دسته بندی: صفر تا صد بازی کلش اف کلنز

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

 • - ستاره
 • 0 دیدگاه
 • 296 بازدید
 • 3 دقیقه

با وجود گذشت نزدیک به 10 سال از زمان انتشار کلش اف کلنز، همچنان این بازی محبوبیت زیادی میان گیمرها دارد. گیم‌پلی بازی کلش اف کلنز نیز در این سال‌ها تغییراتی داشته‌ است. این بازی جذاب چندنفره موبایل، شما را در دنیای خودش غرق لذت می‌کند.

چقدر قسمت‌های مختلف گیم‌پلی این بازی را می‌شناسید؟ چه اشکالاتی از این بازی برطرف شده‌اند؟ آیا می‌توانیم دهکده خود را بچرخانیم!؟ چگونه مشکل نبرد مدافعین را حل کنیم؟

در ادامه مطلب با تغییرات بازی و رفع اشکالات آن آشنا خواهید شد. همچنین با یک Super Troop جدید غافل‌گیر می‌شوید! با خرید جم کلش اف کلنز ارزان از سایت هزارجم نیز می‌توانید پیشرفتی چشم‌گیر در بازی داشته باشید.

نکات مهم گیم‌پلی کلش اف کلنز

در دنیای گیم وقتی صحبت از کیفیت بازی می‌شود، گیم‌پلی اولین موردی است که به ذهن گیمر‌ها می‌رسد. در فصل جدید کلش اف کلنز با چالش‌ها و وظایف بازی‌های قبیله‌ای جدید روبرو می‌شوید. در ادامه با نکات کلیدی گیم‌پلی بازی کلش اف کلنز آشنا می‌شوید.

Heads Will Roll: با استفاده از هدهانتر (Headhunter) در جنگ‌های چندنفره پیروز شوید.

Sasquatch Watch: از یتی (Yeti) استفاده کنید و در نبردهای چندنفره پیروز شوید.

Scatter Blaster: اسکاتر شوتز (Scattershots) را در نبردهای چندنفره از بین ببرید.

Champion Level Hunter: از رویال چمپیون سطوح X را ناک اوت کنید!

Unhappy Camper: کمپ‌های ارتش X را در مبارزه‌های چندنفره نابود کنید.

Village Villain: تون هالز Town Halls)) را در نبردهای چندنفره ازبین ببرید.

Builder Busher: بیلدر هاتز (Builder Huts) را در مبارزه‌های چندنفره نابود کنید.

همچنین هزینه کلکسیون اکسیر سطح 5 به 3000 کاهش یافته است. اکنون یا هزینه معدن طلای سطح 5 یکسان است. به بازیکنان Town Hall 3 , 4 اجازه دهید از صفحه Quick Army خود استفاده کنند.

گیم‌پلی بازی کلش اف کلنز

گیم‌پلی بازی کلش اف کلنز

افزایش تعادل و برطرف شدن مشکل نبرد

در این بخش از گیم‌پلی این بازی با رفع مشکل نبرد و بالانس کلش اف کلنز آشنا می‌شوید. با تغییراتی که در این بازی به وجود آمده است، دیگر سازندگان دفاعی در تسلاس گیر نمی‌کنند. این سازندگان در حال حاضر به‌جای مخفی‌شدن، به سمت کلبه ویران‌شده خود عقب‌نشینی می‌کنند.

Defending Builders را برای تعمیر کامل هدف خود، مجبور کنید به آن بچسبند. با این کار مشکل تعمیر نشدن در طلسم Poison سطوح بالا را برطرف کنید.

رویال چمپیون سپر بقیه سازندگان دفاعی را هدف قرار نمی‌دهد. اگر قهرمان آنها را ناک اوت کردید و حیوان خانگی به سمت دیوار حمله کرد، برای پرش و پرواز حیوانات خانگی، هدف جدید را مجبور کنید.

در قسمت تنظیمات بیشتر گزینه‌ای به نام Deployment Bar Size وجود دارد. این نوار به شما امکان تنظیم دستی اندازه Deployment Bar به‌صورت دلخواهتان را می‌دهد.

ارتش‌های خود را به اشتراک بگذارید

می‌توانید ارتش‌هایی که ذخیره کرده‌اید یا قبلا از آنها استفاده کرده‌اید در قسمت Clan یا به‌عنوان پیوند در خارج از بازی به اشتراک بگذارید. اگر از پیوند استفاده می‌کنید، می‌توانید ترکیب ارتش را در یکی از قسمت‌های Quick Train کپی کنید.

پیوندهایی که برای ارتش استفاده می‌کنید هرگز منقضی نمی‌شوند. اگر بخواهید تغییرات کوچکی در لیست ارتش خود ایجاد کنید، کافیست ارتش‌ها را بین اسلات Quick Train کپی کنید.

گیم‌پلی بازی کلش اف کلنز؛ تغییرات رابط کاربری

با اضافه کردن نشانگر اسکرول افقی، حالا زمان آموزش ارتش در صفحه Quick Army نشان داده می‌شود. یک نشان هشدار روی گزینه ویرایش به شما ناقص بودن ارتش را اطلاع می‌دهد. ارتش دوستان دیگر از قسمت تنظیمات بیشتر ویرایش نمی‌شود، بلکه در صفحه Quick Army نمایش داده و ویرایش می‌شود.

همچنین می‌توانید هر Super Troops را که در آن سطح سرباز اصلی دارید اضافه کنید. ساختمان‌هایی که قفل‌ شده‌اند را می‌توانید از تصویر دهکده پروفایل بازیکن پنهان کنید.

در گزینه چیدمان صفحه نمایش جنگ دوستانه نشانگر را قرار دهید. منظره‌های جنگی که قبلا استفاده شده بودند در تصاویر چیدمان جنگ دوستانه نشان دهید. عنوان از کمانداران می‌توانید برای پیروزی در نبردهای چندنفره X استفاده کنید، جای وظایف Season Pass را گرفته است.

بازی کلش اف کلنز از محبوب‌ترین بازی‌های چندنفره موبایل

بازی کلش اف کلنز از محبوب‌ترین بازی‌های چندنفره موبایل

سایر تنظیمات مهم بازی کلش اف کلنز

با یک سری از تنظیمات دیگر این بازی در ادامه بیشتر آشنا می‌شویم:

جلوه‌های هنری و بصری

هنگام تیراندازی شکل‌های بصری Eagle Artillery را در سطح 5 برطرف کنید. قابلیت‌های پوستی را در پیش‌نمایش فروشگاه و چالش فصلی قرار دهید. در موقعیت ساعت 12 از گرافیک‌های صحیح بیلدر هات برای سطح 3 استفاده کنید.

چرخیدن دهکده (Village Rotation)

بله دقیقا درست متوجه شدید! این امکان را دارید وقتی که در حالت ویرایش دهکده قرار می‌گیرید، آن را با افزایش 90 درجه‌ای بچرخانید. این نکته را در نظر داشته باشید که چرخیدن دهکده شما، تایمر خنک‌کننده طرح را فعال خواهد کرد.

چرخیدن 90 درجه‌ای دهکده

چرخیدن 90 درجه‌ای دهکده

رفع اشکالات بازی (Bug Fixes)

بعد از آشنایی با تنظیمات و تغییرات گیم‌پلی بازی کلش اف کلنز، حالا نوبت بررسی اشکالات رفع‌شده بازی رسیده است. با هم برخی از مشکلات برطرف‌شده بازی را مرور می‌کنیم.

 • برطرف شدن مشکل ابزار Remove All در ویرایشگر طرح
 • رفع مشکل ذخیره‌نشدن طرح‌بندی برای ساختمان‌ها در مکان‌های نامعتبر
 • رفع اشکال برگشتن تزئینات پنهان شده هنگام ذخیره طرح‌بندی فعال
 • برطرف شدن نشان محتوای جدید در برگه Esports
 • ثابت شدن هیروهایی که گاها در طول حملات، 360 درجه چرخش انجام می‌دادند
 • نمایش دادن زمان افزایش پاداش ستاره در Town Hall حتی در زمان ارتقا
 • هدف قرار دادن اینفرنو تاورز به‌جای هوای بالای تک‌شاخ
 • بهبود و اصلاح جابجایی همه ابزارها در ویرایشگر طرح

به یاد داشته باشید که بعد از جابجایی دهکده، تمام اتصالات دیوار را تازه کنید. همچنین هنگام جابجاکردن دهکده هر قطعه دیوار انتخاب‌شده را از حالت انتخاب بیرون بیاورید.

در آخر

در این مطلب با تنظیمات گیم‌پلی بازی کلش اف کلنز آشنا شدیم. رعایت نکات مربوط به گیم‌پلی هر بازی در افزایش کیفیت بازی و تبدیل شدن به گیمر حرفه‌ای موثر است.

در این بازی می‌توانید ارتش خود را خارج از بازی نیز به اشتراک بگذارید. با تنظیمات قسمت رابط کاربری، چیدمان صفحه نمایش حرفه‌ای‌تری خواهید داشت. این امکان را هم دارید که دهکده خود را با زاویه 90 درجه بچرخانید.

رفع اشکالات بازی نیز به افزایش کیفیت گیم‌پلی بازی کمک زیادی می‌کند. همچنین با برطرف شدن مشکلات نبرد، دفاع‌کنندگان خود را مجبور کنید به هدف خود بچسبند.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما