دسته بندی: مقاله‌ها و آموزش‌ها

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 340 بازدید
  • 1 دقیقه

spell factory,اسپل سازی کارخانه طلسم سازی کلش

 

در بازی کلش اف کلنز امکان ساخت انواع طلسم ها و جادو ها (اسپل ها) در کارخانه طلسم سازی کلش وجود دارد

آماده سازی طلسم ها نیز مانند سربازان به دو دسته اسپل سازی با اکسیر بنفش و اسپل سازی با اکسیر سیاه تقسیم می شود. در این قسمت به کارخانه اسپل سازی کلش با اکسیر بنفش که جزء ساختمان های خدماتی اولیه بازی محسوب می شود می پردازیم.

جادو های تولیدی در کارخانه طلسم سازی کلش عبارت اند از : اسپل رعد = آبی *** سلامتی = زرد *** غضب یا دیوانگی = بنفش *** پرش = سبز *** و آخرین آن انجماد یا یخ که به رنگ آبی روشن است. هر کدام از این اسپیل ها در بخش آموزش های کلش به تفکیک توضیح داده شده است. این ساختمان نیز برای در دسترس قرار دادن اسپل های جدید نیاز به آپدیت لول و ارتقا دارد که با هر update آن هم صف تولید این کارخانه بیشتر می شود

و هم تعداد طلسمی که در میدان نبرد به همراه خود می توانید ببرید یک واحد افزایش پیدا می کند یعنی ظرفیت نگه داری تعداد بیشتری اسپل را پیدا می کند. طراحی و ساخت هر اسپل در این قسمت 20 دقیقه زمان نیاز دارد که با استفاده از Boost کردن و پرداخت 5 Gem برای مدت یک ساعت سرعت تولید را می توان 4 برابر کرد.

کارخانه طلسم سازی به دلیل قرار داشتن در دسته ساختمان های خدماتی هیچ گونه کمک موثری در هنگام تهاجم به دهکده شما نمی تواند داشته باشد. فضای اشغالی توسط این سازه 3*3 کاشی است.

 

اسپل سازی کلش اف کلنز,کارخانه طلسم سازی کلش ,طلسم کلش

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما