دسته بندی: مقاله‌ها و آموزش‌ها

نویسنده: تیم تحریریه هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 21 بازدید
  • 4 دقیقه

فری فایر را می‌توان بدون شک یکی از برترین بازی‌های سبک بتل رویال دانست که شما را به دل یک مبارزه هیجان انگیز و نفس گیر می‌برد. در فری فایر شما با فرود در همان بدو پایین آمدن باید به دنبال وسایل مختلف از جمله سلاح، وسایل نقلیه و ... بگردید تا بقای خودتان را در بازی حفظ کنید. فری فایر برای اینکه این بتواند هزینه‌ها و تایم بازی را برای جمع آوری آیتم‌های درون بازی کاهش دهد، با برگزار کردن ایونت‌های مختلف این امکان را برای پلیر‌ها به وجود آورده تا با شرکت در ایونت‌های مختلف این آیتم‌ها را با سرعت بیشتری جمع‌آوری کنید. در ادامه این مقاله از هزارجم تعدادی از این ایونت‌ها را معرفی خواهیم کرد که در آن‌ها می‌توانید شرکت کنید تا نیاز‌های خود را در بازی برطرف کنید. علاوه بر شرکت در ایونت‌های بازی فری فایر شما می‌توانید با خرید جم فری فایر از ۱۰۰۰جم زودتر از آنچه که فکر می‌کنید لوازمی که درون بازی نیاز دارید خرید کنید.

جذاب‌ ترین ایونت‌های فری فایر

ایونت های مختلفی در بازی فری فایر وجود دارد که هزارجم این بار تصمیم گرفته چند مورد از جذاب ترین ایونت ها را مورد بررسی قرار دهد پس با ما همراه باشید.

ایونت Elite Pass فری فایر

- Elite Pass

ایونت Elite Pass یا نخبگان یکی از رویدادهای به شدت جذاب و دائمی درون بازی فری فایر است که بازیکنان با دست پر می‌توانند با تکمیل ماموریت‌های آن خارج شوند. برای شرکت در ایونت الیت شما باید بهای ورود آن را با ۶۰۰ جم فری فایر پرداخت کنید تا اجازه‌ی حضور را پیدا کنند. الیت پس دارای ۵۰ سطح مختلف است که هر سطح پر از آیتم‌های متنوع نظیر اسکین، سلاح، شخصیت‌های مختلف و... است که پلیر‌ها با به سرانجام رساندن این سطوح و تکمیل ماموریت‌های روزانه و هفتگی می‌توانند امتیاز کسب کنند و به مراحل بالاتر بروند. ماموریت‌هایی که به صورت روزانه برگزار می‌شود آنچنان سخت نخواهد بود و شما می‌توانید با اندکی تلاش آن‌ها را به پایان برسانید اما ماموریت‌هایی که به صورت هفتگی و ماهانه برگزار می‌شود آنچنان آسان نخواهد بود و شما باید برای به پایان رساندن آن‌ها حسابی تلاش کنید. اگر بتوانید تمام ۵۰ سطح بازی را با موفقیت پشت‌سر بگذارید جوایز ویژه‌ای بدست خواهید آورد که به صورت عادی امکان ندارد آن‌ها را بدست آورید.

ایونت‌ دفاع از برج فری فایر

- Tower Defense

دفاع از برج یکی از رویدادهای درون بازی فری فایر است که شما باید به همراه دوستان خود با استفاده از برج‌های دفاعی که داخل ایونت قرار دارد جلوی دشمنان خود بایستید و مانع پیروزی آن‌ها شوید. رویداد برج‌های دفاعی به طور دوره‌ای در زمان‌های مختلف برگزار می‌شود و تقریبا چند هفته‌ای طول خواهد کشید، این طور نخواهد بود که هر زمان که این ایونت جذاب در فری فایر برگزار می‌شود همانند ایونت قبلی باشد، صد البته که شما با هر بار شرکت در این ایونت متوجه‌ی تغییرات خواهید شد. دشمنان شما با ترفند‌ها و نقشه‌های جدیدتر به سراغ شما خواهند آمد و این شما و گروه‌تان هستید که کماکان باید از برج‌های خود در برابر حملات دفاع کنید. با تهیه‌‌ی برج‌های دفاعی مختلف نقاط ضعف خود را در میدان مبارزه پوشش دهید و با تمرین مکرر و آموختن ترفند‌های مختلف مبارزه مانع از این شوید که دشمنان سپر دفاعی شما را تخریب کنند.

ایونت ماموریت‌های روزانه فری فایر

- Daily Task

این ایونت را می‌توان پر طرفدارترین ایونت بازی فری فایر دانست چرا که هیچ هزینه‌ای برای بازیکنان ندارد و علاوه بر آن به بازیکنان جم رایگان فری فایر هم خواهد داد، ایونت ماموریت‌های روزانه را شما می‌توانید به صورت رایگان شرکت کنید و با انجام تسک‌های روزانه‌ی آن که دشوار هم نیستند جوایز گوناگونی بدست آورید. اگر شما تازه بازی را شروع کردید و به دنبال این هستید که خودتان را برای شرکت در ایونت‌های دیگر تمرین دهید بهتر است اول این رویداد را پشت سر بگذارید تا هم آموزش ببینید هم جوایز رایگان بدست آورید. در بین بازیکنان، این ایونت بازی فری فایر به ایونت جم رایگان هم معروف است چرا که با پایان رساندن ماموریت‌های این ایونت می‌توانید مقدار ناچیزی جم فری فایر را به صورت رایگان بدست آورید.

 ایونت‌ Login Reward  فری فایر

- Login Reward

دیگر رویداد بازی فری فایر که به صورت دائمی برگزار می‌شود و پر از جوایز‌هآی با ارزش است Login Reward نام دارد. شما با شرکت در این رویداد پر از جوایز می‌توانید بیش از انتظار خود آیتم بدست آورید. فقط کافی است که در آن شرکت کنید و ماموریت‌های آن را با موفقیت به پایان برسانید، ماموریت این ایونت به صورت روزانه برگزار خواهد شد و شما با هر بار موفقیت در هر یک از مراحل بازی می‌توایند، جم، سکه، سلاح، اسکین و کلی آیتم ارزشمند دیگر که بدون شک به کارتان می‌آید بدست آورید‌.

ایونت جذاب Rampage در فری فایر

- Rampage

اگر به دنبال نبردی هستید که به آخرالزمان نزدیک باشد به سراغ ایونت جذاب Rampage در فری فایر بروید‌. جذاب‌ترین ایونتی که می‌توانید تجربه کنید جنگ بر سر بقا با زامبی‌هایی است که به راحتی نمی‌میرند، ایونت رمپیج همیشه فعال نیست و به صورت مناسبتی و فصلی فعال خواهد شد و شما می‌توانید برای مبارزه با زامبی‌ها در آن شرکت کنید‌. شما براي مبارزه در ایونت رمپیج باید از سلاح‌ها و ابزار‌های خاص برای مبارزه با مردگان متحرک استفاده کنید تا بتوانید آن‌ها را بکشید، هرچه شما در بازی پیش می‌روید زامبی‌ها هم قدرتمندتر خواهند شد و شما و گروهتان باید استراتژی خود را برای پیروزی در برابر آن‌ها تغییر دهید. با به پایان رساندن این مراحل در آخر شما مشمول دریافت جوایز بازی که شمال اسکین‌ها، سلاح‌ها، شخصیت‌ها و... است می‌شوید‌

ایونت‌ Ranked mode فری فایر

- Ranked Mode

با شرکت در این ایونت شما هم می‌توایند رتبه‌ی خود را در سطح جهانی ارتقا دهید هم جوایز بسیار کار آمدی بدست آورید. در ایونت رنک مد شما رقابتی را شروع خواهید کرد اگر بتوانید پیروز از آن بیرون بیاید جوایز مختلفی نظیر جم، سکه، اسکین و سلاح‌های مختلف بدست خواهید آورد که بی‌شک به شما در طول رقابت‌ها کمک خواهد کرد.

تعدادی از این ایونت‌ها را مثل الیت پس باید با پرداخت جم فری فایر شرکت کنید تا دوباره در آن جم و آیتم‌های مختلف را بدست آورید. تعداد دیگری از ایونت‌ها که به صورت رایگان برگزار می‌شود تعداد ناچیزی به شما جم فری فایر خواهد داد. شما با خرید جم فری فایر می‌توانید بیش از آنکه در سر دارید به جم برسید. خرید جم فری فایر به شما کمک خواهد کرد سطح خودتان را در بازی ارتقا دهید تا بهتر بتوانید با دشمنان مبارزه کنید، با خرید جم فری فایر دیگر بدون تردید در ایونت‌هایی که با هزینه هست شرکت خواهید کرد چرا که می‌دانید چند برابر آن که خرج کرده‌اید بدست خواهید آورد. در پایان مقصد این ایونت‌ها به آیتم‌ها، جوایز و جم فری فایر ختم خواهد شد که شما می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت از داخل سایت ۱۰۰۰جم خریداری کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما