دسته بندی: صفر تا صد بازی هی دی

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 768 بازدید
  • 3 دقیقه

یکی از بازی‌های بسیار سرگرم‌کننده که طرفداران زیادی را هم برای خود دست و پا کرده است، بازی هی دی است. در این بازی کاربر باید به شکل مزرعه‌دار عمل کرده و مرحله به مرحله پیش برود. اما نکاتی وجود دارد که حرفه ای شدن در بازی هی دی را راحت‌تر و سریع‌تر می‌کند. رعایت ترفندهای هی دی که شاید چند نکته ساده باشند، تفاوت گیمرهای حرفه ای و آماتور را رقم ‌میزند.

اگر علاقه‌ دارید که به سرعت در این بازی بسیار سرگرم‌کننده به سطح بالایی برسید، نکاتی که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم را رعایت کنید. همچنین با خرید جم هی دی و آیتم‌های بازی می‌توانید در سریعترین زمان ممکن مزرعه خود را توسعه دهید.

چگونگی حرفه‌ ای شدن در بازی هی دی

فرقی نمی‌کند مشغول بازی‌های اکشن و تفنگی باشید یا بازی‌های سرگرم‌کننده و جذابی مثل هی دی؛ در هر صورتی برای پیشرفت و حرفه‌ای شدن نیاز به رعایت نکات اصولی و مهم دارید. این نکات می‌تواند در طی بازی و شکست‌های شما مشاهده و شناخته شوند.

اما آیا می‌توان بدون این که زمان زیادی را از دست داد، سرعت پیشرفت در این بازی را بالا برد؟ قطعا بله! در اینجا ما نکات مهم حرفه ای شدن در بازی هی دی را برای شما شرح می‌دهیم. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که این نکات را از ابتدا رعایت کرده و درگیر شکست‌ها و عدم موفقیت‌های احتمالی نشوید.

تجربه و پول کافی کسب کنید

اگر تجربه بازی هی دی را داشته باشید، می‌دانید که رسیدن به لول و سطح 7 این بازی چه هیجانی دارد! در حقیقت همه هدف گیمر رسیدن به این سطح از بازی است. در سطح 7 بازی هی دی مسیر جاده موجود در بازی برای کاربر باز می‌شود. اما این مسیر چه ویژگی‌هایی دارد؟

با باز شدن این جاده می‌توان فعالت‌های بسیاری را انجام داد و سفارش‌های نامحدودی دریافت کرد. برای رسیدن به این سطح، کافی است پول و تجربه را به بهترین شکل ممکن جمع‌آوری کنید.

نکات حرفه ای شدن در بازی هی دی

فروشگاه‌های در کنار خیابان

یکی دیگر از نکات حرفه ای شدن در بازی هی دی توجه به فروشگاه کنار خیابان در داخل بازی است. در حقیقت این یکی از بهترین مکان‌هایی است که می‌تواند شما را به درآمد بسیار خوبی برساند. اما کاربرد این مکان چیست و باید چه کاری در آن انجام دهید؟

در این مکان باید محصولات خود را قرار دهید و به فروش برسانید. برای سریع‌تر شدن روند فروش، باید قیمت محصولات خود را در بهترین وضعیت خود قرار دهید. توصیه می‌شود به طور کلی، قیمت را در فروشگاه، 75 درصد قیمت اصلی و قیمت حداکثری محصول قرار دهید.

تام را جدی بگیرید!

یکی از ترفندهای هی دی توجه به پستچی هست. وقتی کاربر در سطح یک بازی مشغول بازی است، پستچی به نام تام کمک‌کننده او خواهد بود. اگر محصولات بیشتری را نیاز دارید که تولیدات خود را افزایش دهید، تام بهترین نفر برای کمک است.

در اینجا نکته بسیار مهمی وجود دارد که باید به آن بپردازیم. در بازی هی دی الماس‌ها نقش بسیار مهم و پررنگی دارند. برای درک اهمیت این موضوع باید بگوییم که اگر محصولات شما بسیار زیاد باشد، اما فضایی برای انبار کردن آن‌ها نداشته باشید، باید با الماس فضای خود را بیشتر کنید.

همچنین در موضوع کمک گرفتن از تام هم نیاز به خرج کردن الماس است.

محصولات را یک مرتبه برداشت کنید

اگر محصولات خود را به طور یک مرتبه برداشت کنید، بازی به شما جایزه و هدایای مناسبی می‌دهد که در جاهای مختلف بازی به کمکتان می‌آید. این هم از نکات دیگر حرفه ای شدن در بازی هی دی است.

در این زمینه توصیه می‌شود کاشتن هویج را در دستور کار و اولویت خود قرار دهید. زیرا هم زمان رشد کمی دارد و هم در 10 دقیقه می‌توانید مجدد برداشت خود را انجام دهید و همچنین فروش آن هم نسبتا کار راحتی است.

حیوانات مختلف بخرید

در ابتدا برای خرید حیوان در بازی بهتر است از یک نوع حیوان شروع کنید. این به آن علت است که اگر بتوانید یک نوع را کامل خریداری کنید، بعد از بیدار کردن آن‌ها، بازی به شما جوایز و هدایای مناسبی خواهد داد. اگر این تعداد کامل نباشد، بعد از چندین بار بیدار شدن بازی برای شما جایزه در نظر می‌گیرد.

بررسی مزرعه در هنگام شب

از روش‌های مناسب دیگر برای حرفه‌ای شدن در هی دی می‌توان به این مورد اشاره کرد. در هنگام شب به سراغ مزرعه خود بروید و در زمین خودتان که محصولات را کاشته‌اید و از آن‌ها نگهداری می‌کنید، محصولاتی گران مانند توت فرنگی بکارید.

اما دلیل آن چیست؟ با این کار وقتی صبح به سراغ مزرعه خود می‌روید، می‌توانید با فروش آن‌ها پول خوبی به جیب بزنید. البته باید توجه داشته باشید که در این حین گل پنبه تمام نشود.

همچنین شب‌ها در هنگام خواب، در دستگاه‌های مختلفتان، محصولاتی را بگذارید که برای آماده‌سازی نیاز به زمان زیادی دارند. این گونه می‌توانید سرعت پیشرفت خود را در بازی بسیار بالا ببرید. باید توجه داشته باشید که در این مدت زمان، دستگاه‌هایتان خاموش نباشند.

داشتن فالوورهای مناسب

یکی دیگر از تکنیک‌های پیشرفت در این بازی داشتن فالوور خوب است. برای این امر اول بررسی کنید که آن کاربر تا چه میزان فعالیت دارد و در بازی چقدر فعال است و سپس نگاهی هم به فالوورهای حساب او بیندازید. اگر فالوورهای او تعدا زیادی باشند، شانستان برای این که از او خرید کنید کم خواهد شد.

نکته مهم دیگر که در اینجا جا دارد به آن اشاره کنیم، آن است که داشتن گروه خوب و فعال هم در این بازی در پیشرفت کلی‌تان نقش بسیار موثری خواهد داشت.

نکات مهم در حرفه ای شدن در بازی هی دی

چرا باید ترفندهای هی دی را جدی بگیریم؟

هی دی بازی بسیار جالب و مفرحی است که می‌تواند ساعت‌ها شما را درگیر خود کند و همیشه نگران وضعیت خود در این بازی شوید.

در ابتدا ممکن است به دلیل عدم آشنایی زیاد و کافی، کاربر موقعیت‌های مناسب را از دست داده و در واقع وقت خود را تلف کند. اما با شناخت نکات حرفه ای شدن در بازی هی دی می‌توانید روند رو به رشد خود را بسیار سریع‌تر دنبال کنید و با رعایت ترفندهای هی دی از همان ابتدا به عنوان بازیکنی بسیار خوب و قوی ظاهر شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما