دسته بندی: مقاله‌ها و آموزش‌ها

نویسنده: تیم تحریریه هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 18 بازدید
  • 4 دقیقه

بازی فری‌ فایر را بدون شک می‌توان یکی از پرطرفدارترین بازی‌ها در سبک بتل رویال دانست که پر از فراز و نشیب‌های مهیج است که بازیکنان را به چالش می‌کشد. یکی از اساسی‌ترین عوامل پیروزی در مپ‌های بتل رویال این بازی را می‌توان جم‌های بازی دانست که کار‌های بزرگی را رقم می‌زنند. جم بازی فری فایر می‌تواند هر مشکلی را برای شما مثل آب خوردن در فری فایر حل کند. در این مقاله از ۱۰۰۰جم قصد داریم تا شما را راهنمایی کنیم که با جم‌های بازی از داخل فروشگاه چه بسته‌هایی خریداری کنید که ارزش خرید دارد. شما می‌توانید لول آپ پس فری فایر و کارت هفتگی و ماهانه بازی فری فایر از تخصصی‌ترین سایت در  فروش جم بازی فایر، سایت ۱۰۰۰جم با بهترین قیمت و کوتاه‌ترین زمان تحویل خریداری کنید.

با ارزش‌ ترین بسته‌های فروشگاه بازی فری فایر

بسته های با ارزشی در فروشگاه بازی فری فایر وجود دارد که هر بازیکنی قصد خرید آن را دارد که هزار جم این امکان را برای شما فراهم آورده تا با خرید جم فری فایر این بسته ها تهیه نمایید. در ادامه به بررسی بسته های با ارزش فروشگاه بازی می پردازیم پس با ما همراه باشید.

اسکین‌های بازی فری فایر

اسکین‌های Free Fire:

اسکین یا لباس‌های فری فایر را می‌توان از پرفروش‌ترین آیتم‌های درون فروشگاه بازی دانست، چرا که بازیکنان علاقه‌مندند تا با سلیقه‌ی خود کاراکتر خود را طراحی کنند. شما با الماس‌های خود می‌توانید طیف انبوهی از اسکین‌ها بازی فری فایر را خریداری کنید، به این علت می‌گویم طیف انبوه، چون که تعداد این اسکین‌ها در شکل و شمایل‌های متفاوت آنقدری زیاد است که شما نتوانید به راحتی انتخاب کنید، به خاطر همین تنوع زیاد شما وسوسه می‌شوید تا تعداد زیادی از جم‌های خود را بابت این اسکین‌ها هزینه کنید. به همین دلیل وسوسه، اسکین‌ها یکی از آیتم‌های پرطرفدار درون فروشگاه بازی فری فایر محسوب می‌شود که بازیکنان زیادی را به سمت خود می‌کشد. ارزش اسکین‌ها هم با توجه به لول و محبوبیت بین بازیکنان قیمت گذاری می‌شود، توصیه می‌شود که خام جذابیت اسکین‌های درون بازی نشوید و جم‌های خود را برای کارهای با ارزش‌تری خرج کنید، البته که لازم است از اسکین‌های با ارزش‌تر استفاده کرد چرا که حکم حافظ جون شما در برابر شلیک‌های دشمن را دارد.

اسلحه‌های بازی فری فایر

اسلحه‌های Free Fire:

سلاح‌ها هم عاملی بر زنده ماندن شما هستند و هم‌ دلیلی بر پیروزی شما، پس با این اوصاف باید بهترین انتخاب را داشته باشید. اگر می‌خواهید جم‌های خود را در جایی با ارزش خرج کنید بهتر است که آن را خرج خرید سلاح‌های جدید با قدرت‌های جدید کرد. هرچه بیشتر برای سلاح خرج کنید از آن طرف سودش را خواهید برد، چرا که اگر شما مهارت لازم را داشته باشید با استفاده ار آن سلاح می‌توانید از دل مپ‌های بتل رویال نفر آخر بیرون بیاید و پیروزی را از آن خود کنید. یکی از اصلی‌ترین خرید شما از بسته‌های فروشگاه بازی فری فایر باید سلاح باشد چون که اساسی‌ترین نیاز شما درون یک بازی، تیراندازی اسلحه است، پس در خرج‌ کردن جم در این مرحله تعلل نکنید و با خاطر جمع خرید کنید.

صندوق‌های غارت بازی فری فایر

صندوق‌های غارت Free Fire:

یکی از عوامل کمکی شما در بازی فری فایر می‌تواند بوسته‌های سلاح باشد که دارای تأثیر گذاری زیادی است و می‌تواند بشدت در میدان‌های مبارزه به شما کمک کند. حال کاربرد این بوسته‌ها چیست که به شما توصیه می‌شود این بوسته‌ها را از داخل فروشگاه بازی فری فایر خریداری کرد. این بوسته‌ها درواقع یکی از تجهیزات سلاح را ارتقا می‌دهد که باعث می‌شود تا تأثیر آن سلاح در حمله و کشتن رقبا افزایش یابد. بهترین و آسان‌ترین راه تقویت سلاح درون صندوق‌هایی است که داخل فروشگاه بازی با جم فری فایر قابل خریداری است، اگر شما به آن تعداد از دارایی درون بازی نرسیدید که یک سلاح جدید برای خود خریداری کنید، راه پیشنهادی برای حل این مشکل خریداری صندوق‌های غارت درون فروشگاه بازی فری فایر است که کمک می‌کند سلاح شما تقویت شود.

ایموت‌های بازی فری فایر

ایموت‌های Free Fire:

اگر شما تازه بازی فری فایر را نصب کرده باشید اولین سوالی که شاید در ابتدا برای شما پیش بیاید این است که ایموت چیست؟ در بیشتر بازی های سبک بتل رویال انیمیشن‌های جذابی در اختیار بازیکنان قرار داده می‌شود که به بازیکنان این اجازه را می‌دهد تا آنها را به نمایش بگذارند. این حرکات یا ترفند‌ها را Emote می‌نماند که عاملی برای بیان احساسات شما درون بازی است. ایموت‌ها را می‌توان از کمیاب‌ترین بسته‌ها دونست که بتوان آن را بصورت رایگان بدست آورد، پس چاره‌ی کار فروشگاه درون بازی است. شما می‌توانید با خرج کردن الماس‌های خود هر ایموتی را که می‌خواهید از درون فروشگاه بازی فری فایر خریداری کنید تا احساسات خود را درون بازی بیان کنید. یکی از عواملی که باعث می‌شود تا شما بیشتر به بازی وابسته شوید استفاده از ایموت‌ها می‌توان دانست.

حیوانات خانگی بازی فری فایر

حیوانات خانگی Free Fire:

شما در بازی همراهی دارید که می‌تواند بشدت به شما در طول مسیر کمک کند. یکی از با ارزش‌ترین ایتم‌های درون فروشگاه بازی فری فایر حیواناتی هستند که می‌تواند حکم ناجی را برای شما داشته باشند، شما برای داشتن این همراهان فقط باید از جم‌های فری فایر استفاده کنید تا آن‌ها را از فروشگاه بازی خریداری کنید. توجه داشته باشید که هر کدام از این حیوانات قابلیت  وتخصص خود را دارد، پس با توجه‌ی با خواسته‌ و نیازتان این حیوانات را انتخاب کنید تا هزینه‌ای که دارید می‌پردازید هدر نرود. توصیه می‌کنم که حتما از این بسته درون فروشگاه بازی فری فایر استفاده کنید چرا که می‌تواند برای شما بازی را درجایی که احساس می‌کنید به آخر خط رسیده‌اید در بیاورد.

لاک رویل بازی فری فایر

لاک رویل Free Fire:

لاک رویال‌ها را نمی‌توان یک کالای خاص دانست، اما اگر به دنبال قمار کردن هستید و به شانس خود اعتقاد دارید می‌توانید برای آنها الماس‌های خود را خرج کنید. این لاک رویال‌ها دسترسی شما را بر روی طیف زیادی از لوازم‌های آرایشی باز خواهد کرد که به آسانی یافت نمی‌شوند، البته که تعدادی هم هستند از این لوازم که در دسترس هستند همیشه ولی آنچنان چنگی به دل نمی‌زنند، به همین دلیل است که می‌گویم قمار چون ممکن است شما شانس داشته باشید و یک پک آرایشی با ارزش بدست آورید.

بسته‌های متنوعی را درون فروشگاه بازی فری فایر مشاهده خواهید کرد که هر کدام برای خود مشکلی را حل می‌کنند. شما اگر می‌خواهید که به این بسته‌ها برسید باید آن‌ها را با جم بازی فری فایر خریداری کنید. اگر مشکل کمبود جم هم دارید هزارجم راهگشای شما با بهترین قیمت در فروش جم فری فایر خواهد بود، همچین شما می‌توایند بسته‌ی مورد علاقه‌ی خودتان را از طریق آفر‌های روزانه بازی فری فایر نیز خریداری کنید. با همه‌ی این تفاسیر سعی داشته باشید با استفاده از جم فری فایر جم بدست آورید، خریدهایی انجام دهید که ارزش خرید دارد، الماس‌های خود را صرف خرید چیز‌های الکی نکنید و کمی زمان دهید تا بهترین موقع برای خرید شما فرا برسد.


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما