دسته بندی: صفر تا صد بازی بوم بیچ

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 86 بازدید
  • 3 دقیقه

دراین پست به معرفی کاراکترهای بازی بوم بیچ خواهیم پرداخت. بوم بیچ از یکی از بازی‌های پرمخاطب و محبوب موبایلی در ایران است. در این بازی شما گروهی را به همراه جزیره‌ای در اختیار دارید که باید با وارد شدن به جزایر دیگر و از بین بردن مالکان آن‌ها، آن جزایر را هم به سلطه خود در بیاورید. در این راه شناخت شخصیت های بازی بوم بیچ اهمیت پیدا می‌کند.

هر چه بیشتر در مورد شخصیت های بازی بوم بیچ بدانید، کار شما راحت‌تر و واضح‌تر خواهد شد. ما در ادامه این مطلب شخصیت‌های مهم و اصلی بوم بیچ را برای آشنایی بیشتر معرفی خواهیم کرد. همچنین با خرید جم بوم بیچ و سایر ایتم‌های این بازی می‌توانید این شخصیت‌ها را ارتقا داده از بازی بیشتر لذت ببرید.

شخصیت های بازی بوم بیچ

همان گونه که گفته شد، بازی بوم بیچ در حقیقت رقابت با گروهی از شخصیت‌ها برای تصاحب جزایر مختلف است. در این بازی شخصیت‌های مختلفی وجود دارد که شما باید در هر مرحله از بازی با آن‌ها روبه‌رو شوید.

این شخصیت‌ها هر کدام قدرت و ویژگی دارند که اگر از پیش با آن‌ها آشنا شوید، می‌توانید استراتژی بهتری را در خصوص آن‌ها به کار بگیرید. در ادامه به معرفی شخصیت های بازی بوم بیچ که طی بازی با آن‌ها روبه‌رو خواهید شد می پردازیم و ویژگی‌های هر یک را بررسی می‌کنیم.

Lieutenant Hammerman از معروفترین کاراکترهای بازی بوم بیچ

اولین شخصیت بازی بوم بیچ که قصد معرفی آن را داریم این شخصیت است. این شخصیت به قدرت بالای خود بسیار معروف است و معمولا شکست دادن و غلبه کردن بر او کار سخت و چالش برانگیزی برای افراد حاضر در بازی و به خصوص تازه‌واردان است.

این شخصیت در واقع ستوان نیروی دریایی است و از مشخصات ظاهری او باید به قد متوسط او اشاره کنیم. البته این که او دقیقا در کجای نقشه قرار دارد مشخص نیست و در هر ماه تقریبا یک تا دوبار در نقشه ظاهر می‌شود. Hammerman Strikes back مرحله‌ای از بازی است که این شخصیت به شما حمله می‌کند و اگر بتوانید جان سالم از او به در ببرید، پاداش زیادی دریافت می‌کنید.

شخصیت های بوم بیچ

Blackguard

یکی دیگر از شخصیت های بازی بوم بیچ بلک گارد است که در سواحل جزایر شما هر از گاهی طبق بازه زمانی منظمی حمله خواهد کرد. این شخصیت اگر بتواند در طی حمله خود شکستتان دهد، جزیره شما را هم به سلطه خود در می‌آورد.

هر بازیکنی به غیر از هم تیمی‌هایتان، همدست و هم‌گروه این شخصیت هستند. سلاح‌هایی که در اختیار این شخصیت قرارد دارد، به دست هیچ یک از افراد دیگر بازی نخواهد افتاد.

Dr.t

شخصیت دیگر از شخصیت های بازی بوم بیچ دکتر تی است که دانشمندی دیوانه بوده و روی پروژه اسلحه‌های blackguard کار می‌کند. وی بیشتر اوقات مشغول آزمایشات عجیب خود است و تقریبا هفته‌ای 4 بار سرو کله او پیدا می‌شود. رویدادهایی که می‌توانید از این شخصیت در آن شرکت کنید، از مرحله و لول 10 به بالا قابل دسترسی خواهد بود.

پایگاه‌های این شخصیت عجیب می‌توانند سلاح dark power را بسازند که برای دیگر کاربران بسیار خطرناک است. اگر در رویدادهای این شخصیت شرکت کنید و در مراحل مختلفی که وجود دارد موفق شوید، پاداش و جایزه‌های بسیار مناسبی دریافت خواهید کرد.

Colonel gearheart

این شخصیت از شخصیت های بازی بوم بیچ نیز در رویداد war factory پدیدار می‌شود. مدت زمان این رویداد 24 ساعت است و برای رسیدن به آن باید لول 45 آن را رد کرده باشید. اما برای رسیدن به این سطح، یعنی سطح 45 نیز باید 93 منطقه را پیش از این به دست آورده باشید.

این رویداد هم مانند سایر رویدادهای این بازی جوایز و پاداش‌های خاص خود را دارد که در صورتی که مناطق مختلف آن را به دست بیاورید، این جوایز را هم کسب خواهید کرد. در حقیقت این رویداد در منطقه یخی و برفی به وقوع می‌پیوندد و کار شما برای موفقیت آسان نخواهد بود.

Villagers

آخرین شخصیتی که از شخصیت های بازی بوم بیچ قصد معرفی آن را داریم، شخصیت Villagers است. این شخصیت از مردان روستایی بازی است که کار او این است که به سایر کاربران آموزش دهد که در بازی چه کاری را انجام دهند و با آن‌ها به صحبت و گفتگو می‌پردازد.

روستاییان برای ساخت پرو‌ژه‌های مختلف کمک‌کننده هستند و می‌توانید از آن‌ها برای ساخت یا توسعه منطقه نیز استفاده کنید. در نهایت با ادامه این ساخت و توسعه‌ها، قطعا جوایز و پاداش‌های ویژه‌ای هم به شما تعلق خواهد گرفت که می‌توانید از آن‌ها در جهت پیشرفت بازی خود استفاده کنید.

آشنایی با شخصیت های بازی بوم بیچ

چرا باید شخصیت‌های بازی بوم بیچ را بشناسیم؟

در این مطلب شخصیت های بازی بوم بیچ را برایتان معرفی کردیم. اما شناخت آن‌ها چه تاثیری در روند کار دارد؟ در حقیقت اگر بدانید چه شخصیتی چه توانایی دارد و در چه زمانی باید خود را آماده تقابل با او کنید، قطعا روند بازی بیشتر به نفع شما خواهد بود و می‌توانید با اعتماد به نفس و اطلاعات بیشتری به بازی خود ادامه دهید.

این بازی حول همین کاراکترهای مختلف خود می‌گردد؛ بنابراین شناخت کاراکترهای بازی بوم بیچ می‌تواند کمک بسیار خوبی برای هر گیمر تازه‌واردی باشد.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما