دسته بندی: صفر تا صد بازی براول استارز

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 20 بازدید
  • 3 دقیقه

بازی براول استارز (Brawl Stars) یکی از اعضای خانواده بازی‌های شرکت سوپرسل است. در این بازی در کل ۶ رویداد اصلی وجود دارد و یک رویداد فرعی که نسبت به مناسبت‌های مختلف تعیین می‌شود. در این مطلب با معرفی رویدادهای بازی براول استارز همراه شما هستیم.

رویدادها درحقیقت حالت‌های مختلف بازی هستند و هر کدام نقشه‌های متفاوتی نیز دارند که هر چند وقت یکبار تغییر می‌کنند. این تنوع بالا به جذابیت بازی اضافه کرده و به افرادی که این بازی را دوست دارند، اجازه می‌دهد طبق سلیقه خودشان حالت‌های مختلف بازی را تجربه کنند. با ما همراه باشید تا با ویژگی‌های منحصربه‌فرد هر یک از این رویدادها آشنا شوید.

با خرید سکه براول استارز و آفرهای بازی از سایت هزارجم، لذت تجربه خود از بازی رو دوچندان کنید.

معرفی رویدادهای بازی براول استارز (مختصر)

به طور کلی در بازی 7 رویداد در جریان خواهد بود که یکی از این رویدادها همیشه مختص مناسبت آن زمان است. بعضی از رویدادها از بدو ورود برای همه آزاد هستند و برای باز کردن بقیه رویدادها باید تا حد معینی جام یا به قول معروف «کاپ» جمع‌ کنیم.

معرفی رویدادهای بازی براول استارز

برای مثال رویداد براول بال (Brawlball) بعد از جمع‌آوری ۱۵۰ جام باز می‌شود. لیستی از رویدادهای مختلف بازی براول استارز و تعداد جام‌های مورد نیاز هر کدام برای شما آماده کرده‌ایم.

  • رویداد Razzia of gems از ابتدا فعال است.
  • رویداد «تلاش برای زنده ماندن» یا (survivor) که قابلیت بازی کردن دو و یک نفره را دارد، بعد از به دست آوردن ۳۰ جام باز می‌شود.
  • رویداد توپ جنگجو یا Brawlball بعد از جمع‌آوری ۱۵۰ جام باز می‌شود.
  • رویداد نبرد غول‌ها یا Battle of the Giants بعد از جمع‌آوری ۸۰۰ جام باز می‌شود.
  • رویدادهای خط مقدم یا Headquarters و منطقه روزرو شده یا Reserved area بعد از رسیدن به ۳۵۰ جام قابل دسترسی هستند.
  • رویداد ستاره ماراتون یا Marathon Star بعد از اینکه ستاره قدرت جنگجو را به دست آوردید برای شما قابل دسترسی است.

جزئیات رویدادهای بازی براول استارز

در این قسمت با معرفی رویدادهای بازی براول استارز به صورت جزئی‌تر با شما همراه هستیم. همه رویدادهای بازی براول استارز به طور همزامان دو نقشه فعال دارند که هر ۲۴ ساعت تمدید می‌شوند. درحالی که این تنوع بالا در نقشه‌ها و رویدادها باعث می‌شود هر کاربر بتواند همیشه سبک بازی مورد علاقه خودش را پیدا کند؛ جزئیاتی هم درمورد هر یک از این رویدادها وجود دارد.

تنوع رویدادهای بازی براول استارز

شما در لیست رویدادهای بازی می‌توانید انتخاب کنید که در کدام رویداد شرکت کنید. علاوه بر این می‌توانید با لمس کردن دایره آبی رنگ گوشه کارت هر رویداد، اطلاعاتی را راجع به نسخه حال حاضر هر کدام از آن‌ها به دست بیاورید.

1-    رویداد Razzia of gems

این رویداد حالت اصلی بازی براول استارز است. در این رویداد تیم‌های سه نفره جنگجو‌ها برای به دست آوردن تعداد بیشتری از الماس‌ها رقابت می‌کنند. اگر کسی در این رویداد کشته شود، همه الماس‌هایش را از دست می‌دهد.

هر زمان که یکی از تیم‌ها ۱۰ الماس به دست بیاورد، یک شمارش معکوس ۱۵ ثانیه‌ای شروع می‌شود. در صورتی که تا قبل از پایان یافتن این زمان، تیم مقابل الماس‌های بیشتری به دست نیاورد یا تعداد الماس‌های تیم مقابل را کم نکند بازی تمام می‌شود.

2-  رویداد تلاش برای زنده ماندن یا Survivor

در رویداد تلاش برای زنده ماندن، براول استارز به سبک بازی‌های Battle Royal نزدیک می‌شود. با توجه به مدل دو یا تک نفره وارد یک محوطه می‌شوید و آخرین نفری که در نقشه بماند برنده بازی می‌شود.

معرفی رویدادهای بازی براول استارز ـ‌ رویداد تلاش برای زنده ماندن

در این رویداد شما می‌توانید از صندوق‌ها یا با از بین بردن حریف‌هایتان معکب قدرت (Power Cube) به دست بیاورید. به دست آوردن این معکب‌ها، توان تهاجمی جنگجو شما را بالا می‌برد و جان او را نیز افزایش می‌دهد.

3-  رویداد توپ جنگجو یا Brawlball

رویداد توپ جنگجو، شبیه بازی راکت لیگ است. در این حالت جنگجو شما در یک زمین فوتبال قرار می‌گیرد و برنده کسی است که دو بار به تیم حریف گل بزند.

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که هر بازیکنی که توپ را پس بگیرد، نمی‌تواند حمله کند پس تک روی نکنید! در نهایت اگر هیچ تیمی دو گل نزده باشد و زمان به پایان برسد موانع زمین از بین می‌روند و دو دقیقه وقت اضافه اعلام می‌شود.

4-   رویداد نبرد غول‌ها یا Battle of the Giants

در معرفی رویدادهای بازی براول استارز امکان ندارد که از رویداد نبرد با غول بزرگ حرفی نزنیم. در رویداد نبرد با غول، یک تیم پنج نفره از جنگجوها باید با هم متحد شوند تا دشمن غول پیکر خود را شکست دهند. توجه کنید که غول بسیار قدرتمند است و سطح سلامتی بسیار بالایی هم دارد.

هر کدام از جنگجوها باید با همکاری و کار تیمی جنجگو بزرگ را شکست دهند. در این رویداد هر جنگجو باید طبق موقعیتی که دارد استراتژی مبارزه‌اش را انتخاب کند.

5-   رویداد خط مقدم یا Headquarters

رویداد نبرد با جنگجو غول پیکر (پنج در مقابل یک)

رویداد seat یا خط مقدم یکی از اصلی‌ترین رویدادهای بازی براول استارز است. در این رویداد دو تیم سه نفره با یکدیگر رقابت می‌کنند. هر تیم یک برجک دارد که باید آن را با پیچ و مهره بسازد. بعد از مدتی برجک تبدیل به یک ربات قدرتمند می‌شود. (قدرت ربات بستگی به تعداد مهره ‌هایش دارد.)

هدف از بین بردن برجک حریف است. مراقب باشید که به تنهایی به برجک حریف برنخورید. برجک‌ها بسیار قوی هستند و آسیب بسیاری وارد می‌کنند.

رویداد منطقه رزرو شده یا  Reserved area

رویداد منطقه رزرو شده یکی از جدیدترین رویدادهای بازی براول استارز است. در این رویداد هم دو تیم متشکل از سه جنگجو باید با هم رقابت کنند. در این زمین بازی برای هر تیم از قبل یک محوطه مشخص شده. اعضا هر گروه باید سعی کنند تا جایی که می شود در آن منطقه بمانند.

هر بار که یکی از اعضا هر تیم در آن منطقه قرار می‌گیرد، یک پیمانه برای آن تیم پر می‌شود. در نهایت هر تیمی که اعضایش بیشتر در منطقه مانده باشند پیروز می‌شود.

نتیجه‌گیری

همانطور که مشاهده کردید، این بازی رویدادها و حالت‌های متنوع بسیاری دارد و علاوه بر این نقشه‌های متفاوت آن هم به شما کمک می‌کنند تا گوشه دنج مورد علاقه‌تان را پیدا کنید. با معرفی رویداد‌های بازی براول استارز با شما همراه بودیم و امیدواریم با مطالعه این مطلب رویداد مورد علاقه‌تان را راحت‌تر پیدا کنید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما