دسته بندی: صفر تا صد بازی فری فایر

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 1.6k بازدید
  • 3 دقیقه

بازی‌های اکشن به دلیل داشتن نقشه‌ها و کاراکتر‌های جذاب و مهیج همیشه طرفداران زیادی داشته‌اند. بازی فری فایر نیز یک بازی اکشن در سبک بتل رویال است که می‌توانید در انواع مپ‌های بازی فری فایر فرود بیایید و با رقیبان خود مبارزه کنید.

این بازی بیش از 500 میلیون دانلود داشته که آن را به یکی از پرطرفدارترین بازی‌های گوگل‌پلی تبدیل کرده است. برای این‌که بتوانید در بازی به یک حریف شکست‌ناپذیر برای دشمنان تبدیل شوید، آشنایی با مپ‌های بازی فری فایر بسیار حائز اهمیت است.

در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا با نقشه‌های بازی فری فایر آشنا شوید و به جنگ رقیبان بروید و BOOYAH جمع کنید!

فری فایر (free fire)، یک بازی آنلاین چند نفره و مبارزه‌ای سبک رویال است. این بازی در مقایسه با سایر بازی‌های بتل رویال بسیار سریع‌تر است. هر مسابقه در این بازی تقریبا 10 دقیقه طول می‌کشد. در فری فایر شما مقابل 49 نفر دیگر در نقشه‌های مختلف قرار می‌گیرید!

این بازی هیجان‌انگیز ویژگی‌های منحصر‌به فردی دارد و زیبایی‌های بصری بیشتر و متفاوت‌تری نسبت به سایر بازی‌های بتل رویال دارد. آپدیت‌های مکرر این بازی آن را به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های این سبک تبدیل کرده‌ است.

آشنایی با مپ‌های بازی فری فایر

نقشه‌های بازی فری فایر مهیج و جذاب هستند و هرکدام تجربه منحصربه فردی را در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه با جزئیات بیشتر این نقشه‌ها آشنا خواهید ‌شد.

برمودا معروفترین مپ فری فایر (Bermuda)

برمودا یکی از پربازیگرترین و جذاب‌ترین مپ‌های بازی فری فایر است. این مپ فری فایر از ابتدا برای همه گیمر‌ها وجود دارد. به‌دلیل راحتی یافتن لوت روی نقشه، احتمالا این نقشه را ترجیح می‌دهید. قسمت‌های شمالی این مپ بهترین محل برای فرود در Nam village و Outpost است. این مناطق نسبت به مکان‌های دیگر کاربران بسیار کمتری دارد.

بهترین مکان‌هایی که در این نقشه می‌توانید روی آنها فرود بیایید، Cape و Kota tua است. اگر در مناطق جنوبی نقشه قرار دارید، حتما در یکی از این مکان‌ها فرود بیایید.

مپ برمودای فری فایر، شلوغ و پربازیکن

مپ برمودای فری فایر، شلوغ و پربازیکن

ریفاینری (Refinery)

این مپ فری فایر نسبت به سایر نقشه‌های بازی فری فایر کمی کوچک‌تر است، اما دارای ساختمان‌های زیاد و مکان‌های ورودی متنوع است. بیشتر کاربران ترجیح می‌دهند در این مکان فرود بیایند. در این نقشه گیمرهای زیادی وجود دارند و جنگیدن در این منطقه بسیار بیشتر است.

یکی از بهترین مکان‌ها در این مپ برای تک‌تیرانداز‌ها، The Sub است. این منطقه که بین دو کوه قرار دارد، شانس بیشتری به شما برای امتیازگیری می‌دهد.

پرگتوری از مپ‌های قفل فری فایر (Purgatory)

با رسیدن به سطح 5 بازی قفل این مپ فری فایر برای شما باز خواهد‌ شد. این نقشه بسیار منحصربه فرد است و تعداد زیادی زیپ‌لاین دارد که قسمت‌های مختلف نقشه را به‌هم متصل می‌کند. این مپ توسط یک کانال به دو نیمه تقسیم می‌شود.

کالاهاری (Kalahari)

جدیدترین نقشه از مپ‌های بازی فری فایر، مپ کالاهاری است. این نقشه مهیج براساس صحرای کالاهاری ترسیم شده ‌است. مپ کالاهاری فری فایر کاملا متفاوت با سایر نقشه‌های بازی فری فایر است. حال و هوای متفاوت و خاصی به بازی اضافه می‌کند و از آن لذت می‌برید.

این مپ از مپ‌های فری فایر که مساحت زیادی ندارد، دارای ساختمان‌های بسیار زیادی است که در آن باید با حریفان خود بجنگید. با وجود این که مساحت نقشه کوچک است، اما باید مسافت‌های طولانی را از روی صخره‌ها و تپه‌ها طی کنید.

با توجه به سبک بازی خاص خود، مکان فرود شما در این نقشه متفاوت خواهد بود. بعضی از کاربران علاقه دارند در مکان‌های شلوغ فرود بیایند و شروع به مبارزه کنند. برخی دیگر مکان‌های خلوت و دور از مبارزه در هنگام فرود را ترجیح می‌دهند. تعداد افرادی که در این مپ مبارزه می‌کنند 50 گیمر است.

مپ کالاهاری، یکی از مپ های بازی فری فایر

مپ کالاهاری فری فایر

ریل رود (Railroad)

در مپ راه‌آهن، ایستگاه به عنوان نقطه مرکزی اصلی با چندین کابین روی سکو در نظر گرفته می‌شود. فرقی نمی‌کند روی سکو باشید یا بدنه اصلی ایستگاه، باید در پرواز با ارتفاع برای فرماندهی نقطه اصلی رقابت کنید.

داک (Dock)

در محوطه بارانداز به‌جز دو انبار، ساختمان دیگری وجود ندارد. در عوض، ساختاری متشکل از تعداد زیادی کانتینر را مشاهده خواهید کرد که می‌توانید از آنها برای مخفی‌شدن و غارت‌ کردن استفاده کنید.

رایور موس (River Mouth)

در این مپ، خانه‌ها کنار رودخانه به‌صورت منظم و نزدیک به‌هم توزیع شده‌اند و خیلی راحت می‌توانید مکان خود را شناسایی کنید. می‌توانید به راحتی اسلحه‌ها و سایر امکانات را غارت کنید. به‌دلیل پوشش کم، ممکن است بازیکنان دیگر یا دشمنان شما را در خیابان پیدا کنند.

فوژن از متمایزترین نقشه‌های بازی فری فایر (Fusion)

فیوژن یک منطقه مختلط است. این مپ سالن مرکزی را به‌عنوان نقطه اصلی مسابقه دارد و توسط ساختمان‌های پشتیبانی احاطه شده است. ساختار لایه‌ای این نقشه باعث‌ می‌شود که نتوانید آزادانه از ورودی سطح زمین به ساختمان نزدیک شوید. برای نزدیک شدن به ساختمان لازم است ابتدا از پله‌ها وارد محدوده پی شوید.

در آینده چه نقشه‌هایی به بازی فری فایر اضافه خواهند شد؟

توسعه‌دهندگان این بازی بسیاری از شخصیت‌ها، نقشه‌ها، حالات بازی و بازسازی کاراکتر‌ها را برای آپدیت دوره‌ای پچ معرفی کرده‌اند. نقشه جدید آلپاین در رویداد عصر را تجربه خواهید کرد. این نقشه برای گیمر‌های تحت وب در دسترس است، اما برای سایر بازیکنان هنوز در دسترس نیست.

به غیر از چند نقشه‌ای که معرفی شد، این نقشه در ژانویه 2022 در روز اوج رویداد عصرجدید معرفی شد.

فوژن از مپ‌های جدید بازی فری فایر

در آخر

بازی‌های سبک اکشن مانند تمام بازی‌های دیگر، نیازمند مهارت‌های خاص خود هستند. شناخت مپ‌های بازی از مهارت‌های بسیار مهم برای پیروز شدن مقابل حریفان در این بازی است.

در این مطلب سعی کردیم با معرفی نقشه‌های بازی فری فایر، شما را برای بازی آماده کنیم. با شناختن و تسلط داشتن روی مپ‌های این بازی قطعا از آن لذت خواهید برد. طرفداران این سبک بازی محبوب با شناخت نقاط مختلف نقشه‌ها، شانس پیروزی را برابر دشمنان بیشتر می‌کنند.

با اضافه شدن مپ‌های جدید به این بازی در آینده قطعا شاهد افزایش جذابیت این بازی خواهید بود. منتظر نقشه‌های جدید فری فایر باشید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما