دسته بندی: صفر تا صد بازی پابجی موبایل

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 5.9k بازدید
  • 5 دقیقه

نقشه Erangel پابجی موبایل نقشه اصلی این بازی می‌باشد و قبل از ظهور مپ های دیگر بازی، تنها مپ موجود بود. پس جایگاه خاصی برای بازیکنان بازی دارد. این مپ با ابعاد ۸ کیلومتر در ۸ کیلومتری (بزرگترین نقشه کنونی پابجی) دارای مکانهای زیادی برای لوت، فرود، وسایل نقلیه و تجهیزات خاص است.اکثر گیمرهای بازی، با این نقشه پابجی را تجربه کرده‌اند و نقشه ای نوستالژیک برای اکثر بازیکنان است.

مپ Erangel پابجی  نقشه ای بسیار بالغ و تاکتیکی است، که شامل انواع مناطق، قسمت های مخفی و پوشش های مختلف گیاهی و محیطی است. داشتن اطلاعات مناسب از نقشه Erangel پابجی موبایل که هنوز هم محبوب ترین مپ این بازی است و خرید تجهیزات مناسب با یوسی برای گرفتن نتایج خوب ضروری است. در ادامه مطلب با ما باشید تا کاملترین اطلاعات ممکن را از مپ اصلی بازی بدست آورید.

نقشه Erangel پابجی موبایل

مناطق مهم نقشه Erangel بازی پابجی موبایل ، لوت‌ها و ریسک منطقه

لوت‌ها (تجهیزات) در نقشه Erangel پابجی موبایل به ‌صورت تصادفی در هر دست بازی پخش می‌شوند. پس خوب بودن یک منطقه از لحاظ لوت امری همیشگی و قطعی نیست اما در هرصورت، ما مکان‌هایی را برایتان معرفی می‌کنیم که شما بیشترین لوت را خواهید یافت. در ادامه به بررسی مناطق مهم این نقشه و میزان ریسک آنها خواهیم پرداخت پس با ما باشید.

شهر Pochinki نقشه Erangel پابجی موبایل

این منطقه قطعا جزء  پر لوت ترین مناطق مپ Erangel پابجی است که بسیاری از اسلحه های قوی بازی و تجهیزات محبوب در آنجا پیدا می‌شوند. از لحاظ فرود، اگر حرفه ای نیستید  در این منطقه فرود نیایید! این منطقه بسیار خطرناک است و احتمال کشته شدن شما در آن بسیار بیشتر از سایر مناطق نقشه ارانگل است. هرچند این منطقه به دلیل داشتن خانه های زیاد محل مناسبی برای لوت است اما به همین دلیل هم محل جمع شدن بسیاری از بازیکنان (حدودا ۴۰درصد در اکثر مواقع) است. از لحاظ ریسک کشته شدن این منطقه از لحاظ آمار بازی، بالاترین ریسک را دارد.

منطقه مدرسه (School)

مدرسه متشکل از یک ساختمان مربعی با یک محوطه بزرگ است. این منطقه جزو محبوب ترین مناطق مپ Erangel پابجی برای لوت به شمار می رود. اما  همانند منطقه پولچینکی بدلیل حضور زیاد بازیکنان در این محل احتمالا درگیری ها و خطرهای زیادی شما را تهدید خواهد کرد مخصوصا اگر در مسیر عبور هواپیما باشد. اکثر تجهیزات مدرسه سطح دو است و سلاح های معمولی و لوازم پزشکی خوبی را میتوانید از آن جا بدست بیاورید. از لحاظ فرود نیز همانطور که گفته شد ریسک این منطقه بسیار بالاست و شاید اگر عاشق درگیری باشید مکان عالی برای شما باشد.

پایگاه نظامی (Military Base Sosnovka)

پایگاه نظامی در نقشه Erangel پابجی موبایل قطعا از مهمترین نقاط نقشه است زیرا از لحاظ لوت بسیار غنی می‌باشد. لوت‌ها در این منطقه کیفیت خیلی خوبی دارد و بازیکنان می‌توانند تقریبا تمامی اسلحه‌های مهم بازی ، اسکوپ های قوی و جلیقه‌ها و کلاه‌های سطح 3 را در آنجا پیدا کنند. در نظر داشته باشید از لحاظ ریسک بدلیل اینکه بسیاری از بازیکنان ها دوست دارند در اینجا فرود بیایند بسیار خطرناک محسوب می‌شود. محوطه پایگاه نظامی نیز یک محوطه باز با بلندی های اطراف است که هم در تیررس بودن و هم در تیررس قرار دادن را راحت تر می‌‌کند.

پایانه جورجوپول ( Georgopol)

اگر می خواهید بهترین سلاح ها را بدست بیاورید جایی بهتر از منطقه جورجوپول و اطراف کانتینرهای آن وجود ندارد. به جرات می‌توان گفت این منطقه دارای بهترین و باکیفیت ترین لوت در نقشه Erangel پابجی موبایل است و شما می‌توانید اسلحه تک‌تیرانداز، مسلسل های قوی، اسکوپ ۸x، آدرنالین، جلیقه سطح ۳ و ... را بدست بیاورید. پس حتما ریسک این منطقه برایتان واضح است!! علاوه بر تعداد بازیکنان، حضور اکثر گیمرهای حرفه ای در این منطقه چالشی خطرناک برای شما به حساب می‌آید. پس از لحاظ فرود برای حرفه ای ها بهشت به حساب می‌آید.

بیمارستان (Hospital) نقشه Erangel پابجی موبایل

در منطقه Hospital نیز مثل سایر مناطق مپ Erangel پابجی ، لوت بسیاری با سطح های مختلف پیدا می‌شود و به راحتی می‌توانید کوله همراه خود را با بهترین اسلحه ها و تجهیزات (سطح ۳) پر کنید. از لحاظ فرود این منطقه، محل مناسبی برای تمام بازیکنان محسوب می‌شود. ریسک منطقه بیمارستان نیز نسبت به سایر مناطق تاحدودی کمتر است. فقط حتما باید سریع باشید تا بهترین سلاح ها را جمع کنید.

منطقه روژوک (Rozhok)

این منطقه از لحاظ ریسک کمترین ریسک را در بین مناطق مپ Erangel پابجی دارد و دارای لوت بسیار خوبی است. سطح تجهیزات این منطقه اکثرا ۲ است و نباید انتظار اسلحه های سطح ۳ داشته باشید. اگر به دنبال منطقه فرود امن و شروع بازی با حداقل درگیری هستید این مکان شاید بهترین انتخاب باشد.

منطقه Yasnaya Polyana

این منطقه دارای لوت های بسیار خوب و باکیفیت است و احتمال پیدا کردن تجهیزات لول ۳ بالاست. اگر گیمر حرفه ای تا نیمه حرفه ای هستید تین مکان از مکان های پرطرفدار نقشه Erangel پابجی موبایل است. بدلیل ریسک بالای این منطقه و نبودن مکان مناسب پناه گرفتن، درگیری ها شدید بوده و سرعت عمل بالایی میطلبد.

منطقه زندان (Prison)

این منطقه از لحاظ لوت و تجهیزات نسبت به سایر مناطق دارای تعداد کمی از غنائم است اما! کیفیت اسلحه ها و تجهیزات این منطقه بسیار بالاست و کمتر به تجهیزات زیر لول ۲ برخورد می‌کنید. از لحاظ خطر هم جزء مناطق کم خطر نقشه حساب می‌شود بجز در حالتی که در مسیر عبور هواپیما باشد. چرا؟؟ زندان در جنوبی ترین موقعیت نقشه Erangel پابجی موبایل قرار دارد و رسیدن به آن بدون وسیله نقلیه تقریبا سخت است. با رفتن به آن جا خطر خروج از دایره آبی منطقه امن شما را تهدید می‌کند.

منطقه کارخانه (Mylta Power) نقشه Erangel پابجی موبایل

این منطقه در نقشه Erangel پابجی موبایل بهترین مکان از لحاظ  لوت به شمار می رود! به علت واقع شدن در غربی ترین نقطه مپ و دوری از اکثر مسیر های هواپیما بازیکنان کمی در این منطقه حاضر می شوند. از لحاظ لوت ابن منطقه دارای تجهیزات بسیار خوبی هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ تعداد است. اگر بتوانید با فرود سریع در نزدیکی یک خودرو، خود را به کارخانه برسانید، می‌توانید استارت خوبی در بازی داشته باشید.

Lipovka

در شمال غربی Lipovka تعدادی خانه وجود دارد می توانید با پیدا کردن مقداری لوت بازی را شروع کنید. بدلیل ریسک بسیار پایین و وجود وسایل نقلیه مختلف در اطراف این منطقه، مکان مناسبی برای فرود و شروع تازه کارها به حساب می‌آید. وجود خودرو در جاده منتهی به این منطقه می‌تواند یک شروع ایده ال برای شما باشد.

مکانهای مناسب کمین کردن در نقشه Erangel پابجی موبایل (مناطق مخفی)

مخفی شدن  و کمین کردن از تاکتیک های محبوب در اکثر بازی های آنلاین است. در نقشه Erangel پابجی موبایل مکان های مختلفی برای کمین کردن طراحی شده است.  شناختن این مکان‌ها هم به بهبود کیلهای شما و هم به بقای شما کمک می‌کند. مهم ترین مکان های مناسب برای مخفی شدن و استتار شامل موارد زیر می باشد:

مکان‌های مخفی برای کمین

  1. برج واقع در پایگاه نظامی : در مجوطه پایگاه برج بلندی وجود دارد که در صورت قرار گرفتن در بالاترین نقطه آن، دید کاملی به منطقه خواهید داشت و هیچ بازیکنی از تیرهای شما در امان نخواهد. دقت کنید فقط رفتن به بالاترین طبقه برج شما را از تیررس دشمنان محفوظ نگه می‌دارد. اگر در طبقات پایین تر مستقر شوید کمی باید محتاط تر و دقیق تر تیراندازی کنید تا کسی از حضورتان مطلع نشود.
  2. پمپ بنزین متروکه :‌ در نقشه Erangel پابجی موبایل یک پمپ بنزین متروکه وجود دارد. این مکان برای مخفی شدن دارای شرایط عالی است. پمپ بنزین در کنار پل اصلی نقشه قرار دارد و در محوطه آن یک اتوبوس شکسته در نزدیکی دیوار وجود دارد که می توانید در پشت و بالای آن مخفی شوید. درضمن وجود یک درخت بزرگ در کنار اتوبوس برای استتار بازیکنان عالی است.
  3. داخل کارخانه:  در کارخانه یک خط لوله موازی با دیوار وجود دارد که  دارای یک شکاف کوچک است. این شکاف یک مکان مناسب برای مخفی شدن  و کمین در بازی است. علاوه بر این شکاف، بشکه‌های زیادی نیز وجود دارد که بازیکنان می‌توانند خود را بین این بشکه‌ها مخفی کنند.
  4. حفره‌های اطراف زندان : اگر در تک تیراندازی تبحر دارید، در اطراف زندان حفره هایی وجود دارد که با کمین در آنها می‌توانید به شکار بازیکنان دیگر بروید!! این حفره ها بهترین مکان در مپ Erangel پابجی هستند که علاوه استتار خوب، شما را از اصابت گلوله های بازیکنان دیگر نیز محافظت می‌کند.

مکان های وسایل نقلیه مختلف در نقشه Erangel پابجی موبایل

تقریبا در همه جای نقشه Erangel پابجی موبایل می‌توانید  وسایل نقلیه مختلفی پیدا کنید.اما به دلیل راندوم بودن مکان تجهیزات و خودرو ها  بهتر است مکانهای حدودی وسایل نقلیه مختلف را بشناسید تا در صورت وجود خطر دایره امن، بتوانید زود خود را از مهلکه نجات دهید. همچنین اگر چند مکان محبوب روی نقشه دارید و با ترفند به صورت اصولی بازی می‌کنید بهتر است از وسایل نقلیه اطراف خود آگاه باشید.در هر صورت دقت کنید که مکان ها تقریبی هستند که احتمال وجود وسایل نقلیه در آنها بیشتر است. در نقشه زیر مکان تقریبی تمام وسایل نقلیه نقشه ارانگل به رنگ زرد و قایق ها به رنگ آبی مشخص شده است.

مکان های وسایل نقلیه مختلف در نقشه Erangel پابجی موبایل

درآینده مطالب دیگری در مورد این نقشه برای شما عزیزان اضافه خواهیم کرد و درصورت اضافه شدن ساختمان ها و مکان جدید به نقشه، در این پست به بررسی آنها خواهیم پرداخت. درضمن جهت خرید یوسی، رویال پس و سایر امکانات بازی پابجی موبایل می توانید در سریعترین زمان اقدام به خرید از سایت معتبر ۱۰۰۰جم نمایید.

نکات مهم بازی پابجی موبایل (PUBG) نیز از طریق این لینک برای شما قابل دسترس است.

منتظر نظرات شما هستیم ...

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما