دسته بندی: مقاله‌ها و آموزش‌ها

نویسنده: حمیدرضا خسروی

  • 5.0 ستاره
  • 1 دیدگاه
  • 374 بازدید
  • 4 دقیقه

روش‌‌های بدست آوردن گیفت کارت رایگان گوگل پلی هم از راه‌هایی است که شاید شما هم به فکر آن افتاده باشید. برخی خدمات در فروشگاه گوگل پلی، نیازمند آن هستند که شما دست به جیب شده و مبالغی را هزینه کنید. برای این منظور احتیاج است که شما حساب بین‌ المللی داشته باشید و با ارز‌های رایج معاملاتی دنیا مانند دلار (فیزیکی) یا تتر (دیجیتالی) هزینه‌های مورد نظر را پرداخت کنید. گرفتن گیفت کارت رایگان گوگل پلی علاوه بر درصرفه جویی در زمان، مشکلات جساب بین المللی و شارژ آن را نیز برای شما رفع می‌کند.

اما داشتن گیف کارت رایگان گوگل این امکان را به شما می‌دهد که بدون احتیاج به هیچ حساب بین المللی و بدون پرداخت هیچ گونه ارز خارجی، بتوانید از اپ یا بازی مورد نظر خود بهره برده و هزینه آن را بپردازید. خدمات گوگل پلی که شامل خرید‌های درون برنامه‌ای، خرید بازی، خرید کتاب و... است که ممکن است شما به آن احتیاج پیدا کنید و لازم باشد تا آن را تهیه نمایید. البته که شما می‌توانید با خرید گیفت کارت گوکل پلی نیز به سر مقصود خود برسید. ما در این مقاله قصد داریم که روش‌هایی را به شما آموزش دهیم تا بتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای، صاحب گیفت کارت رایگان گوگل پلی شوید. با 1000جم همراه باشید.

روش های دستیابی به گیفت کارت رایگان گوگل پلی

همانطور که پیشتر گفتیم و شاید خود شما نیز شاید بدانید، با داشتن گیفت کارت گوگل پلی می‌توانید به راحتی در فروشگاه گوگل پلی با چند روش مختلف که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت، به خرید و پرداخت هر گونه هزینه‌ای که با آن روبه‌رو هستید، بپردازید. در ادامه نیز روش‌‌های بدست آوردن گیفت کارت رایگان گوگل پلی را مرور خواهیم کرد.

1. سایت Swagbucks

آیا دوست دارید که با کمی سرگرمی بتوانید گیفت کارت رایگان بدست آورید؟ این سایت که به شما معرفی کردیم دقیقا با همین روند به شما گیفت کارت هدیه می‌دهد. سایت Swagbucks که سایتی معتبر با میلیون‌ها کاربر در سرتاسر جهان است با کارهایی بسیار کوچک که شاید گاهی تایم زیادی از شما نیز نگیرد، گیفت کارت دریافت کنید. نحوه کار این سایت بدین شکل است که از شما می‌خواهد که در نظرسنجی‌هایی شرکت کنید یا به تماشا ویدیویی بنشینید. شاید هم از شما بخواهد که به تجربه یک بازی بپردازید و مراحلی از آن را بگذرانید. بعد از انجام و گذراندن خواسته‌هایی که از شما داشته، به شما به عنوان پاداش چیز‌های مختلفی پاداش می‌دهد که شما می‌توانید گیفت کارت رایگان گوگل پلی را دریافت کنید تا با استفاده از آن بتوانید به خرید‌های  گوگل پلی خود برسید.

2. Google Opinion Rewards

شرکت گوگل که از بزرگترین شرکت‌های حال حاضر در تمام دنیاست، سیاست‌های مشتری‌مداری خوبی را دنبال می‌کند و خدمات مختلفی به کاربران خود می‌دهد. گوگل اوپنین ریواردز یکی از این بستر‌های خدمت رسانی گوگل است. این اپلیکیشن که برای خود گوگل است، بدین منظور طراحی شده که شما با استفاده از آن به شارژ مجدد اکانت گوگل پلی خود بپردازید. البته که این اپلیکیشن یک خاصیت دیگر نیز دارد.

در این اپلیکیشن به صورت هفتگی یک سوال برای شما ارسال می‌شود و شما باید به آن پاسخ دهید. در صورتی که پاسخ ارسالی شما صحیح باشد، به میزان یک دلار اکانت شما شارژ می‌شود. در نظر داشته باشید که می‌توانید با پرداخت هزینه بیشتر اکانت خود را شارژ کنید. همچنین سطح سوالات ارسالی دشوار نیست و معمولا با سوالات آسانی روبه‌رو خواهید بود. در نتیجه می‌توانید بدون پرداخت هزینه و فقط با پاسخ دادن به سوالات گوگل، اکانت خود را شارژ کنید.

3. Free My Apps

فری مای اپز نه تنها به شما در تهیه گیفت کارت رایگان گوگل کمک می‌کند، بلکه به شما کمک می‌کند که بتوانید گیفت کارت برای سایر بستر‌ها نیز بدست آورید. در واقع هر بستری آن را به صورت رسمی معرفی کرده باشد، شما می‎‌توانید با استفاده از این برنامه به اعتبار آنلاین آن بستر دست پیدا کنید. از بسترهایی که می‌شود به آنها اشاره کرد: آمازون، ایکس باکس و... است.

4. Feature Points

یکی دیگر از سایت‌های که شما با استفاده از آن می‌توانید گیفت کارت رایگان بدست آورید، فیوچر پوینت است. البته که این وبسایت علارغم آنکه به شما کمک می‌کند تا گیفت کارت گوگل بدست آورید، چیزهای دیگر نیز برای عرضه به شما دارد و پاداش شما را با روش‌های مختلفی پرداخت می‌کند. حتی شما می‌توانید در ازای پاداش، ارز دیجیتال دریافت کنید یا وجه مورد نظر را برای شما Paypal کند. البته که سرویس‌های این سایت برای کشور‌های که در تحریم هستند، تحریم است. کارهایی هم که از شما می‌خواهد شامل: بازی کردن، تماشا ویدیو و... است.

5. Cubie Reward

کیوبی ریوارد یکی از برنامه‌هایی است که به راحتی شما می‌توانید در آن به شکل روزانه اکانت گوگل پلی خود را شارژ کنید و گیفت دریافت کنید. این برنامه سیاست متفاوتی را نسبت به سایر گزینه‌هایی که معرفی کردیم را ارائه می‌دهد.

6. Gift Box

اگر شما اکانت‌های مختلفی دارید که نیاز به شارژ داشته باشند، شاید گیفت باکس را بشانسید. این برنامه به شما کمک می‌کند تا بتوانید اکانت‌های مختلف دیگر خود همچون آمازون را نیز شارژ کنید. البته که می‌توانید با استفاده از این برنامه گیفت‌های رایگان نیز دریافت کنید. گیفت‌های رایگان این برنامه به غیر از گوگل پلی، شامل: آمازون، آیتونز، پی پال، ایکس باکس و... است.

7. Juno Wallet

در این برنامه شما با تماشا ویدیو یا انجام بازی یا... گیفت کارت رایگان گوگل پلی بدست آورید. این برنامه جوایز و هدایا متعددی دارد و می‌تواند شما را سرگرم مگه داشته و گیفت‌های مختلفی از آن دریافت کنید. در این برنامه باید به کسب امتیاز بپردازید و بعد از کسب امتیاز لازم، آن را به گیفت کارت تبدیل کنید. همچنین کارکرد اصلی این برنامه شارژ و خرید گیفت کارت است.

8. Monetha

 مونتا یک وبسایت است که شما در آن با ساخت یک اکانت، به انجام کارهای مختلفی می‌پردازید و هدیه می‌گیرید. این کارها از انجام یا صرفا تجربه یکسری از بازی‌ها تا تکمیل انواع فرم‌های نظرسنجی در قالبهای مختلف متغییر است. در این سایت با انجام ماموریت‌های خواسته شده به شما امتیاز تعلق گرفته و سپس با تبدیل این امتیازها‌ می‎‌توانید گیفت کارت رایگان گوگل پلی دریافت کنید.

البته در نظر داشته باشید که این سایت فقط به کاربرانی که از کشورهای آمریکا، کانادا، استرالیا، ترکیه، دانمارک، نیوزلند، مکزیک، فرانسه، ایرلند، انگلستان، اسپانیا، هند، آلمان، برزیل، هلند، پرتغال، ایتالیا، سوئد و نروژ باشند خدمات خود را ارائه می‌دهد.

9. App Nana

اپ نانا نیز می‌تواند به شما در کسب گیفت کارت رایگان گوگل به شما کمک کند. البته سیاست این برنامه با تمام گزینه‌های قبلی متفاوت است. بعد از نصب این برنامه و ورود به آن، این برنامه از شما می‌خواهد که برنامه‌هایی را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید و نسبت به عملکرد شما امتیازاتی در نظر می‌گیرد تا بتوانید با استفاده از آنها گیفت کارت تهیه کنید.

 

شما می‌توانید با صرف زمان و شاید مقادیری از اینترنت خود، گیفت کارت رایگان گوگل پلی بدست آورید. البته که ممکن است زمانی که بخواهید این مسیرها را امتحان کنید، با مشکلات مختلفی روبه‌رو شوید و داستان‌های مختلفی را از سر بگذارنید. اما برای این که نیازی به پرداخت هزینه نداشته باشید، راهی جز پیمودن این مسیر ندارید. البته اگر قصد دارید که برای گیفت کارت هزینه کنید و در پرداخت‌های درون برنامه‌ایی بازی‌های مختلف مانند کالاف یا پابجی آن را مصرف کنید، می‌توانید در 1000جم هر گونه خدمت این چنینی را دریافت کنید. کافیست از فروشگاه 1000جم بازدید کنید.

 

 


دیدگاه‌های کاربران

 (1 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما
کیارش شیرانزائی نژاد

عالی👌👌