دسته بندی: صفر تا صد بازی کلش رویال

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 379 بازدید
  • 3 دقیقه

قطعا بازی کلش رویال یکی از بهترین ساخته‌های شرکت سوپرسل است. این بازی که یکی از بهترین بازی‌های کارتی حال حاضر دنیاست، توانست طی زمان کمی راه موفقیت کلش آو کلنز را در پیش بگیرد. برای رسیدن به موفقیت در این بازی مهیج، شناخت کارت های بازی کلش رویال است. شما باید تمام خصوصیات و ویژگی‌های کارت های بازی کلش رویال را بشناسید؛ بنابراین برای رسیدن به هماهنگی بیشتر ترکیب، ابتدا نیروهای هر کدام از کارت‌ها را بررسی کنید. هر کارت در بازی کلش رویال شامل چه نیروهایی است؟ این نیروها چه ویژگی‌هایی دارند؟ در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا به معرفی و بررسی مهم‌ترین کارت‌ها در این بازی بپردازیم.

معرفی 11 مورد از مهم‌ترین تروپ کارت ‌های بازی کلش رویال

این بازی دارای کارت‌هایی است که برای انجام بهتر بازی باید با آنها آشنا شوید. در واقع بهترین روش برای استقرار نیروهای شما استفاده از این کارت‌ها است. این کارت‌ها را می‌توان درون صندوقچه‌ها پیدا یا این که با طلا آنها را خریداری کرد. با این وجود در ادامه به معرفی این تروپ کارت‌های مهم خواهیم پرداخت.

کارت اسپلش تروپ (Splash Troop)

این سطح AOE را شامل می‌شود که آسیب زیادی به منطقه می‌زند. با این وجود استفاده درست از آنها ارزش زیادی برای شما دارد. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم دست کم 1 نیرو از این سطح را داشته باشید. این کارت‌ها جادوگر، بیبی اژدها، فایر اسپیریت، بمب‌افکن، والکری، روح یخی، دارت گابلین، بولر و جلاد را در اختیار دارند.

کارت تانک (Tank)

در این سطح کارت های بازی کلش رویال، نیروهای با HP بسیار بالا حضور دارند. از نظر استانداردهای مسابقه این نیروها بالای 2000 اسب بخار هستند. معمولا از آنها برای شرایط پیروزی در بازی استفاده می‌شود و هدف اصلی آنها جلوگیری از آسیب رسیدن به سایر نیروها است. البته گاهی ممکن است به عنوان خطر نیز در نظر گرفته شوند. این کارت‌ها شامل Giant، Lava Hound، Royal Giant و Skeleton Golem هستند.

کارت ایر تروپ (Air Troop)

این کارت‌ها که شامل نیروهای هوایی هستند، سطح پروازها را در اختیار دارند. در مورد برتری آنها باید گفت که نیروهای زمینی قادر به هدف قرار دادن آنها نیستند. با وجود این که عرشه‌ها بدون آنها هم به خوبی عمل می‌کنند، اما پیشنهاد می‌شود اقلا 1 مورد از آنها را داشته باشید. این نیروها شامل Baby Dragons، Minions، Minion Horde، Ballon Inferno، lava Hound، Dragon Bats و Mega Minion هستند.

کارت ایر تارگتینگ تروپس (Air Targeting Troops)

در این سطح کارت های بازی کلش رویال، نیروهایی وجود دارند که قادر به هدف‌گیری هوایی هستند. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود حداقل 2 مورد از این نیروها را در عرشه داشته باشید. این نیروها شامل مینیون هورد، فایر اسپریتس، بیبی دراگون، مگا مینیون، گابلین گانگ، دارت گابلین، اسپیر گابلین و ... هستند.

کارت مولتی یونیت (Multi-Unit)

در این سطح کارت هنگام استفاده از آنها بیشتر از 1 واحد را مستقر می‌کند. در واقع این نیروها تطبیق‌پذیری بسیار بالایی دارند. چرا که می‌توانید آنها را تقسیم کرده و برای پرت کردن حواس نیروهای سینگل تارگت مورد استفاده قرار دهید. نیروهای این سطح شامل ارتش اسکلت، مینیون هورد، گوبلین‌ها، باربارین‌ها، مینیون‌ها، فایر اسپریتز و ... می‌شوند.

بربرها یکی از نیروهای کارت مولتی یونیت

کارت رنجد تروپس (Ranged Troops)

در این سطح کارت های بازی کلش رویال، نیروهایی وجود دارند که قابلیت حمله از فاصله‌های را خواهند داشت. البته این قابلیت از نیرویی به نیروی دیگر متفاوت است. در واقع با استفاده از آن قبل از رسیدن سربازها، می‌توان نیروها را پایین آورد. این نیروها شامل بیبی دراگون، اسپارکی، گوبلین‌ها، پرنسس، دارت گابلین، بوللر، فایر اسپیریتز و ... هستند.

کارت سایکلینگ (Cycling)

معمولا کارت‌های این سطح دارای هزینه خیلی کمی هستند و با صرف 1 یا 2 اکسیر به دست می‌آیند. به طور کلی از آنها برای دریافت کارت خاص دیگر در چرخه استفاده می‌کنند. همچنین هزینه اکسیر عرشه شما را تا حد زیادی کاهش می‌دهند. نیروهای این کارت شامل گوبلینز، اسپیر گوبلینز، آیس اسپیریت، اسپیریتز، باتز و فایر اسپیریتز هستند.

کارت سوارم (Swarm)

در این سطح کارت‌هایی چندواحدی وجود دارند که باعث استقرار واحدهای زیادی می‌شوند. به همین دلیل دارای DPS بالایی هستند. همچنین از نیروهای این کارت‌ها می‌توان برای محاصره دشمنان و کشتن آنها استفاده کرد. این نیروها شامل اسکلتون، آرمی گوبلین، مینیون هورد، بارباریانز و گوبلین گنگ می‌شوند.

کارت بیلدینگ تارگت تروپس (Building Targeting Troops)

در این سطح فقط نیروهایی که ساختمان‌ها را هدف قرار می‌دهند حضور دارند. در واقع این کارت‌های خوب، برگ برنده شما در بازی هستند. چرا که به طور مستقیم به طرف برج‌های تاج می‌روند. البته در صورتی که تمرکز خود را از دست ندهند. در واقع نقطه ضعف آنها همین مورد است که در دفاع قدرت چندان جالبی ندارند؛ بنابراین در آسیب زدن به سایر نیروها عاجز هستند. با این وجود از آنها برای جذب آسیب‌ها، حواس‌پرتی و کشش استفاده می‌کنند. نیروهای این کارت شامل بالون، گیانت، بتل رام، لاوا هوند، رویال گیانت و گولم هستند.

کارت اسپشیال اتریبیوت تروپس (Special Attribute)

این نیروهای کارت های بازی کلش رویال، دارای ویژگی‌های خاصی هستند. ویژگی‌های خاص آنها خط تیره، بی حس کردن، شارژ، کاهش سرعت، پس زدن، تخم‌ریزی، سپر و ... است. به خاطر وجود همین ویژگی‌ها برتری خاصی نسبت به سایر نیروها دارند. نیروهای این کارت شامل اینفرنو دراگون، گاردز، پرنسس، بتل رام، دارک پرنسس، ماینر، آیس ویزارد، الکترو ویزارد، بوولر، نایت ویچ و بندیت هستند.

کارت های بازی کلش رویال

کارت دث افکت تروپس (Death Effect)

در این سطح نیروهایی که بعد از مرگ جلوه‌ خاصی دارند را مشاهده می‌کنیم. اثرات این نیروها شامل تخم‌ریزی، استقرار جادوها، بمب مرگ، آسیب مرگ، کاهش سرعت و ... می‌شود. همچنین این نیروها شامل آیس گولم، لاوا هوند، بالون، بتل رام، اسکلتون، نایت ویچ و لومبرجک هستند.

کارت دث افکت

کلام پایانی

در این مقاله 11 مورد از مهم‌ترین کارت های بازی کلش رویال را بررسی کردیم. هر کدام از این کارت‌ها در سطوح خود ویژگی‌های خاص و نیروهای مهمی دارند که آشنایی با آنها برای موفقیت در بازی امری ضروری است. نیروهایی که در هر کارت وجود دارند، هر کدام در شرایط خاص خود اثرگذار هستند. کافیست با ویژگی‌ها و نحوه کاربرد آنها آشنا شوید. به این ترتیب هیچ ترسی از رویارویی با سایر نیروها نخواهید داشت.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما