دسته بندی: مقاله‌ها و آموزش‌ها

نویسنده: تیم تحریریه هزارجم

 • - ستاره
 • 0 دیدگاه
 • 433 بازدید
 • 2 دقیقه

اگر شما یکی از طرفدارن بازی جهان باز روبلاکس هستید شاید تا کنون برایتان پیش آمده است که نتوانستید از بازی بکاپ کد تهیه کنید. شاید برایتان سوال پیش بیاید که بک آپ کد روبلاکس اصلا به چه کاری می‌اید؟ جواب این سوال بسیار ساده است، قصد ما در این مقاله از 1000جم آسان کردن کار شما با دیدن آموزش تهیه بک آپ کد از بازی روبلاکس است تا بتوانید به راحتی خرید روباکس بازی روبلاکس را از 1000جم انجام دهید.

آموزش تهیه بک آپ کد بازی روبلاکس

اگر شما غرق در دنیای پر ماجرای بازی روبلاکس شدید حتما به مرحله‌ای رسیده‌اید که به روباکس بازی روبلاکس برای حل مشکلات خود در بازی احتیاج پیدا کردید. شما برای تهیه این روباکس‌ها نیاز دارید تا بک آپ کد روبلاکس را داشته باشید تا بتوانید هنگام خرید از سایت ما، 2 تا از این کدهای بکاپ تو فرم مخصوص خرید وارد نمایید تا ما با سرعت خیلی بیشتری و بدون نیاز به تماس با شما بتونیم خریدتون رو انجام بدیم.

آموزش تهیه بک آپ کد بازی روبلاکس

آموزش تهیه پک آپ کد Roblox

 1. در ابتدا اول بعد از این که بازی را باز کردید در سمت راست صفحه‌ی بازی روی گزینه More کلیک کنید.
 2. در مرحله بعدی گزینه Settings را انتخاب کرده و بعد از آن از میان گزینه‌ها مانند تصویر بالا Account Info را باز کنید (لازم است تا شما در این مرحله حتما ایمیل خود را وارد کنید).
 3. بعد از وارد کردن ایمیل تاییده ایمیل شما برایتان ارسال می‌شود، در داخل پیام روی گزینه‌ی Verify Email بزنید تا از ثبت ایمیل خود داخل روبلاکس مطمئن شوید.
 4. در مرحله‌ی بعدی روی گزینه‌ی Account Info در بالای صفحه کلیک کنید و از میان موارد Security را انتخاب کرده و گزینه‌ی Email Security را فعال کنید.
 5. بعد از فعال کردن  Email Security کدی برای شما داخل پیام‌های ایمیلتان ارسال می‌شود که باید آن را وارد کنید ( بعد از روشن شدن تیک Email Security اکانت شما فعال می‌شود) .
 6. پس از اتمام این مراحل گزینه بک آپ کد برای شما در پایین صفحه فعال می‌شود، در شروع باید روی گزینه‌ی Generate کلیک کنید.
 7. بعد از کلیک روی Generate گزینه Continue را بزنید تا برایتان ایمیل تاییده بازی روبلاکس ارسال شود.
 8. کد ارسالی به ایمیلتان را وارد کنید و روی گزینه‌ی Verify کلیک کنید تا پک آپ کدهای شما ساخته شود.
 9. پس از ساخته شدن پک آپ کدهایتان که در تصویر پایین مشاهده می‌کنید حتما این نکته را فراموش نکنید که آن‌ها را به هر طریقی که می‌توانید ذخیره کنید تا به مشکل برنخورید.

تهیه بک آپ کد بازی روبلاکس

نکات مهم هنگام استفاده از بک آپ کدها

 1. نکته‌ی اول: برای هر بار خرید از 1000جم لازم است تا دو عدد از این بک آپ کدهای بازی روبلاکس را در اختیار ما بگذارید.
 2. نکته‌ی دوم: حتما دقت داشته باشید تا کدها را به درستی وارد کنید و دو کد را با فاصله یا خط تیره از هم جدا کنید.
 3. نکته‌ی سوم: از هر کد فقط یکبار میشه استفاده کرد و برای خرید بعدی حتما باید دو تا کد جدید تو فرم خرید وارد کنید.
 4. نکته‌ی چهارم: در صورتی که همه کدها رو مصرف کردید برای دریافت کدهای جدید لازم است به Email Security برگردید و دوباره گزینه  Generate را انتخاب کنید، مثل مراحل بالا مراتب را پله به پله طی کنید تا کدهای جدید را بگیرید.
 5. نکته‌ی پنجم: بعد از هر بار انتخاب Generate کدهای قبلی شما میسوزه و غیر قابل استفاده می‌شود.

و در پایان امیدوار هستیم تا این آموزش به شما کمک کرده باشد تا به بهترین نحو بتوانید بک آپ کدهای بازی روبلاکس را برای خودتان فعال کنید تا بتوانید به راحتی و سرعت خیلی بالا آیتم‌های بازی را از 1000جم با بهترین قیمت در کوتاه ترین زمان خریداری کنید تا در بازی پر ماجرای جهان باز روبلاکس یک فرد متفاوت از دیگران باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما