قوانین و مقررات سایت هزارجم و حفظ حریم خصوصی

این قوانین صرفا جهت رفاه بیشتر حال شما مشتریان گرامی میاشد. امیدواریم با رعایت آنها امکان بوجود آمدن هر گونه مشکل احتمالی به حداقل ممکن برسد.

قوانین سایت عنوان

لیست قوانین سایت به صورت زیر میباشد:

 1. ساعت کاری سایت: سایت همه روزه ( حتی ایام تعطیل) از ساعت ۱۰ صبح تا ۲ شب فعال بوده و خرید هایی که در این زمان ثبت شود به نوبت انجام خواهد شد.
 2. پشتیبانی تلفنی و واتساپی: پشتیبانی تلفنی سایت از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر پاسخ گوی شما عزیزان خواهد بود و پشتیبانی واتساپ نیز ۱۰ صبح تا ۱۲ شب فعال  میباشد.
 3. مدت زمان انجام خریدها: سرعت انجام خریدها در سایت ما بالا میباشد و در اکثر مواقع کمتر از ۳۰ دقیقه خرید شما تکمیل میشود.  (ولی زمان استاندارد ما برای انجام خرید ها بین ۱۵ دقیقه تا ۴ ساعت میباشد.)
 4. بعد از انجام خرید نیاز به هیچ گونه تماس تلفنی و واتساپ و …. وجود ندارد. لطفا فقط صبر کنید تا نوبت خرید شما رسیده و خریدتان تکمیل گردد. تماس با بخش پشتیبانی سایت صرفا موجب اختلال در کار این بخش میشود و هیچ تاثیری در سریع تر انجام شدن خرید شما نخواهد داشت. لطفا به هیچ عنوان زودتر از ۴ ساعت به پشتیبانی سایت پیام ندید.
 5. لطفا در هنگام خرید شماره موبایل روشن و صحیح را وارد نمایید. تنها راه ارتباطی ما با شما همین شماره موبایل هست و در صورتی که خرید شما هر مشکلی داشته باشد که قابل انجام نباشد، با پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد و روش تصحیح فرم خرید و پیگیری های بعدی داخل پیامک توضیح داده خواهد شد.
 6.  فرم های خریدی که ناقص یا با اطلاعات اشتباه پر شوند به طوری که امکان انجام خرید شما برای ما میسر نباشد؛ سفارش شما موقتا از صف پردازش خارج خواهد شد و با ارسال پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد. تصحیح اینگونه فرم ها زمان بر است و در آخر هر شب پس از تکمیل بقیه سفارش ها مجددا پیگیری خواد شد.( ساعت ۱۲ شب به بعد)  لطفا موقع خرید فرم خرید را با دقت زیاد پر کنید و برای وقت خود و ما احترام قایل شوید.
 7. لطفا دقت کنید که پس از واریز وجه امکان کنسلی نداریم و فقط درصورتی که آفر و یا آیتمی که خرید کردید به دلایل فنی امکان خرید آن در بازی شما وجود نداشته باشد با هماهنگی خود شما آفر یا جم یا سکه یا … جایگزین شارژ خواهد شد.
 8. در برخی موارد بسیار خاص و نادر مانند موجود نبودن دلار یا سکه یا نوسانات شدید ارزی یا قطعی های گسترده اینترنت و ….. ممکن است خرید شما تا ۷۲ ساعت تاخیر داشته باشد. که در صورتی که بعد از ۷۲ ساعت همچنان امکان انجام خرید شما به دلایل گفته شده برای ما فراهم نشده باشد مبلغ واریزی شما کنسل خواهد شد. (خوشبختانه تا حالا این مورد برای سایت ما پیش نیامده است)
 9. ما صرفا واسطه ای برای انجام پرداخت های شما داخل بازی هستیم و سازنده بازی ها نیستیم. به ندرت ممکنه پیش بیاد که بعد از پرداخت دلاری، محصول مورد نظر در بازی شخص شارژ نشود. در اینگونه مواقع ما رسید پرداخت دلاری محصول خریداری شما را رو برای شما ارسال میکنیم و پیگیری های آتی آن با پشتیبان بازی و فعال کردن محصول به عهده خود مشتری می باشد. البته که ما نیز تا جایی که ممکن باشد راهنمایی لازم جهت رفع مشکل را خواهیم داشت.
 10.  در صورت نیاز به پشتیبانی واتساپ لطفا فقط و فقط با یک شماره موبایل پیام بدید، (ترجیحا همان شماره موبایلی که در فرم خرید وارد کردید). در صورت ارسال پیام با چند شماره موبایل مختلف، خرید شما به مشکل خورده و خرید شما با ۴۸ ساعت تاخیر انجام می شود.
 11. پس از خرید از سایت ما، برای تکمیل خرید شما در اکثر بازیها، نیاز است وارد بازی شما شویم. در صورتی که روی بازی خود پیغام ورود شخص دیگری را دریافت کردید. لطفا بازی خود را بسته و تا زمانی که پیامک تکمیل خرید برای شما ارسال نشده است، وارد بازی نشوید.

خرید از سایت ما به منزله مطالعه قوانین و قبول آنها میباشد.

 

حفظ حریم خصوصی کاربران سایت عنوان

لیست حریم خصوصی سایت برای رفاه حال مشتریان گرامی:

 1. اطلاعات مربوط به ورود به بازی شما، (یوزرنیم و پسورد) پس از انجام خرید و تکمیل آن توسط بخش فروش ، از روی سرورهای ما به طور کامل حذف میشود و ما هیچ گونه دسترسی مجدد به آنها نخواهیم داشت.
 2. دیتای بازی شما نیز پس از انجام خرید از روی سرور پاک میشود و حتی در صورت خرید دوباره از سایت ما نیز، مجددا نیاز به اطلاعات ورود شما خواهیم داشت.
 3. اطلاعات پرداختی شما ( مبلغ واریزی و روز و ساعت و محصول خریداری شده ) همگی جز اسرار ما محسوب شده و فقط با درخواست رسمی مقام قضایی قابل ارایه میباشد.
 4. برای اطمینان خاطر بیشتر شما مشتریان گرامی توصیه ما همواره انتخاب رمز عبورهای مناسب و قوی بوده و پس از تکمیل شدن خرید خود نیز توصیه ما تغییر رمز عبور خود میباشد.