لازمه‌ی هر جنگ و مبارزه‌ای تسلیحات قدرتمند و منحصر به فرد است که در کنار شهامت می‌تواند پیروزی را برای شما به ارمغان بیارد در این مقاله از 1000جم ما به شما معرفی میکنیم که چطور این اسلحه‌های افسانه‌ای را در کالاف موبایل بدست آورید.

دسته بندی: مقاله‌ها و آموزش‌ها

نویسنده: تیم تحریریه هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 190 بازدید
  • 2 دقیقه

اسلحه‌های افسانه‌ای در بازی‌های ویدیویی معمولا سلاح‌هایی هستند که دارای قدرت، زیبایی و نادر بودن بیشتر نسبت به اسلحه‌های معمولی هستند. این سلاح می‌توانند از اسطوره‌ها و افسانه‌ها واقعی یا خیالی الگو گرفته باشند و اغلب دارای ویژگی‌ها  و اثرات خاصی هستند که بازی را برای شما جذابت‌تر و دلچسب‌تر می‌کند.

اسلحه‌های افسانه‌ای کالاف موبایل

اسلحه‌های افسانه‌ای کلاف موبایل یکی از آیتم‌های هست که بازییکنان همیشه به دنبال آن هستند. این سلاح‌ها دارای ویژگی‌های منحصر به فرد و اسکین‌های جذاب و متفاوت نسبت به بقیه اسلحه‌ها دارند که دلیل متمایز بودن آن‌ها نسبت به مابقی اسلحه‌ها است. این سلاح‌ها باعث بهبودی عملکرد و از بین بردن سریع‌تر دشمنان می‌شود که شما می‌توانید از راه‌های زیر آن‌ها را بدست آورید.

چالش های کالاف موبایل

- انجام چالش‌ها

شما با انجام چالش‌هایی که در بازی وجود دارد می‌توانید سلاح‌های افسانه‌ای رایگان دریافت کنید. این چالش‌ها اکثرا شامل استفاده از سلاح‌های خاص که مخصوص آن رویداد است و یا کشتن تعداد مشخصی از دشمنان که برای شما در رویداد تعیین شده برای رسیدن به رتبه‌های بالا و غیره هستند. شما برای شرکت کردن در این چالش‌ها باید به حدی از مهارت برسید که بتوانید با اسلحه‌های مختلف در این چالش‌ها شرکت کنید تا به مقصود خود که اسلحه‌های افسانه‌ای کالاف موبایل هستند برسید.

فروشگاه کالاف موبایل

- خرید از فروشگاه

برای خرید از فروشگاه بازی شما باید اقدام به پرداخت پول واقعی یا سکه‌های CP کالاف که می‌توانید آن‌ها را از سایت 1000جم تهیه کنید و به سیستم تحویل افسانه‌ای بپیوندید. در این سیستم شما با خرید صندوق‌های افسانه‌ای شانس خود را برای دریافت اسلحه‌های افسانه‌ای کالاف موبایل افزایش می‌دهید البته این روش کاملا تضمینی نسیت و ممکن شما با خرید چند جعبه هنوزم هیچ سلاح افسانه‌ای که مد نظر دارید بدست نیاورده باشید.

مسابقات کالاف موبایل

- شرکت در مسابقات 

شما می‌توانید با شرکت در مسابقات مختلفی که از پیش برای شما در بازی تحریف شده امتیازهای لازم برای تهیه‌ی اسلحه‌های افسانه‌ای کالاف موبایل بدست آورید و با آن‌ها اقدام به خریداری این اسلحه‌های فوق‌العاده بکنید. این مسابقات معمولا در بخش بتل پس یا در حالت‌های مختلف بازی مانند بتل رویال یا زامبی وجود دارد. شما برای بهتر شناختن این مسابقات بهتر است چالش‌ها و ماموریت‌های متفاوتی در بازی انجام دهید تا سطح خود را ارتقا دهید.

سلاح‌های نادر و غیرقابل تکرار

برخی از اسلحه‌های بازی کالاف موبایل نادر و غیرقابل تکرار هستند که به این معنی است شما دیگر نمی‌توانید آن‌ها را خریداری یا دریافت کنید. این سلاح‌ها معمولاُ در فصول خاصی از بازی به عنوان جایزه یا محتوای منحصر به فرد به بازیکنان ارائه می‌شود و بعد از پایان آن فصل دیگر قابل استفاده و در دسترس نیستند. اسلحه‌های HVK-30 Eruption. M4 CQB, AK117 Meltdown و LK24 Sakura نمونه‌هایی از این دسته اسلحه‌ها هستند که فقط در فصول مشخصی از بازی در دسترس و قابل دریافت بودند و حالا دیگر نمی‌توان آن‌ها را بدست آورد.

اسلحه‌های نادر کالاف موبایل

برای بدست آوردن همچیین اسلحه‌هایی شما باید در زمان مناسب در بازی اکتیو باشید چالش‌ها و ماموریت‌هایی که به شما ارائه داده می‌شود انجام دهید. همچینین شما شما باید از بخش‌های مختلف بازی مانند بتل پس، بتل رویال، زامبی و غیره استفاده کنید تا امتیاز لارمه را جمع‌آوری کنید و جوایز را بدست‌آورید. برخی از این اسلحه‌ها نیاز به پرداخت پول واقعی دارد که باید برای خرید آن‌ها از سکه‌های PC  استفاده کنید.

اسلحه‌های افسانه‌ای کالاف موبایل این امکان را به شما می‌دهد تا در بازی با قدرت بیشتری نسبت به رقبای خود حاضر شوید تا سریع‌تر به پیروزی برسید. اصلی ترین راه بدست‌آوردن این تسلیحات خرید از فروشگاه است که نیاز به ‌PC دارد. شما می‌توانید با ثب نام و ثبت اطلاعات خود در کوتاه‌ترین زمان با ارزان‌ترین قیمت CP کالاف موبایل را از 1000جم تهیه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما