دسته بندی: صفر تا صد بازی کالاف موبایل

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

 • - ستاره
 • 0 دیدگاه
 • 2.7k بازدید
 • 3 دقیقه

در این پست به کلاس های کالاف دیوتی موبایل و معروف ترین مپ های بازی COD خواهیم پرداخت. اگر به این بازی علاقه مند باشید حتما متوجه گستردگی آن در بیشتر زمینه ها شده اید. خب بیایید بیشتر راجب مکانیزم بازی در این دو موضوع بپردازیم.

کلاس‌های کالاف دیوتی موبایل

 کلاس های کالاف دیوتی موبایل

یکی از قابلیت‌های جذابی بازی، کلاس های کالاف دیوتی موبایل است که حالت بتل رویال این بازی را از سایر بازی‌ها متمایز می‌کند. فکرش را بکنید، بتوانید دشمنان‌تان را از پشت دیوار هم پیدا کنید یا اینکه رقیبتان را با گروهی از زامبی ها غافل گیر کنید. در بازی ندای وظیفه هشت کلاس مختلف وجود دارد که می توانید قبل از شروع هر بازی ‌کلاس خود را انتخاب کنید. البته قبل از استفاده از کلاس‌های کالاف دیوتی موبایل بهتر است اقدام به خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل نمایید؛ تابا تونع بسیار بیشتری از تجهیزات و اسلحه ها آشنا بشید و لذت دو چندان از بازی در این کلاس ها ببرید.

فهرست کلاس های کالاف دیوتی موبایل

 • Clown: این کلاس کالاف دیوتی موبایل مخصوص عاشقان حالت زامبی است. این کلاس یک عروسک بانمک در اختیار شما می‌گذارد که وقتی آن را به سمتی پرتاب کنید، با پخش موسیقی مخصوصی، زامبی‌ها را به سمت خود می‌کشاند. حواستان باشد زامبی‌ها به پلیرهای اطراف خود حمله می‌کنند ولی اگر کسی را در اطراف خود پیدا نکنند دور عروسک جمع می‌شوند. این عروسک پس از زمان مشخصی منفجر می‌شود.  
 • Scout : دیده بان دارای دارت‌های حسگر دار می‌باشد و با پرتاب این دارت‌ها می تواند مکان تمام دشمنان اطراف خود را روی رادار نشان دهد. 
 • Medic: پزشک دارای یک محدوده شفابخشی است و اگر شما یا هم‌تیم‌هایتان در این محدوده قرار بگیرید، شروع به مداوای شما می‌کند.
 • Ninja: نینجا به یک قلاب مجهز است که می‌تواند با استفاده از آن روی ساختمان‌ها بروید یا مسافت‌های کوتاه را سریعتر بپیمایید.
 • Defender: این کلاس از کلاس های کالاف دیوتی موبایل به یک سپر پیشرفته و تغییر شکل دهنده مجهز است. این سپر ضد گلوله بوده که علاوه بر محافظ از شما هنگام درگیری‌ها یک فلش کور کننده 3 ثانیه‌ای هم می‌زند.
 • Mechanic: این کلاس دارای یک پهپاد می‌باشد که هنگامی نزدیک شدن دشمن این وسیله بالای سر او شروع به پرواز می‌کند که علاوه بر اگاه ساختن شما از حضور دشمن، باعث حواس پرتی اوا نیز می‌شود.
 • Trickster: تریکستر بهترین کلاس‌ها برای فرار از درگیری است. این کلاس دو کپی از شما درست می‌کند که هرکدام با حرکت به سمت های مختلف باعث فریب دشمن‌های شما می‌شود. علاوه بر این با افزایش سرعت حرکت شما امکان فرار سریع را به شما می‌دهد.
 • Airborn (نیروی هوایی): این کلاس مجهز به چهار عدد صندلی پرنده بوده و شما با استفاده از آنها می‌توانید پرواز کرده و با استفاده از بال‌های خود به سرعت به هر سمتی بروید.  این کلاس نیز همانند کلاس «نریکستر» برای فرار گزینه مناسبی است.

 

نکته مهم شخصیت های کالاف موبایل

دو کلاس airborn و trickster جزو کلاس های پیشفرض و رایگان نمی باشند و باید از طریق فروشگاه بازی نسبت به باز کردن آنها اقدام کنید. جهت خرید این کلاس های کالاف دیوتی موبایل نیاز به سی پی بازی دارید که می توانید از اینجا اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل نمایید و عرض چند دقیقه CP های خریداری شده را داخل بازی خود تحویل بگیرید.

مپ های کالاف دیوتی موبایل (نقشه ها)

در بازی کالاف دیوتی موبایل نسبت به سایر بازی های مشابه مپ های بسیار زیادی وجود دارد. دلیل این است که مپ هایی که در سری بازی های کالاف دیوتی طراحی شده‌اند همگی بر روی نسخه موبایل این بازی نیز قابل اجرا می باشند. بهترین مپ های کالاف دیوتی موبایل به شرح زیر می‌باشند.

نقشه Firing Range: این مپ یکی از نوستالژیک ترین نقشه های بازی کالاف دیوتی است. در نسخه موبایل بازی کالاف دیوتی نیز این مپ ایجاد شده است و دارای چالش ‌های بسیار زیادی است. از طرفی موانع بسیار زیادی را نیز بر سر راه خود خواهید یافت.

نقشه  Hijacked: یکی از منحصر به فرد ترین و بهترین نقشه های بازی کالاف دیوتی است. اکنون شما می توانید آن را در نسخه کالاف دیوتی موبایل نیز بازی کنید. بدلیل فضای کوچک این مپ، فاصله بین بازیکنان بسیار کوتاه می باشد و بازیکنان باید خود را آماده رقابت نزدیک در این نقشه بکنند. برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل کلیک کنید.

نقشه Standoff: این مپ نیز برای رقابت های رودررو و نزدیک طراحی شده است و به همین دلیل یک از معروف ترین مپ های بازی COD در حالت بتل رویال است. همه چیز بسیار دقیق، واقعی و عادلانه در این نقشه طراحی شده که طرفداران بسیار زیادی دارد.

نقشه Rust: طراحی این مپ نسبت به دیگر نقشه های بازی کلاف دیوتی ضعیف است  ولی طرفداران خاص خود را دارد البته معمولاً رقابت ها در این مپ لذت بخش و پر طرفدار است.

نقشه Nuketown: خب رسیدیم به محبوب‌ترین و مشهور ترین نقشه کالاف دیوتی موبایل که طرفداران بسیار زیادی دارد و میزبان رقابت های بسیار زیادی است. یک ضعف اساسی این مپ قابل پیش‌بینی بودن چالش‌ها می باشد. حتی بازیکنان بسیار ضعیف نیز می‌توانند در این نقشه به راحتی پیروز شوند.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما