. بهتر است بدانید که برخی از حریفان دارای ابزارهای قدرتمند جمعی، مثل خمپاره هستند. اگر شما همه نیروهای خود را در یک جا متمرکز کنید، آنها با خمپاره به راحتی نیروهای شما را هدف قرار می‌دهند. همین موضوع باعث می‌شود که دیگر احتمالا سربازان خود را نبینید. این نکته را هم به یاد داشته باشید که برخی نیروها می‌توانند سپر جنگی مناسبی برای نیروهای قدرتمندتر باشند. به این ترتیب ضمن از دست دادن نیروهای ضعیف‌تر، سربازان قوی‌تر شما هم حفظ می‌شوند.

6. اردوگاه‌های نظامی خود را تقویت کنید

اردوگاه یا کمپ نظامی، مراکزی هستند که سربازان شما قبل از اعزام به نبرد در آنها مستقر می‌شوند. در ابتدای بازی و برای پر کردن ذخایر منابع و آدرنالین حملات پی در پی زیادی خواهید داشت. در این حالت به نیروهای قدرتمندتر و ضربتی بیشتر احتیاج دارید. برای این کار بهتر است اردوگاه‌های نظامی خود را تقویت کنید. این یکی از مهم‌ترین ترفندهای بازی کلش اف کلنز محسوب می‌شود.

تقویت اردوگاه‌های نظامی

7. به یک لیگ بپیوندید

در این بازی همه بازیکنان باتوجه به جام‌هایی که دارند، رتبه‌بندی می‌شوند. وقتی وارد یک لیگ می‌شوید، مزایای زیادی به دست می‌آورید. اولین و مهم‌ترین مزیت این است که پاداش‌هایی را به دست می‌آورید که میزان آن با توجه به نوع لیگ‌ها متفاوت است. از طرف دیگر بازی کردن در لیگ، باعث تکمیل کوئست‌های کل اف کلنز می‌شود. همچنین می‌توانید جواهرات بیشتری هم داشته باشید. البته فراموش نکنید که اگر قصد شما کشاورزی و بازی برای منابع است، انتخاب لیگ‌های کریستال، برنز و طلا بسیار عالی خواهد بود. این لیگ‌ها مملو از روستاهای متروک حاوی اکسیر و طلا هستند.

کلام آخر

شناخت ترفندهای بازی کلش اف کلنز این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا به یک گیمر حرفه‌ای با سطح بالا تبدیل شوید. این ترفندها خیلی پیچیده هم نیستند و برای رعایت آنها کافیست نکاتی ساده را یاد بگیرید. در این مطلب به بررسی این ترفندها و حرفه‌ای‌تر شدن در این بازی استراتژیک پرداختیم. با شناخت این ترفندها رقیبی سرسخت برای حریفان خود باشید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما