دسته بندی: مقاله‌ها و آموزش‌ها

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 161 بازدید
  • 3 دقیقه

پیروزی در بازی فورتنایت که در سبک بتل رویال ساخته شده است، نیاز به اسلحه و مهارت‌های زیادی دارد. شمشیرهای نور ازجمله اسلحه‌هایی هستند که در این بازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. البته داشتن اسلحه در کنار مهارت، بیشترین نتیجه را خواهد داد. برای پیدا کردن شمشیرهای نور در فورتنایت چه روش‌هایی وجود دارد؟ در این مطلب به بررسی مراحل دستیابی به شمشیرهای نور بازی فورتنایت خواهیم پرداخت.

درباره بازی فورتنایت چه می‌دانید؟

قبل از آشنایی با روش پیدا کردن شمشیرهای نور در فورتنایت، بهتر است کمی بیشتر درباره این بازی بدانید. اکثر گیمرهای حرفه‌ای با بازی‌های سبک بتل رویال آشنایی دارند. کمپانی اپیک گیمز در سال 2017 این بازی را طراحی کرده است. این بازی در پلتفرم‌های مختلف عرضه شده است و طرفداران بسیار زیادی هم دارد.

به طور کلی در بازی‌های سبک بتل رویال، شما به عنوان اول شخص باید تمام دشمنان را از صحنه رقابت حذف کرده و برنده رقابت شوید. در ابتدای بازی و بعد از فرود بالن، اطراف شما یک ناحیه امن با یک دایره مشخص می‌شود. با گذشت بازی این دایره کوچک‌تر می‌شود تا جایی که کاملا از بین می‌رود. حالا دیگر ناحیه امنی برای شما وجود ندارد و باید برای حفظ جان خود تلاش کنید.

تأثیر شمشیرهای نور در بازی فورتنایت

ابتدا و قبل از پیدا کردن شمشیرهای نور در فورتنایت، تنها ابزاری که در اختیار شما قرار می‌گیرد، یک کلنگ ساده است! شما می‌توانید به مرور زمان سلاح‌ها و تجهیزات دیگری هم به دست بیاورید. شما باید تعادل مناسبی بین حمله کردن و دفاع کردن برقرار کنید تا شانس پیروزیتان در این بازی هیجان‌انگیز بیشتر شود.

توضیحاتی در مورد شمشیرهای نور در فورتنایت

در هر مرحله از بازی فورتنایت، سلاح‌های جذابی وجود دارند که می‌توانید آنها را به دست بیاورید. یکی از این سلاح‌های جذاب، شمشیر نور است. روش پیدا کردن شمشیرهای نور در فورتنایت چگونه است؟ در فصل 4 بازی با یازگشت جنگ ستارگان، سلاح‌های بسیار هیجان‌انگیزی اضافه می‌شوند. سه بخش Padme و Ankin Skywalker و Force Quests برای باز کردن قفل Darth Maul به کار می‌روند که جذابیت بازی را دو چندان کرده است.

نحوه پیدا کردن شمشیرهای نور در فورتنایت

در فصل 4 که موسوم به جنگ ستارگان است، شما مجبور به پیدا کردن شمشیرهای نور هستید. در غیر این صورت این فصل تکمیل نخواهد شد. پیداکردن این شمشیرها کار چندان دشواری هم نیست. کافیست تلاش خود را کمی بیشتر کنید.

نحوه پیدا کردن شمشیرهای نور در فورتنایت

برای به دست آوردن این سلاح جذاب، باید مراحلی را طی کنید. این مراحل پیچیدگی خاصی ندارند؛ بنابراین با دقت کافی می‌توانید آنها را پشت سر بگذارید. این مراحل به شرح زیر هستند:

  • ابتدا باید روی نقشه به دنبال نماد یا نشان Lightsaber بگردید.
  • به دنبال هولوگرام شخصیت‌های Skywalker، Obi-Wan Kenobi و Darth Maul باشید و نزدیک آنها شوید.
  • برای تعامل با آنها گزینه Accept را بزنید.
  • حالا باید دروازه Rift ظاهر شود و باید از آن عبور کنید.
  • بعد از گذشت چند ثانیه شما با در دست داشتن شمشیر نور دوباره برمی‌گردید.

نکته: رنگ نور شمشیرها متفاوت است. دلیل این امر شخصیتی است که روی تمرین شما نظارت داشته است. اگر شخصیت تمرین‌دهنده شما Obi-Wan باشد رنگ نور شمشیر سبز، Anakin باشد رنگ شمشیر آبی و اگر Darth Maul باشد رنگ شمشیر قرمز خواهد بود.

بررسی سختی پیدا کردن شمشیر در بازی فورتنایت

در ابتدا باید بدانید که پیدا کردن شمشیرهای نور در فورتنایت به هیچ وجه کار ساده‌ای نیست! دلیل این امر ناپدید شدن آنهاست. وقتی هر بازیکنی به آنها دست پیدا کند به مدت چند ثانیه شمشیرها ناپدید می‌شوند و بعد از مدتی ظاهر خواهند شد. به همین دلیل دائما در یک مکان نیستند و شما باید همواره به دنبال علامت‌های آنها باشید.

البته راه دیگری هم برای دستیابی به این سلاح جذاب وجود دارد که ریسک زیادی دارد. شما می‌توانید رقیبانی که این شمشیر را به دست آورده‌اند، نابود کنید. در صورتی که موفق شدید رقیب را نابود کنید، می‌توانید شمشیر او را هم در اختیار داشته باشید. یکی از نقاط ضعف این روش، عدم انتقال قابلیت‌های نیرو است.

به هر حال برای به دست آوردن این شمشیرها در فصل 4، باید سختی‌های زیادی را تحمل کنید. تا به امروز هیچ یک از شمشیرهای نور در بازی فورتنایت در صندوقچه‌ها قرار نداشته‌اند. با این حال شاید این قابلیت هم در آپدیت‌های آینده به بازی اضافه شود!

پیدا کردن شمشیرهای نور در فورتنایت کار ساده‌ای نیست

بررسی نحوه استفاده از شمشیرهای نور در بازی فورتنایت

بعد از پیدا کردن شمشیرهای نور در فورتنایت، نوبت به استفاده از آنها می‌رسد. به هر حال این سلاح هم برای این که بهترین کارایی را داشته باشد، دستورالعمل خاصی دارد. وقتی شمشیر نور را در دست گرفته‌اید، باید حین مبارزه دکمه شلیک را فشار دهید تا به راحتی به دشمنانتان آسیب بزنید. همچنین امکان خنثی کردن حملات دشمن هم وجود دارد.

وقتی می‌خواهید به دشمن آسیب بیشتری برسانید، باید به آنها نزدیک شوید. در این حالت استفاده از شمشیرهای نور بسیار مناسب خواهد بود. به طور کلی استفاده از شمشیرهای نور در فواصل متوسط و زیاد عالی است. برای فواصل نزدیک هم مناسب است، اما هنگام استفاده از آن در این فواصل باید مواظب باشید.

برای این که از شمشیرهای نور به بهترین شکل استفاده کنید، باید تمرینات بیشتری انجام دهید. بعد از استفاده از هر قابلیت شمشیر، باید چند ثانیه مکث کنید تا قابلیت بعدی شارژ شود.

در این مطلب روش پیدا کردن شمشیرهای نور در فورتنایت را بررسی کردیم. این بازی سبک بتل رویال در فصل 4، اسلحه‌ای هیجان‌انگیز با نام شمشیر نوری را قرار داده است. شما می‌توانید با دنبال کردن مراحلی که در این مطلب به آنها اشاره شد، این شمشیرها را به دست بیاورید. با داشتن این شمشیرها به راحتی می‌توانید رقیبانتان را شکست دهید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما