دسته بندی: صفر تا صد بازی بوم بیچ

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 209 بازدید
  • 4 دقیقه

شرکت سوپرسل یک بازی بمب را وارد بازار کرده ‌است. با ورود به جزایر این بازی نیروهای خود و جزایر همسایه را از دست ستوان هامرمن و دکتر Tنجات دهید. از پاور استون‌های بازی بوم بیچ برای ساخت انواع مجسمه‌ها استفاده می‌شوند. بوم بیچ مثل بازی دیگر این شرکت، یعنی کلش اف کلنز از روی سرور اجرا و ذخیره می‌شود. چگونه شانس دریافت پاور استون را افزایش دهیم؟ سنگ‌های قدرت در این بازی چه اندازه‌هایی دارند؟ این سنگ‌ها دارای چه انواع مختلفی هستند؟

برای رفتن به مصاف دکتر T، هامرمن و شکست آنها آماده هستید؟ پس از آشنایی با شخصیت های بازی بوم بیچ بهتر است با ادامه این مطلب همراه باشید تا با شناخت پاور استون‌های بازی و ساخت مجسمه‌ها به مصاف دشمن بروید.

شانس دریافت پاور استون را چگونه افزایش دهیم؟

با نابود ‌شدن یک پایگاه، احتمال این که ستاد به شما یک پاور استون بدهد 25 درصد است. احتمال این که پاور استون از ساختمان دیگری بیفتد، 2 درصد است.

وقتی یک پاور استون را از ساختمان‌ها مهیا می‌کنید، احتمالات زیر رخ می‌دهد:

  • احتمال این که سنگ قطعه‌ای باشد 85 درصد است.
  • احتمال این که یک شارد باشد 12 درصد است.
  • احتمال این که کریستال باشد 3 درصد است.

Dark Statue نیز درصد شانس پاور استون شما را بیشتر می‌کند. درصد اضافه شده توسط این مجسمه، با شانس پایه ساختمان ضرب خواهد شد.

همچنین قبیله‌هایی وجود دارند که با ارائه تقویت‌کننده، شانس پاور استون را افزایش می‌دهند. تنها منابع، کارخانه سرهنگ و پایگاه قدرت پاور استون‌های بازی بوم بیچ را هرگز از دست نمی‌دهند.

آشنایی با اندازه‌های سنگ قدرت بازی بوم بیچ

پاور استون‌های این بازی هر کدام دارای سایزها و ویژگی های مختلف هستند. در ادامه با سایزهای مختلف سنگ‌های قدرت بازی آشنا می‌شویم.

Fragment

فرگمنت‌ها کوچک‌ترین قطعه‌های سنگ قدرت هستند. کوچک‌ترین و ضعیف‌ترین مجسمه با این قطعات به‌وجود می‌آیند. این مجسمه‌ها از کنار هم قرارگرفتن 7 قطعه تشکیل می‌شوند.

این قطعات کوچک را به‌راحتی می‌توانید به Shard تبدیل کنید. برای انجام این کار کافیست روی قطعه‌ای که باید تبدیل شود، ضربه بزنید. این تبدیل را حتی زمانی که مجسمه‌ساز مشغول ایجاد مجسمه است، می‌توانید انجام دهید.

Shard

شاردها یا خرده‌سنگ‌ها دارای اندازه متوسط هستند. برای ایجاد یک گاردین از ترکیب هفت سنگ شارد استفاده کنید. مجسمه‌های گاردین یا محافظ از بهترین مجسمه‌ها هم نیرومندتر هستند.

این خرده‌سنگ‌ها را می‌توانید با ترکیب کردن مجدد به کریستال تبدیل کنید. توجه ‌داشته باشید که تبدیل شارد به کریستال برای شما 7 الماس آب می‌خورد! با این حال ارزش بالای ایجاد مجسمه نگهبان، الماس‌های شما را فورا بازمی‌گرداند.

ساخت مجسمه با استفاده از پاور استون‌های بازی بوم بیچ

Crystal

کریستال یا شیشه‌ها بزرگ‌ترین پاور استون‌های این بازی هستند. برای ساخت یک مجسمه شاهکار، کافیست هفت کریستال را باهم ترکیب کنید. مجسمه‌های شاهکار از گاردین‌ها نیز قدرتمندتر هستند. این کریستال‌ها حتی ممکن است مجسمه‌های نگهبان را نجات دهند.

بازی بوم بیچ و انواع پاور استون بوم بیچ

بعد از آشنایی با اندازه‌های پاور استون در این بازی، حالا نوبت شناخت انواع سنگ‌های قدرت بوم بیچ است. پاور استون‌های این بازی به 4 نوع تقسیم می‌شوند. این 4 نوع سنگ را باهم بررسی می‌کنیم.

سنگ Life

با این سنگ پاداش‌های خروجی ساختمان‌هایی که بازیکن تولید می‌کنند را افزایش دهید. همچنین می‌توانید پایگاه‌ منابع و NPC آزادشده را با توجه به پاداش مجسمه بیشتر کنید.

با این نوع سنگ‌های لایف پاور، می‌توانید مجسمه‌هایی بسازید که منابع شما را افزایش می‌دهند. این نوع سنگ‌ها را از پایگاه‌های دشمن استوایی، پایگاه‌های ستوان هامرمن و پایگاه‌های کنترل ‌شده دریافت کنید.

سنگ لایف پاور را در قسمت صندوق، پاداش‌های روزانه و غواصی زیردریایی می‌توانید به‌دست بیاورید و مجسمه بسازید.

سنگ Magma

از این نوع پاور استون‌ها در ساخت مجسمه‌هایی استفاده کنید که آسیب به سربازان را کم و سلامتی آنها را افزایش دهد. ماگماها را می‌توانید مثل لایف استون‌ها از پایگاه کنترل‌شده، پایگاه بازیکنان دشمن و برخی پایگاه‌های ستوان هامرمن (موجود در جزایر آتشفشانی) دریافت کنید.

همچنین این پاور استون‌های بازی بوم بیچ به‌عنوان آیتم غارت یا لوت ناشناخته وجود دارند. می‌توانید آنها را از صندوق و قسمت جایزه‌های روزانه نیز دریافت کنید.

سنگ Ice

با استفاده از این سنگ‌ها می‌توانید مجسمه‌هایی بسازید که ایمنی ساختمان را بیشتر کنند. همچنین ساختمان‌هایی که از این سنگ‌ها می‌سازید آسیب نمی‌بینند.

برای به‌دست‌آوردن این پاور استون‌های یخی از پایگاه‌هایی که توسط NPC اشغال شده‌اند، پایگاه بازیکنان دشمن و برخی پایگاه‌های ستوان هامرمن (قسمت شمالی جزایر) می‌توانید استفاده کنید.

پایگاه قسمت شمالی ستوان هامرمن در صورت مواجه‌شدن با حمله، زمین‌های پوشیده از رنگ سفید خواهند داشت. این سنگ‌ها به‌عنوان لوت از غواصی زیردریایی، صندوق‌های تامین و جوایز روزانه قابل دریافت هستند.

سنگ Dark

از این سنگ‌ها با ساخت مجسمه‌هایی که قایق‌های تفنگدار را پرانرژی می‌کنند، برای افزایش شانس پاور استون و پاداش استفاده کنید. سنگ دارک از طریق اتفاقات دکتر T، غارت احتمالی از غواصی زیردریایی، صندوق و پاداش‌هایی که روزانه دریافت می‌کنید، قابل دسترسی است.

برای دسترسی به اولین پایگاه دکتر T باید پایگاه استوایی سطح 10 آن را تکمیل کنید. پایگاه آتشفشانی دکتر T نیز با اتمام سطح 20 قابل دسترسی است.

محیط کلی بازی بوم بیچ

سایر نکات پاور استون‌های بازی بوم بیچ

بعد از آشنایی با اندازه و انواع سنگ‌های قدرت در این بازی، نکاتی که در ادامه مطرح می‌شود را هنگام بازی رعایت کنید:

  • محدودیت هر نوع پاور استون در این بازی 9 میلیون است، پس برای کمبود فضا نگران نباشید.
  • سنگ قدرت‌هایی که از طریق غواصی به‌دست می‌آیند، معمولا با همان منطقه مطابقت دارند.
  • سنگ پاورها در هر نقطه از مجمع‌الجزایر قابل دسترسی هستند.

با رعایت نکات مهم بازی سواحل دشمن را منفجر کنید

در آخر

در این مطلب به اهمیت پاور استون‌های بازی بوم بیچ پرداختیم. آشنایی با شانس دریافت سنگ‌های قدرت برای دریافت آنها ضروری است. پاور استون‌ها دارای اندازه‌هایی از یک قطعه تا کریستال‌های بزرگ‌تر هستند. همچنین این سنگ‌های قدرت انواع مختلفی دارند. با خرید جم بوم بیچ از سایت معتبر هزارجم می‌توانید مسیر پیشرفت خود را در بازی همواره کنید.

پاور استون‌ها از هرنوعی که باشند برای به‌دست‌آوردن آنها می‌توانید به صندوق ورودی، لوت‌های احتمالی غواصی و پاداش های روزانه مراجعه کنید. محدودیت بالای پاور استون در این بازی نگرانی شما را از نبودن فضای کافی کاملا برطرف می‌کند. همچنین این سنگ‌ها را در هر نقطه از مجمع‌الجزایر می‌توانید پیدا کنید.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما