سوالات متداول

در این صفحه سوالات متداول شما کاربران عزیز در مورد نحوه خرید ذکر شده است. همچنینی شما می‌توانید سوال خود را از بخش پشتیبانی آنلاین وبسایت سوال بفرمایید.

سوالات متداول خرید از ۱۰۰۰جم

به طور معمول زمان انجام خرید ها بین 15 دقیقه تا 4 ساعت می باشد ولی در اکثر مواقع زیر 1 ساعت خرید ها تکمیل میشوند.

سایت همه روزه ( حتی ایام تعطیل و جمعه ها) از ساعت 9 صبح لغایت 12 شب فعال می باشد و خریدهایی که در این بازه انجام میشود همان روز و معمولا زیر 1 ساعت تحویل داده میشود.

در صورت نیاز به پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 10 شب میتوانید با شماره های سایت که در قسمت تماس با ما قرار دارد تماس بگیرید.

 ولی گزینه بهتر که امکان پیگیری مشکل رو هم برای شما هم برای ما راحت تر میکنه، پیام دادن از طریق پشتیبانی آنلاین سایت میباشد. لطفا موقع گفتگو حتما شماره سفارش خود را نیز اعلام کنید تا امکان پیگیری سریع تر کار شما فراهم شود. ساعت پاسخ گویی پشتیبانی آنلاین همه روزه ( حتی ایام تعطیل) از ساعت 9 صبح لغایت 12 شب می باشد.

۱- یکی از مهمترین نکته‌ها برای اعتماد به سایت ۱۰۰۰جم وجود اینماد می‌باشد. که در قسمت پایین و سمت راست سایت ما قرار دارد و نشان تایید سایت توسط وزارت صنعت و ارتباطات می‌باشد.

۲- درگاه‌های بانکی سایت که مستقیما به نام خود سایت دریافت شده و نشان از تایید سایت توسط بانک می‌باشد.

۳- دامنه‌های ۱۰۰۰Gem.com ۱۰۰۰Gem.org  ۱۰۰۰Gem.ir متعلق به ما بوده و بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت صادقانه ما گویای همه چیز است. که با یک سرچ ساده داخل گوگل مشخص است.

 و مهم تر از همه داشتن بیش از 100000 مشتری و دوست خوب و عزیز میباشد که بدون شک بهترین تبلیغ کننده ما خود مشتری های قبلی ما میباشند.

جم در واقع نوعی کمک برای رشد سریع تر دهکده است که اکثر بازیکنان معمولا از جم برای اضافه کردن کارگر (builder) استفاده میکنند. و داشتن کارگر اضافه به معنای رشد چندین برابری دهکده در مدت زمان کم است.

در بازی نیز امکان دریافت جم به صورت رایگان وجود دارد ولی اگه بخوایم واقع بین باشیم حداقل شش ماه زمان میبرد تا با جمع کردن جم ها بتوان کارگر چهارم بازی رو فعال کرد.

روشی که ما با آن خرید مشتری های عزیز خود را انجام میدهیم بیش از 7 سال است که ثابته و تا حالا حتی یک مورد بوجود آمدن مشکل برای بازی مشتری هم پیش نیومده.

 نکته خیلی مهم: جدیدا برخی از سایت های همکار با هدف سود بیشتر اقدام به خرید با دلار های هکی و مشکل دار میکنن، که در اکثر مواقع اکانت بازیکن بعد از چند هفته بلاک میشود.

 لطفا موقع خرید از سایت ها به سابقه آن سایت حتما دقت کنید. بسیاری از سایت ها که عموما عمری کمتر از چند ماه دارن، با انجام خرید با دلار مشکل دار، جدیدا مشکلات زیادی برای بازیکن ها بوجود آوردن.

خرید از سایت به دو صورت آنلاین و کارت به کارت میسر میباشد:

  • درگاه آنلاین: خرید از سایت ما بسیار آسان بوده و در یک مرحله انجام میشود. پس از مراجعه به صفحه اول سایت و انتخاب بازی مورد نظر خود، تمام محصولات قابل خرید مرتبط با آن بازی برای شما نمایش داده میشود. آیتم مورد نظر خود را نتخاب کرده و بر روی خرید آیتم کلیک میکنید. فرم خرید مربوط به بازی شما باز شده و از شما اطلاعات مربوط به بازی خواسته میشود. لطفا این فرم را با دقت زیاد پر کنید و سپس بر روی پرداخت کلیک نمایید.

        در صورتی که این فرم صحیح باشد. در اکثر مواقع خرید شما کمتر از 1 ساعت فعال خواهد شد. 

  • کارت به کارت:  این روش نیز در سایت ما فعال میباشد ولی خود ما این روش را تا حد امکان توصیه نمیکنیم. چون انجام کارت به کارت و تایید آن توسط بخش مالی ما زمان بر بوده و انجام خرید خود مشتری با تاخیر انجام خواهد شد. فقط در صورتی که امکان پرداخت آنلاین ندارید، لطفا از این روش استفاده نمایید.

بله سایت ما در مناسبت های خاص مثل اعیاد و تاریخ های خاص اقدام به انتشار کد تخفیف میکند. برای اطلاع از آخرین کدهای تخفیف لطفا ما را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید. 

همچنین در صورتی که از همکاران محترم هستید و هفته ای حداقل 15 خرید به بالا دارید. لطفا با واتساپ پشتیبانی سایت ارتباط برقرار نمایید تا برای شما کد تخفیف همکاری در نظر گرفته شود که برای هر بار خرید از سایت از آن کد تخفیف میتوانید استفاده نمایید.

در صورتی که به هر دلیلی بعد از گذشت 4 ساعت از خرید، بازی شما شارژ نشد، لطفا حتما با پشتیبانی آنلاین سایت ارتباط برقرار نمایید و کد سفارش خود را برای پیگیری و حل مشکل احتمالی ارسال نمایید.

در 99.99% مواقع شما هیچ وقت به رسید خرید دلاری خود نیاز پیدا نخواهید کرد. 

ولی در صورتی که نیاز به رسید چاپی خرید دلاری خود داشته باشید، حتما باید قبل از خرید با پشتیبانی سایت هماهنگ کنید تا بلافاصله پس از انجام خرید، این رسید برای شما صادر و تحویل شود.