دسته بندی: صفر تا صد بازی کالاف موبایل

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 91 بازدید
  • 4 دقیقه

اگر اهل بازی‌های جنگی، اکشن و تفنگی هستید، بازی‌های زیادی در این ژانر وجود دارند. بازی کالاف دیوتی اما جذابیت چند برابری نسبت به بقیه بازی‌ها برای گیمرها دارد. این بازی در سطوح جهانی طرفداران زیادی دارد و همیشه با چالش‌های جذاب، افراد و مهارت‌هایشان را به چالش می‌کشد.

شما هم هیجان این بازی اکشن را تجربه کرده‌اید؟ مهارت‌های کافی برای انجام بازی را دارید؟ قصد دارید نسخه موبایلی بازی ندای وظیفه را هم امتحان کنید؟ اگر به دنبال آشنایی با این بازی مهیج و دوست‌داشتنی و نکات کلیدی بازی کالاف دیوتی موبایل هستید، ادامه مطلب را از دست ندهید تا به یک گیمر شوتر واقعی شوید.

طلایی‌ترین نکات کلیدی بازی کالاف دیوتی موبایل که شاید ندانید

بعضی از نکات کلیدی بازی کالاف دیوتی موبایل شاید در نگاه اول بدیهی و پیش‌پا ‌افتاده به نظر برسند. اما با توجه به همین نکات بدیهی که تاثیر زیادی روی گیم‌پلی بازی می‌گذارند، پیروز بازی می‌شوید. تا حدود سطح 7، باید با ربات‌ها بجنگید و با افراد واقعی بازی نمی‌کنید. به همین دلیل تا این سطح تقریبا به‌راحتی می‌توانید  MVPشوید.

از حدود سطح 8 تا 10 بازی وارد مراحل دشوار می‌شود. تا سطح 7 بازی در واقع شما فرصت دارید، مهارت‌ها و کنترل خود روی بازی را افزایش ‌دهید. بعد از تقویت مهارت‌های خود، در سطح 8 بازی کالاف دیوتی نکاتی که در ادامه مطرح می‌کنیم را امتحان کنید تا شانس پیروزی شما چند برابر شود.

هدف‌گیری؛ دقیق شلیک کنید

مهم‌ترین جنبه یک بازی شوتر موبایلی این است که با صفحه لمسی، تا چه حدی بتوانید شخصیت بازی را کنترل و هدف‌گیری کنید. یکی از موارد مهمی که برتری شما را رقم می‌زند، انتخاب بهترین هدف و شلیک متناسب با سبک شماست.

در قسمت آموزش اولیه بازی در محدوده تیراندازی، اصول حرکت و هدف‌گیری در موبایل را یاد می‌گیرید. ابتدا حالت دوربین اولیه و پیشرفته را در بازی کالاف دیوتی امتحان کنید. بعد از آن هردوی این حالت‌ها را در رقابت‌های چندنفره امتحان کنید تا متوجه شوید کدام حالت را دوست دارید.

همچنین می‌توانید کلید‌های روی صفحه مانند، کلید هدف و شلیک را برای خودتان پنهان کنید، اما همچنان از آن استفاده کنید. توصیه می‌کنیم ابتدا چیدمان را کاملا یاد بگیرید و بعد از آن پنهان کنید.

[caption id="attachment_42190" align="aligncenter" width="450"]یازی کالاف دیوتی، با هدف‌گیری دقیق به مصاف دشمن بروید یازی کالاف دیوتی، با هدف‌گیری دقیق به مصاف دشمن بروید[/caption]

ارتقا سلاح و امکانات

وقتی که چند سطح بالاتر رفتید، قفل ارتقا سلاح، نارنجک و مناظر با نقطه قرمز برای شما باز خواهد‌ شد. در این قسمت‌ها با اضافه کردن امکانات بیشتر به نبرد دشمنان بروید. به قسمت بارگیری در صفحه سمت چپ بالای تصویر بروید و هر چیزی را که لازم دارید به امکانات خود اضافه کنید. به این نکته توجه کنید که باید هوشمندانه عمل کرده و تمام XP خود را یکجا خرج نکنید.

 در مراحل اولیه سعی کنید XP بیشتری ذخیره کنید و فقط امکانات ضروری مثل نارنجک را بخرید. ذخیره XP را ادامه دهید تا زمانی که می‌دانید دقیقا چه چیزی لازم دارید و موفق شوید یک تفنگدار دریایی یا یک تک‌تیرانداز ماهر شوید.

[caption id="attachment_42191" align="aligncenter" width="338"]سلاح‌های خود را ارتقا دهید - نکات کلیدی بازی کالاف دیوتی موبایل سلاح‌های خود را ارتقا دهید[/caption]

استفاده سریع و ماهرانه از Killstreaks

مثل همه نسخه‌های بازی کالاف دیوتی، اگر تعداد کافی از افراد را پشت سرهم نابود کنید، یک Killstreaks دریافت خواهید ‌کرد. وقتی این امتیاز را به دست‌آوردید، خیلی زود از آن استفاده کنید.

اساسا وقتی یک بازی شوتر مرگبار را انجام می‌دهید، سرعت پیداکردن سرپناه و پوشش ‌دادن هم‌تیمی از اهمیت بالایی برخوردار است. از Killstreaks که در اختیار دارید استفاده کنید تا ورق بازی به نفع شما و تیمتان برگردد.

استفاده از نقشه‌ها را فراموش نکنید

هر گیمر خوبی دقیقا می‌داند که از میدان نبرد چه انتظاری دارد. همانطور که اشاره کردیم، چند سطح اول بازی در برابر افراد واقعی قرار نمی‌گیرید. در چند سطح ابتدایی فرصت دارید به‌خوبی نقشه بازی را بشناسید. اگر از طرفداران بازی‌های Nuketown باشید، احتمالا با نقشه‌های این بازی آشنا هستید. اگر نه، برای یادگیری هر 9 نقشه این بازی زمان بگذارید، تا با استفاده از مناطق باز دشمن را زمین‌گیر کنید.

غیرقابل پیش‌بینی باشید

اگر گیمر مبتدی هستید، راه درازی برای بهتر و حرفه‌ای شدن در بازی کالاف موبایل در پیش دارید. در بازی‌های تیراندازی سریع مثل بازی کالاف دیوتی قابل پیش‌بینی نباشید. اگر پشت اتوبوس یا مانعی می‌دوید با همان سرعت از طرف دیگر بیرون نیایید. کمی صبر کنید و بایستید و در صورت نیاز بچرخید و از طرف دیگر خارج شوید. کلید موفقیت در این بازی این است که از حرکت دست نکشید مگر تک‌تیرانداز باشید. خود را با حرکات سریع و به‌موقع، یک هدف دشوار برای دشمن قرار دهید.

به اطراف حرکت کنید. خم شوید و پشت موانع قرار بگیرید و اجازه ندهید حرکات شما را پیش‌بینی کنند. قبل از این که در گوشه‌ای قدم بزنید یا وارد محیطی شوید، به آنچه ممکن است دشمن ببیند و فکر کند، فکر کنید.

از صداها غافل نشوید

وقتی صحبت از بازی‌های شوتری می‌شود این مورد از نکات کلیدی بازی کالاف دیوتی موبایل شاید در ظاهر ساده‌لوحانه به نظر برسد اما این نکته حائز اهمیت است. در بازی کالاف دیوتی مهم است که بفهمید گلوله از کدام سمت شلیک شده تا بدانید کجا باید بروید و کجا نباید.

گوش‌دادن به قدم‌های افراد و انواع صداهای موجود در بازی را به‌تدریج یاد خواهید گرفت. حرفه‌ای ها با شنیدن و تشخیص صدا، بازی را به‌نفع خود تغییر می‌دهند. هدفون را موقع بازی روی گوشتان بگذارید و از کوچک‌ترین صداها نیز غافل نشوید.

بازی کالاف دیوتی موبایل

جزئیات را در کالاف موبایل رعایت کنید

برای پیروزی در این بازی نکات زیر را به خاطر داشته باشید:

  • در حال حرکت شلیک نکنید.
  • برای دریافت پاداش و سلاح‌های جایزه و XP وارد سیستم شوید.
  • با تیم خود در ارتباط باشید.
  • اگر از حالت بتل رویال استفاده می‌کنید، با هم‌تیمی‌های خود بمانید.
  • از امکانات درمانی خودتان برای هم‌تیمی‌ها استفاده کنید.

همانطور که اشاره کردیم، مثل همه بازی‌های اکشن اول‌ شخص، بازی کالاف دیوتی نیز حالت‌ها و قابلیت‌های هیجان‌انگیزی دارد. با یادگیری این قابلیت‌ها و افزایش مهارت از بازی لذت ببرید.

این بازی اوقات فراغت شما را پر خواهد‌کرد. حالت‌های کار تیمی موجود در بازی نیز می‌تواند در یادگیری اهداف تیمی دوستانه موثر باشد. با توجه به تمام این ویژگی‌ها و مهارت‌هایی که بیان کردیم، برای استفاده از این بازی و تجربه هیجان بی‌نظیر آن زمان را از دست ندهید.

سوالات متداول بازی کالاف دیوتی موبایل

آیا گیمر به همه سطوح در بتل رویال دسترسی دارد؟

بعضی از سطوح رایگان در اختیار کاربر قرار می‌گیرند، اما برای بعضی دیگر باید پرداخت درون‌برنامه‌ای انجام دهید.

بهترین نقشه تجهیزات جنگی کدام است؟

برای به دست آوردن تجهیزات جنگی بیشتر در نقشه Nuketown بازی کنید.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما