دسته بندی: صفر تا صد بازی پابجی موبایل

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 1.2k بازدید
  • 3 دقیقه

پابجی موبایل را تقریبا هر گیمری در هر سطحی می‌شناسد؛ بازی که این قابلیت را دارد که کاربر را تا چندین ساعت میخکوب خود کند. قطعا برای تمامی کسانی که چه به صورت حرفه‌ای و چه به صورت آماتور مشغول این بازی هستند این سوال پیش آمده که چه کسانی در دنیا در این بازی حرف اول را می‌زنند؟ بهترین گیمرهای پابجی موبایل چه کسانی هستند؟

در ادامه این مطلب ما به معرفی برخی از بهترین گیمرهای این بازی می‌پردازیم.

بهترین گیمرهای پابجی موبایل چه کسانی هستند

پابجی موبایل یکی از معروف‌ترین و البته محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی جهان است. رقابت در این بازی در خیلی از مواقع محدود به رقابت درون بازی نمی‌شود؛ این بازی برای بسیاری از افراد تبدیل به منبع درآمد بسیاری خوبی شده است. در واقع افراد حرفه‌ای در این بازی توانسته‌اند به خوبی خود را به بقیه بشناسانند.

حال در ادامه به معرفی بهترین گیمرهای پابجی موبایل برای آشنایی بیشتر شما می‌پردازیم.

خرید یوسی با ایدی و تحویل آنی از سایت معتبر هزارجم

Coffin (کافین) از بهترین گیمرهای پابجی موبایل

Coffin تولیدکننده محتوای معروف Pubg از ترکیه است. نام اصلی او آسیمالتان یوسل است. او همچنین به عنوان hyper coffon یا 69 coffin نیز شناخته می‌شود. او به تازگی نام خود را در بازی به coffin 69 تغییر داده است. او کانال یوتیوب خود را در سال 2017 راه‌اندازی کرد و به تولید محتوا و آموزش‌های مخصوص بازی مشغول شد. هم اکنون او در حدود یک میلیون دنبال‌کننده در یوتیوب دارد.

او یکی از معروف‌ترین گیمرهای بازی پابجی بود، اما سپس یوتیوب را ترک کرد. این روزها او مجددا به کانال یوتیوب خود برگشته است و فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

معرفی بهترین گیمرهای پابجی موبایل

Jonathan (جاناتان) از معروفترین گیمرهای پابجی

جاناتان گیمر معروف PUBG موبایل هند است. او بازیکن رقابتی بسیار شناخته شده‌ در جهان است. نام اصلی او نیز جاناتان است. او 21 سال سن دارد و در هند زندگی می‌کند. همچنین در حدود 1.7 میلیون دنبال‌کننده در یوتیوب دارد. او کار خود را در این شبکه اجتماعی در سال 2018 آغاز کرد. جاناتان با استفاده از 2 انگشت خود بسیار ماهرانه‌ای این بازی را انجام می‌دهد.

دیگر گیمرهای این بازی جذاب او را پادشاه ژیروسکوپ یا بهترین گیمر کنترل‌کننده پس زدن اسلحه می‌دانند.

Scout (اسکات)

Scout از لحاظ محبوبیت سومین گیمر معروف و محبوب پابجی در هند است. نام اصلی او تانمی سینگ است. همچنین او در گجرات هند زندگی می کند.

 Scout بازیکن رقابتی حرفه‌ای PUBG Mobile است. او در حال حاضر از بخش Fnatic Esports مشغول بازی کردن و رقابت با دیگران است.

Scout کانال یوتیوب خود را در آگوست 2018 راه اندازی کرد و حدود 3.4 میلیون مشترک در یوتیوب دارد. معروف‌ترین ویدیوی او نحوه استفاده از ژیروسکوپ است که تا به حال چیزی حدود 8 میلیون بازدید داشته است و آمار آن روز به روز در حال افزایش است.

Ruppo (روپو)

Ruppo جزو بهترین گیمرهای پابجی موبایل است و اکثر گیمرهای حرفه‌ای با او آشنا هستند. او 3.5 میلیون دنبال‌کننده در کانال خود در یوتیوب دارد. او با استفاده از تنظیمات ژیروسکوپ 4 انگشتی، PUBG Mobile را روی آیفون بازی می‌کند. تنها اطلاعاتی که در مورد او وجود دارد این است که او اهل ترکیه است و اطلاعات دیگری از او در دسترس نیست!

Izzo (ایزو)

Izzo نیز گیمر معروف پابجی موبایل است که در دانمارک سکونت دارد. کانال یوتیوب او با بیش از 100 هزار مشترک هر روزه در حال رشد و بزرگ‌تر شدن است.  IzZo بیشتر به خاطر گیم پلی تهاجمی‌اش شناخته می‌شود. برخی از مهارت‌های ویژه او شامل مبارزه نزدیک، بازی در سطح حرفه‌ای و واکنش‌های فوق سریع است.

با این حال، او هیچ تیم و گروهی برای گیم پلی و استریم موبایل PUBG ندارد. طبق رتبه‌بندی و آمار، او بهترین بازیکن PUBG در دانمارک و یکی از بهترین بازیکنان PUBG در جهان است.

Mortal (مورتال)

Mortal یکی دیگر از گیمرهای معروف و محبوب هندی است. نام اصلی او Naman Mathur است. او در بمبئی هند زندگی می‌کند و همچنین 24 سال سن دارد. مورتال در ژوئن 2018 شروع به آپلود ویدیوهای پابجی موبایل در یوتیوب خود کرد و اکنون حدود 6.5 میلیون دنبال‌کننده در یوتیوب دارد.

در ابتدا او پابجی را روی آیپد خود بازی می‌کرد، اما سپس به دلیل مسابقات رقابتی به سمت بازی با موبایل پیش رفت. مورتال رهبر گروه سول هم است است. Soul گروه و دسته بسیار معروف PUBG موبایل هند است.

گیمرهای معروف پابجی موبایل

Dynamo (دینامو)

او در واقع سومین گیمر معروف پابجی در سراسر جهان و مشهورترین بازیکن در هند است. نام اصلی او Aadi Sawant است که در بمبئی زندگی می‌کند. او همچنین کانال یوتیوب خود را در سال 2018 راه اندازی کرد و حدود 9 میلیون دنبال‌کننده هم در این کانال دارد.

او پابجی را در emulator بازی می‌کند. معروف‌ترین ویدیوی او در خصوص آموزش بازی پابجی در یوتیوب 10 میلیون بازدید داشته است که همچنان نیز به تعدا بازدید‌کنندگان افزوده می‌شود.

Atro (آترو)

Atro دومین گیمر برتر PUBG Mobile در جهان و اولین بازیکن مشهور در تمام کشورهای عربی است. او حدود 9.4 میلیون دنبال‌کننده در یوتیوب دارد و اهل عراق است، اما در هلند زندگی می‌کند. او نیز پابجی موبایل را در emulator بازی می‌کند. تمام افراد حرفه‌ای در پابجی موبایل او را می‌شناسند و اخیرا طبق نظرسنجی، Atro  به عنوان محبوب‌ترین گیمر پابجی موبایل در سراسر جهان شناخته شده است.

Levinho (لوینیو)

Levinho از مشهورترین و شناخته‌شده‌ترین گیمرهای بازی پابجی موبایل در جهان است. در لیست بهترین گیمرهای پابجی موبایل خیلی‌ها او را بهترین می‌دانند. او حدود 9.5 میلیون دنبال‌کننده در یوتیوب دارد.

Levinho به صورت حرفه‌ای کار خود را در سال 2017 در این بازی آغاز کرد و با تلاش تبدیل به یکی از بهترین گیمرهای جهان شد.

 نام واقعی لوینیو، Brahim است. همچنین Brahimدر کشور سوئد سکونت دارد. برادر او Sevou نیز بازیکن مشهور PUBG Mobile است. او پابجی موبایل را در آیفون 12 پرومکس خود بازی می‌کند و نام کلن او هم  Mence است.

گیمرهای پابجی موبایل

چرا آشنایی با گیمرهای معروف پابجی مهم است

در این مطلب ما سعی کردیم بهترین گیمرهای پابجی موبایل را به شما معرفی کنیم. اما شناخت این افراد چه کمکی به گیمرهای دیگر می کند؟

گیمرهای آماتور و همچنین حرفه‌ای که قصد رسیدن به سطحی بالا در این بازی را دارند می‌توانند از طریق آشنایی با سبک بازی گیمرهای برتر و همچنین مشاهده آموزش‌های بازی این گیمرها در کانال‌های این افراد، خود را روز به روز به حرفه‌ای شدن نزدیک کنند.

اگر همه چیز را به خوبی جلو ببرید، شاید نام شما هم در آینده در بین این افراد قرار بگیرد!


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما