دسته بندی: صفر تا صد بازی فری فایر

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 481 بازدید
  • 3 دقیقه

بازی فری فایر ساخت شرکت Garnea از محبوبیت خاصی بین گیمرها برخوردار است. یکی از دلایل این محبوبیت، وجود شخصیت‌های شناخته‌شده این بازی است. شخصیت‌های بازی فری فایر هیجان بسیار زیادی را به بازی اضافه می‌کنند. قطعا آشنایی بیشتر با این شخصیت‌ها شما را به کسب Booyah  بیشتر نزدیک‌ می‌کند. 37 کاراکتر برای این بازی طراحی شده است که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. از بین این 37 شخصیت متفاوت، 4 شخصیت به‌تازگی اضافه شده‌اند. قابلیت هایی که این کاراکترها دارند هم می‌تواند به شما صدمه بزند و هم به عنوان دوست کمک کند.

شخصیت‌های این بازی چه مهارت‌هایی دارند؟ شناخت این مهارت‌ها چه کمکی به ادامه بازی می‌کند؟ در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا با برخی از شخصیت‌های این بازی سبک بتل رویال آشنا شوید.

چرا باید با شخصیت‌های بازی فری فایر آشنا شویم؟

بازی فری فایر کلکسیونی کامل از انواع شخصیت‌هاست. سازندگان این بازی 37 کاراکتر را طراحی کرده‌اند. وجود همین تنوع زیاد در شخصیت‌ها، باعث معروفیت این بازی سبک بتل رویال شده است.

شما با استفاده از مهارت‌های این شخصیت‌ها در بازی کسب درآمد می‌کنید. برای این منظور باید ابتدا با مهارت‌های خاص هر شخصیت آشنا شوید. چهره‌های بازی فری فایر قابلیت‌های منحصربفردی دارند که باعث جذابیت بیشتر آنها می‌شود.

مهارت هایی که این کاراکترها دارند، برای دشمنان خطرناک و برای دوستان کمک‌کننده است؛ بنابراین آشنایی با هردو برای موفقیت شما در بازی ضروری است.

11 شخصیت مهم‌ بازی فری فایر؛ آشنایی با مهارت‌های خاص آنها

همانطور که اشاره شد آشنایی با شخصیت‌ها و مهارت‌هایی که دارند، برای موفقیت در بازی فری فایر از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه با شخصیت‌های بازی فری فایر بیشتر آشنا می‌شوید.

Jai (جای)

شخصیت جی براساس یکی از بازیگران مطرح سینمای هند (بالیوود) طراحی شده است. نام این بازیگر مطرح هریتیک روشن است. جی در بازی فری فایر نقش فرمانده SWAT را برعهده دارد. این فرمانده معتقد است که عدالت از هر طریقی باید اجرا شود. به همین دلیل محبوبیت خاصی بین گیمرهای این بازی دارد.

جی یکی از شخصیت‌های بازی فری فایر

Kelly (کلی)

با نگاهی به چهره این شخصیت به‌راحتی ژن آسیای شرقی او مشخص است. احتمالا این شخصیت بر اساس یک دختر مدرسه‌ای از کشور ژاپن طراحی شده است. نام Kelly را از یک فیلم ژاپنی به نام بتل رویال انتخاب کرده‌اند. یکی از دلایل انتخاب این فیلم الهام‌گرفتن از سبک بتل رویال بازی فری فایر است.

Chrono (کرونو)

یکی از شخصیت‌های بازی فری فایر کرونو است. این کاراکتر از ویژگی بقای خاص Time Turner بهره می‌برد. با استفاده از این ویژگی با ایجاد یک میدان مغناطیسی از آسیب رساندن دشمنان جلوگیری می‌کند. همچنین قابلیت Time Turner باعث می‌شود بازیکنان از داخل به سمت دشمن شلیک کنند. البته این ویژگی به افزایش سرعت حرکت نیز کمک می‌کند.

Dj Alok اولین در بین شخصیت‌های بازی فری فایر

با اولین شخصیت بازی فری فایر آشنا هستید؟ این دی جی برزیلی ابتدایی‌ترین کاراکتر این بازی بود. باید گفت که این شخصیت مستقیما برگرفته از زندگی واقعی، بدون تغییر اسم است. آلوک براساس قراردادی که دارد، کنسرتی ویژه برای میهمانان خاص در جزیره میدان نبرد برگزار می‌کند. این شخصیت قابلیت بقای خاص Drop The Beat را داراست. با استفاده از این ویژگی هاله‌ای به وسعت 5 متر در اطراف او ایجاد شده که باعث افزایش سرعت او و بازیابی HP می‌شود.

دی جی آلوک وظیفه اجرای کنسرت برای میهمانان را برعهده دارد

Jota (جوتا)

یکی دیگر از شخصیت‌های بازی فری فایر که باید با آن آشنا شوید جوتا است. جوتا از یک خانواده با طبقه متوسط جامعه می‌آید. این شخصیت از قابلیت Sustained Raids بهره می‌برد که با استفاده از آن SMG بلافاصله موجب بازیابی HP می‌شود. البته این ویژگی جوتا در 5 ثانیه خنک می‌شود.

Kapella (کاپلا)

شخصیت کاپلا الهام‌گرفته از خوانندگان سبک کی پاپ است. این شخصیت در خانواده‌ای با استعداد تک تیراندازی رشد کرده است. مهارت ویژه کاپلا برای بقا Healing Song است. بازیکنان با استفاده از این ویژگی اثرات مهارت‌های درمانی را بیشتر می‌کنند. همچنین با استفاده از آن تلفات HP کمتر می‌شود.

Kla (کلا)

کلا یکی از شخصیت‌های بازی فری فایر است که بر اساس شخصیت رزمی‌کار تایلندی طراحی شده است. این شخصیت تایلندی متخصص ورزش موی تای است. با استفاده از مهارت موی تای کلا آسیب‌های مشت به دشمنان افزایش پیدا می‌کند.

Nikita (نیکیتا)

نیکیتا در بازی فری فایر وظیفه حفاظت و مراقبت از کارولین را دارد. کارولین دختر رئیس سازمان فری فایر است. این شخصیت که یک محافظ حرفه‌ای محسوب می‌شود، توانایی Firearms Expert را دارد. این قابلیت به معنی بارگیری سریع مسلسل‌ها می‌باشد.

پلی کربنات

Wolfrahh (ولفرث) از باهوشترین شخصیت‌های بازی فری فایر

این شخصیت هوش بسیار بالایی دارد و مثل نسل جدید، بیشتر وقت خود را در اینترنت می‌گذراند. ولفراه یک ستاره در بازی‌های ویدیویی و استریم محسوب می‌شود. این شخصیت از قابلیت Limelight بهره می‌برد. با استفاده از این قابلیت، آسیب هر هدشات تا 25 درصد کمتر می‌شود. البته این ویژگی ممکن است باعث افزایش آسیب به دشمنان نیز بشود.

Clu (کلو)

یکی دیگر از شخصیت‌های بازی فری فایر کلو است که در اطراف شهر زندگی می‌کند. با وجود این که خانواده‌ای ثروتمند دارد به یک کاراگاه خصوصی تبدیل شد. توانایی خاص این کاراکتر، Tracing Steps است که باعث می‌شود، موقعیت‌های دشمنان را شناسایی کنید.

Rafael (رافائل)

جای چه نوع شخصیتی در این بازی مهیج خالی است؟ احتمالا حضور یک قاتل حرفه‌ای برای برقراری عدالت در جهان برای بازی فری فایر ضروری است. توانایی بقای ویژه این کاراکتر Dead Silent است که به معنای دریافت خاموش‌کننده، هنگام استفاده از تک تیراندازها می‌باشد. با استفاده از این قابلیت دشمنان شما زودتر آسیب می‌بینند و HP بیشتری از دست می‌دهند.

کلام آخر

برای این که در بازی‌های سبک بتل رویال تبدیل به یک گیمر حرفه‌ای شوید، باید با همه جوانب آنها آشنا باشید. یکی از فاکتورهای مهم موفقیت در این بازی، آشنایی با شخصیت‌های بازی فری فایر است.

با شناخت ویژگی‌ها و مهارت‌های این شخصیت‌ها، تسلط بیشتری نسبت به بقیه خواهید داشت. با شناخت مهارت‌های خاص هر شخصیت به مصاف دشمنان خود در بازی فری فایر بروید. البته این نکته را هم به یاد داشته باشید که هر شخصیت داستان متفاوت خود را دارد. شناخت داستان هر شخصیت برای ارتباط حسی بیشتر با بازی بسیار ضروری است.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما