هک کلش اف کلنز ,جم مجانی

 

با توجه به مشکلاتی که در رابطه با هک کلش اف کلنز به تیم پشتیبانی سایت هزار جم گزارش می شود، مجاب شدیم که این پست را ایجاد کنیم. هر روز خبرهایی از گوشه و کنار می رسد که بازی فلان شخص هک شده یا بازی آقای ایکس دیگر بالا نمیاد یا پسورد جیمیل بازی کلش اف کلنز با اینکه مطمئن هستیم درسته ولی پیغام اشتباه بودن می دهد.

هک کلش اف کلنز

از این دست جملات که وقتی دقیق می شویم مبینیم در اکثر اوقات مشکل از نصب یک بد افزار روی گوشی است که معمولا به نام جم بینهایت یا جم مجانی یا هک بازی کلش و خرید جم و موارد مشابه است که شخص بعد از نصب این برنامه ها روی گوشی خود در واقع تمام اطلاعات کلیدی از جمله تمام یوزرنیم پسورد های داخل دیوایس و حتی کارت عابر بانک و خریدهایی که توسط گوشی انجام می شود، لیست شماره تماس ها و خیلی چیزهای دیگه از داخل گوشی موبایل و یا تبلت فرد به سرقت می رود.

بارها این موضوع تکرار شده ولی متاسفانه همچنان این موضوع به دلیل کنجکاوی افراد و نصب برنامه های بی نام و نشان قربانی می گیرد.

در صورتی که تمایل به نصب و امتحان کردن این برنامه ها دارید پیشنهاد می‌شود بر روی یک گوشی که ریست فکتوری شده و کاملا خالی از اطلاعات است این موضوع را تست کنید تا هم واقعی بودن یا مشکل دار بودن نرم افزار را بررسی کنید و هم دچار مشکلات عجیب و غریب بعدی آن نشوید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد اکترونیکی سایت هزارجم