دسته بندی: صفر تا صد بازی موبایل لجندز

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 648 بازدید
  • 4 دقیقه

در این مقاله قصد داریم تا هیروهای موبایل لجندز را به شما معرفی کنیم. اما از آنجایی که تعداد این کاراکترها بسیار زیاد است، تصمیم گرفتیم بهترین‌ها را برای شما برگزینیم. البته اگر از این قهرمان‌ها استفاده کنید، شانس بیشتری برای پیروزی در نبردها خواهید داشت.

هیروهای موبایل لجندز

بهترین شخصیت‌های Mobile Legends کدامند؟ هیروهای موبایل لجندز همگی بسیار اعتیادآور هستند؛ به‌جای اینکه ساعت‌ها به بررسی آمار Mobile Legends بپردازید و هر یک از قهرمانان را خودتان امتحان کنید، ما یک لیست از بهترین‌های بازی موبایل لجند تهیه کرده‌ایم.

به کمک این لیست می‌توانید مستقیماً با قوی‌ترین و تأثیرگذارترین شخصیت‌های Mobile Legends پلی کنید و بدانید که کدام یک از کاراکترهای خطرناک‌ترین دشمنان شما در میدان نبرد هستند.

فقط تعداد معدودی از هیروهای موبایل لجندز به‌صورت رایگان (Free) وجود دارند و شما باید قفل اکثر آنها را از طریق Battle Point باز کنید. برای این کار با انجام بازی یا استفاده از الماس‌هایی (Gem) که از فروشگاه خریداری می‌کنید به‌دست خواهید آورد.

به‌طور معمول، قهرمان‌های جدید Mobile Legends قوی‌تر و گران‌تر هستند تا شما را به خرج کردن سکه‌های به‌دست‌آمده خود ترغیب کنند، اما هرگز نترسید! با کمک تهیه شده از Mobile Legends، می‌توانید رقابتی‌ترین شخصیت‌های Mobile Legends را از هر کلاس انتخاب کنید. همچنین می‌توانید با خرید جم موبایل لجند هیروهای خود را ارتقا دهید.

بهترین هیروهای موبایل لجندز

ما بهترین شخصیت‌ها را در هر یک از شش کلاس برای Mobile Legends شما انتخاب کرده‌ایم. ابتدا باید به ترکیب تیم خود توجه داشته باشید، اما هر یک از این قهرمانان Mobile Legends گزینه‌های قدرتمندی برای انتخاب و بازی‌های انفرادی هستند.

تصویری از هیرو بازی موبایل لجندز

همچنین در صورت بن شدن هیرویی توسط تیم دشمن، ما چند جایگزین قوی به شما ارائه کرده‌ایم که البته از قبل باید برای آن لاک آن‌ها Plan B در نظر بگیرید. اکنون، زمان بحث بیشتر و باز کردن این ریزه‌کاری‌ها نیست، پس بیایید با همدیگر نگاهی به لیست بهترین هیروهای موبایل لجندز بیندازیم.

لیست هیروها بر اساس کلاس

در ادامه همه هیروهای منتخب را به توجه به کلاس‌بندی برای شما توضیح خواهیم داد.

Best of Assassins

همان‌طور که از نام آن پیداست، کلاس Assassin، روی شکار کردن دشمنان آسیب‌پذیر (Soft Target) تمرکز می‌کند. اما پلی کردن با آنها یک مقدار چالش برانگیز خواهد بود. زیرا طبیعت آن‌ها تا حدودی شکننده است (Fragile). همچنین اسسن‌ها برای شکار طعمه خود به اجرای ماهرانه توانایی‌ها به‌خصوص (Ganking) نیاز دارند.

دمج (Damage) وحشتناک زیاد آنها باید روی هدف مورد نظر متمرکز شود تا بالانس بازی به نفع تیم شما برگردد.

Tier هیروهای موبایل لجندز (منتخب اسسن‌ها)
S Aamon – Wukong – Ling - Saber
A Yi Sun-Shin – Haybusa – Alucard – Benedetta – Hanzo – Fanny – Guison – Karina - Harley
B Kadita – Natalia - Lancelot
C Selena – Helcurt
D Lesley

 

با کمک این کاراکترها به‌راحتی می‌توانید بر تیم دشمن غلبه کنید.

دسته‌بندی هیروهای بازی موبایل لجندز

Best of Fighters

فایترها شخصیت‌هایی با برد Melee زیاد هستند که مهارت‌های انعطاف‌پذیر و متعادلی برای ارائه یک تیم فراهم می‌کنند. دمج آنها به مرور زمان افزایش می‌یابد، و نسبتاً استقامت بسیاری دارند. اگرچه به‌اندازه یک تانک قوی نیستند، ولی آنها را می‌توان با هر چیزی که تیم شما از نظر موقعیتی نیاز دارد، تطبیق داد.

Tier هیروهای موبایل لجندز (منتخب فایترها)
S Khaleed – Roger – Paquito – Yu Zhong
A Aulus– Haybusa – Guinevere – Chou – Gatotkaca – Jawhead – Sun – X Borg - Zilong
B Alpha – Alucard – ArguBadang – Bane – Freya – Hilda – Lapu Lapu – Martis – Thamuz – Terizla
C Barats – Balmond – Dyrroth – Kaja – Leomord – Minsitthar - Ruby

این کاراکترهای در واقع بر اساس شرایط (Condition) گیم، می‌توانند رول خود را تقریبی تغییر دهند.

Best of Mages

در زمینه معرفی هیروهای موبایل لجندز، Mageها Spellهای قدرتمند با دمج بسیار بالایی به دشمنان می‌زنند. میج‌ها از توانایی‌های خود برای از بین بردن هیروهای دشمن استفاده بیشتری می‌کنند و در عین حال از تیم پشتیبانی هم می‌کنند. آن‌ها یک جورهایی بسیار Soft هستند و همیشه اولویت بالای دشمنان قرار می‌گیرند.

Tier هیروهای موبایل لجندز (منتخب میج‌ها)
S Valentina – Eudora – Kagura – Lylia - Pharsa
A Vale – Yve – Odette – Lunox – Cecilion – Change E – Cyclops – Esmeralda - Gord
B Aurora – Faramis – Harith – Kadita – Kimmy – Luo Yi – Selena – Calir – Zhask - Mathilda
C Nana – Angela
D Vexana – Diggie - Estes

 

اگر علاقه زیادی به تیم فایت‌هایی دارید که از دور بر دشمنان چیره شوید، میج‌ها بهترین گزینه برای شما خواهند بود.

می‌توانید از استور هزارجم، اسکین هیروهای موبایل لجنذر تهیه کنید

بهترین‌های Marksmen از هیروهای موبایل لجندز

هیروهای مارکسمن Mobile Legends شخصیت‌هایی با دامنه دمج بالا هستند که به‌عنوان Carry میان قهرمان‌ها جای گرفته‌اند. بارزترین خصوصیات آن‌ها دمج بسیار بالا در حمله به دشمنان شناخته شده است.

آنها در نابود کردن برج‌ها بسیار مؤثر هستند و در اواخر بازی (Late Game) بسیار قدرتمندتر می‌شوند. بسیار مهم است که به‌عنوان یک مارکسمن مراقب موقعیت خود باشید. همچنین باید در ابتدای گیم حریفان قوی را مد نظر خود قرار دهید، زیرا ممکن است هنوز آیتمی برای فرار یا تلافی در نبردها نداشته باشید.

Tier هیروهای موبایل لجندز (منتخب مارکسمن‌ها)
S Layla – Edith – Granger – Natan - Roger
A Brody – Bruno – Lesley – Popol & Kupa – Yi Sun-Shin
B Beatrix – Claude – Karrie - Moskov
C Clint – Hanabi – Kimmy - Warwan
D Irithel - Miya

 

معرفی هیروهای موبایل لجندز (Supports)

نقش کلاس Support، بدون تعجب، محافظت از هم تیمی‌های خود است. خواه از طریق Heal دادن آنها، گاهی محافظت از آنها یا جلوگیری از رسیدن دشمنان به تیم شما. مسئولیت بسیار بزرگی بر دوش بازیکن‌های ساپورت است. زیرا بالانس میان دو تیم در دستان ساپورت‌های گیم خواهد بود.

Tier هیروهای موبایل لجندز (منتخب ساپورت‌ها)
S Mathilda
A Diggie – Lolita - Minotaur
B Angela – Nana - Carmilla
C Kaja - Rafaela
D Estes

 

Tanks

تانک‌ها آغازگرهای قوی و تهاجمی با رنج HP زیاد و طیف وسیعی از مهارت‌ها برای محافظت از هم تیمی‌های خود دارند. همچنین آن‌ها دشمنان را به دام می‌اندازند. اگرچه دمج آنها در مقایسه با دیگر شخصیت‌های Mobile Legends کم است.

Tier هیروهای MOBA (منتخب تانک‌ها)
S Tigreal - Grock
A Edith – Akai - Atlas
B Balmond – Baxia - Franco
C Barats - Ruby
D Belerick

 

جمع‌بندی

در این مقاله سعی کردیم هیروهای موبایل لجندز را با توجه به کلاس‌بندی به شما معرفی کنیم. ابتدا رول مورد علاقه خود را انتخاب کنید، همچنین بهتر است سعی کنید با یک هیرو بازی کنید و حرفه‌ای شوید. برای گیم زمان بیشتری بگذارید تا بهتر بیاموزید.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما