دسته بندی: صفر تا صد بازی براول استارز

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 179 بازدید
  • 3 دقیقه

براول استارز بازی اکشن چند نفره آنلاین به حساب می‌آید که توسط Supercell ساخته شده است. این بازی در سال‌های اخیر به دلایل مختلفی شهرت خوبی به دست آورده است و افراد زیادی در سراسر جهان طرفدار آن هستند. گیم پلی این بازی یکی از دلایل اصلی محبوبیت آن است. اگر می‌خواهید در این بازی به سطح بالایی برسید، نکات حرفه ای شدن در براول استارز به شما کمک می کند که به بازیکنی حرفه ای تبدیل شوید.

در ادامه این مطلب، ما چند نکته مهم برای پیشرفت سطح شما را بیان خواهیم کرد.

حرفه ای شدن در براول استارز چگونه صورت می‌گیرد

این مقاله نکات و ترفندهای براول استارز را در اختیارتان قرار می‌دهد که به کمک آن‌ها می‌توانید تبدیل به گیمری حرفه‌ای در این بازی محبوب شوید.

ما این نکات بازی براول استارز را از تجربیات شخصی خود و بررسی بازیکنان زیادی جمع‌آوری کرده‌ایم. اگر این نکات و ترفندها را دنبال کنید، قطعا تغییر محسوسی را در سطح بازی خود مشاهده خواهید کرد. پس مراحل حرفه‌ ای شدن در براول استارز را با دقت بخوانید و آن‌ها را دنبال کنید.

همیشه نبرد 3 در برابر 3 را انتخاب کنید

اگر می‌خواهید به بازیکنی حرفه‌ای در براول استارز تبدیل شوید، باید همیشه نبرد 3 در برابر 3 را ترجیح دهید. این حالت را برای همه نبردهای خود انتخاب کنید. وقتی نبرد 3 در برابر 3 را بازی می‌کنید، باید با اعضای تیم خود استراتژی خاصی بسازید. در این راه، باید از ذهن خود برای محافظت و حمایت از اعضای تیم استفاده کنید و با استفاده از توانایی‌هایتان به بازیکنی حرفه‌ای تبدیل می‌شوید.

شما می توانید نبردها را پیروز شوید و جایزه‌های مختلف را درو کنید؛ اما برای حرفه‌ ای شدن در براول استارز نیاز به چنین نبردهایی خواهید داشت.

هدف‌گیری دقیق و کامل از مهمترین ترفندهای براول استارز

برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن در این بازی رقابتی، باید مهارت هدف‌گیری خود را تقویت کنید. همیشه حریف خود را کاملا هدف بگیرید. به این ترتیب با هدف‌گیری دقیق و کامل، این امکان را دارید که آسیب بزرگی به حریف خود وارد کنید.

 این نکته به شما کمک می‌کند که در بازی برنده شوید و رتبه خود را افزایش دهید. بنابراین هدف‌گیری کامل برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن Brawl Stars، ضروری است. برای اینکه هدف خود را دقیق در نظر بگیرید، باید Brawl Ball را بازی کنید.

حرفه ای شدن در براول استارز - ترفندهای براول استارز

بهترین جنگجو را انتخاب کنید

انتخاب Brawler اولین و مهم‌ترین بخش این بازی است. قبل از شروع مسابقه، باید شخصیتی به نام Brawlers را انتخاب کنید. این شخصیت‌ها نقشی حیاتی در بازی دارند. بنابراین شما باید بهترین Brawler را برای برنده شدن در بازی انتخاب کنید.

هر Brawler توانایی‌ها و ویژگی‌های خود را دارد. همچنین برای هر حالت بازی، Brawler های مختلف عملکردهای متفاوتی دارند. برخی از این جنگجوها ممکن است در بعضی از حالت های بازی بهترین عملکرد را داشته باشند و در برخی حالت‌ها، عملکرد آن‌ها ممکن است متوسط باشد و شما را به پیروزی نرسانند. بنابراین Brawler را عاقلانه انتخاب کنید. با انتخاب جنگجو مناسب و برتر، می‌توانید مسابقه را برنده شده و به تدریج به بازیکنی حرفه‌ای تبدیل شوید.

پناه بگیرید و دشمنان خود را از بین ببرید!

از نکات دیگر برای حرفه ای شدن در براول استارز پناه گرفتن است. در نقشه Brawl Stars این امکان برای شما فراهم شده است که دیوارها و موانع را ببینید. برخی از بازیکنان تصوری از این دیوارها ندارند و استفاده‌ای هم از آن‌ها نمی‌کنند.

این دیوارها در بازی بسیار مفید هستند. شما باید از این دیوارها به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. پشت این دیوارها پنهان شوید و به حریف خود ضربه بزنید. به این ترتیب قادر هستید از خود محافظت کرده و پشت این دیوارها خود را مخفی کنید. وقتی پشت دیوارها پنهان می‌شوید، حریف نمی‌تواند به شما ضربه بزند. برای این منظور، نقشه Gem Grab بهترین مکان بازی است.

توانایی خود را به کار بگیرید

جهت حرفه‌ ای شدن در براول استارز، باید از توانایی خود به خوبی استفاده کنید. شما باید تصمیمات درستی را در بهترین زمان  بگیرید. این تصمیمات به شما کمک می‌کند که در مسابقه پیروز شوید. اگر توانایی‌های خود را با استفاده کردن از آن‌ها در زمان یا مکان نامناسب هدر دهید، برنده شدن در مسابقه برای شما دشوار می‌شود. برای استفاده بی‌نقص از توانایی خود، باید دانش کاملی در مورد توانایی‌های Brawlers داشته باشید.

به حرکت خود ادامه دهید

وقتی در حال بازی براول استارز هستید، لازم است که همیشه روی نقشه حرکت کنید و یک جا نمانید. این مورد از ابتدایی‌ترین ترفندهای براول استارز می‌باشد که فوق العاده مهم نیز می‌باشد. همیشه پس از ضربه زدن به حریف حرکت کنید. وقتی در حال حرکت هستید، برای حریف دشوار می‌شود که شما را مورد هدف و نشانه خود قرار دهد. در عوض، وقتی در یک مکان می‌مانید، حریف به راحتی می‌تواند شما را هدف بگیرد و بکشد.

از محفظه خود محافظت کنید

در Brawl Stars، زمانی که با حالت بازی Heist در حال بازی و رقابت هستید، باید از محفظه خود در برابر دشمنان محافظت کنید. به یاد داشته باشید که امنیت شما دارایی شماست و سعی کنید از امنیت خود محافظت کنید. عاقلانه به دشمن ضربه بزنید. این به شما کمک می‌کند که محفظه دشمن را بدون وارد کردن هیچ آسیبی به محفظه خود نابود کنید و به سمت پیروزی پیش بروید.

مراحل حرفه ای شدن در براول استارز

حرفه‌ای شدن در براول استارز غیرممکن نیست!

اگر فکر می کنید که هیچ‌گاه نمی‌توانید به سطح بازیکنان حرفه‌ای براول استارز نزدیک شوید، باید بگوییم که کاملا در اشتباه هستید! با رعایت نکات حرفه ای شدن در براول استارز با گذشت زمان و مرحله به مرحله به سمت حرفه‌ای شدن پیش خواهید رفت.

پس بدون هیچ ناامیدی، فقط ترفندهای براول استارز گفته شده را مو به مو اجرا کنید که متوجه تغییر سطح خود شوید!

خرید آیتمها، آفرها و جم بازی براول استارز نیز می‌تواند کمک دوچندانی به پیشرفت سریع شما در بازی بکند.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما