دسته بندی: مطالب سایت

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 52 بازدید
  • 3 دقیقه

از بازی‌های آنلاین و بسیار هیجان‌انگیز و جذابی که این روزها بسیار از گیمرهای دنیا را مشغول خود کرده است، بازی world of tanks است. این بازی که به سبک سوم شخص طراحی شده است دنیایی از تانک‌هایی را که شما باید با آن‌ها به رقابت با دیگران بپردازید در روبرویتان قرار می‌دهد. تانک های بازی ورد اف تانک هر کدام ویژگی و مزیت خود را دارند.

در این مقاله به معرفی دسته‌بندی این تانک‌ها برای آشنایی بیشتر مخاطبان این بازی و به خصوص کسانی که در این بازی تازه‌کار هستند می‌پردازیم. می‌توانید با خرید سکه ورد اف تانک و پرمیوم‌های این بازی، لذت بازی را دوچندان کنید.

تانک های بازی ورد اف تانک

همانطور که گفته شد این بازی از جذاب‌ترین و مهیج‌ترین بازی‌های آنلاین است. در کل این بازی سر و کار شما با تانک‌های مختلف خواهد بود. باید با استفاده از استراتژی‌های مناسب تانک‌های دشمنان را نابود کرده و روی نقشه قلمرو خود را افزایش دهد.

از همین جهت شناخت تانک های بازی ورد اف تانک که در طول بازی به آن‌ها نیاز پیدا خواهید کرد بسیار مهم است. و اگر گیمری بتواند از همان ابتدا با اطلاعات کافی وارد بازی شود و وقت خود را صرف آزمون و خطاهای ابتدایی نکند، زودتر به سطح حرفه‌ای‌ها خواهد رسید و برای خود نامی در بازی دست و پا خواهد کرد.

این بازی که تنها به صورت آنلاین قابلیت بازی کردن دارد، در حقیقت داستان خاصی را دنبال نمی‌کند و همه چیز حول نبرد تانک های ورد اف تانک می‌گردد.

تانک های بازی ورد اف تانک 10 سطح یا لول دارند و گیمر در شروع بازی باید با خرید تانک‌های لول 1 کار خود را آغاز کند. سپس با پیشرفت خود در بازی و کسب مهارت و پول به سمت خرید تانک‌های حرفه‌ای‌تر و نابودگر حرکت خواهند کرد.

تعداد تمامی تانک‌ها در این بازی 236 عدد است که در نهایت می‌توانید همگی این تانک‌ها را داشته باشید. گرچه با هر آپدیتی از این بازی، تعدادی تانک جدید هم به آن افزوده خواهد شد.

تانک های بازی ورد اف تانک

در کل تانک های بازی ورد اف تانک در 4 دسته و سبک تقسیم‌بندی می‌شوند که در ادامه به معرفی هر کدام از این سبک ها برای شناخت بیشتر شما پرداخته می‌شود.

Heavy

این دسته از تانک های بازی ورد اف تانک قدرت و مقاومت بسیار بالایی دارند. به همین جهت بیشتر برای محافظت از دیگر تانک‌های حمله کننده استفاده می‌شوند. همچنین به دلیل سرعت و دقت ضعیف، به جز موارد خاص از این تانک‌ها به جهت شلیک استفاده نمی‌شود.

مورد دیگری که در خصوص این تانک‌ها وجود دارد این است که در شرایط خاص و اضطراری می‌توان از پشت سنگرها با این تانک‌ها شلیک کرد؛ البته سرعت و دقت پایین آن‌ها نباید انتظارات شما را خیلی بالا ببرد.

سبک td

این دسته از تانک های بازی ورد اف تانک قدرت آسیب رسانی یا همان دمیج بسیار بالایی را نسبت به حریف دارند. یکی از روش‌های مناسبی که برای استفاده از این تانک‌ها پیشنهاد می‌شود این است که با این تانک‌ها عقب‌تر حرکت کنید و از دور شلیک خود را انجام دهید؛ البته باید مواظب باشید که خیلی از تیم خود عقب نمانید، زیرا قدرت این تانک‌ها چندان زیاد نیست.

در خصوص استفاده از این تانک‌ها باید به این نکته دقت کنید که مکان شما توسط دشمن شناسایی نشود؛ زیرا به سرعت به سراغتان می‌آیند و تانکتان را نابود می‌کنند!

Medium

سرعت و دقت این نوع از تانک های بازی ورد اف تانک بسیار بالا هستش و برای آسیب رساندن به حریف گزینه بسیار ایده‌آلی هستند. پیشنهاد می‌شود برای استفاده مناسب از این تانک‌ها و بهره‌مندی لازم از آن‌ها از سمت مخالف درگیری وارد شوید و دشمن را حیرت‌زده و شگفت‌زده کنید.

البته پیشنهاد می‌شود از روبرو به تانک‌های td و heavy نزدیک نشوید و سعی کنید از پشت به تانک‌های کند نزدیک شده و آن‌ها را نابود کنید.

Light

دسته آخری که قصد معرفی آن‌ها را داریم تانک‌های light هستند. سرعت بسیار بالای این تانک‌ها به شما کمک خواهد کرد که به سرعت به سمت دشمن حرکت کنید. با این تانک می‌توانید حسابی در جلوی دشمنان جولان دهید و خودنمایی کنید. ترسی از شکست و نابودی نداشته باشید و با هر تیری که دریافت می‌کنید 5 شلیک به سمت دشمنان داشته باشید.

البته توصیه ما این است که اگر در ابتدای مسیر هستید و هنوز گیمر تازه‌وارد این بازی هستید، از این سبک تانک‌ها استفاده نکنید تا زمانی که به شرایط پایدار و مناسبی برای رقابت رسیده باشید.

انواع تانک های ورد اف تانک

اهمیت شناخت انواع تانک های ورد اف تانک

در این مطلب تانک‌ های ورد اف تانک را در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار داده و هر یک را بررسی کردیم. اگر شما گیمر تازه‌کاری در این بازی باشید و بدون شناخت نسبت به تانک‌های موجود در بازی آن‌ها را انتخاب کرده و با آن ها رقابت کنید، قطعا درصد موفقیتتان بسیار پایین خواهد آمد.

اصول این بازی طبق تانک‌های موجود است و بنابراین شناخت آن‌ها برای استفاده درست از تانک‌ها بسیار مهم است. اگر می‌خواهید تجربه شیرینی از رقابت آنلاین با انواع تانک‌های با قدرت‌های متفاوت را تجربه کنید، این بازی همان چیزی است که می‌خواهید!

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما