در این پست با توجه به درخواست کاربران مبنی بر اینکه چگونه امکان قرار دادن عکس بر روی پروفایل در بازی ۸Ball Pool خود وجود دارد، این آموزش را قرار داده ایم. مزیت این کار در این است که هنگام بازی با سایر بازیکنان، عکسی که شما برای خود انتخاب کرده اید برای حریف مقابل نمایش داده خواهد شد. پس برای آموزش این روش در ادامه مطلب با ما باشید.

تغییر عکس پروفایل بازی 8ball pool

روش های تغییر عکس پروفایل بازی ۸ball pool

۸ball pool برترین بازی بیلیارد آنلاین برای موبایل است و میلیون ها نفر از سراسر دنیا این بازی را تجربه می کنند. اگر از طرفداران این بازی فوق‌العاده هستید، حتما تا بحال به این فکر افتاده اید که هنگام بازی با سایر بازیکنان، عکس واقعی شما برای حریف مقابل نمایش داده شود. اگر تا کنون موفق به انجام اینکار نشده‌اید در ادامه این آموزش شما را به صورت کامل راهنمایی خواهیم کرد. در مجموع سه روش برای تغییر عکس اکانت ۸ball pool وجود دارد که در زیر به طور کامل به هرکدام خواهیم پرداخت.

به عنوان روش اول، حتما می دانید که تغییر عکس پروفایل به آواتارهای پیش‌فرض بازی، با پرداخت سکه از قسمت پروفایل فراهم است. کافیست بعد از ساخت اکانت به قسمت پروفایل خود مراجعه کنید و با کلیک روی عکس پروفایل خود، می توانید از میان آواتارهای که در آن موجود است یکی را برای پروفایل خود انتخاب کنید. اما برای انتخاب عکس واقعی خود به عنوان عکس پروفایل بازی ۸ball pool روش مستقیمی وجود ندارد. روشهای موجود برای انجام اینکار به صورت زیر هستند.

تغییر عکس پروفایل بازی 8ball pool

استفاده از ورود با اکانت فیسبوک

در این روش، وقتی که اکانت فیسبوک خود را به بازی وصل نمایید اگر شما عکسی روی پروفایل فیسبوکتان داشته باشید همان عکس به صورت اتوماتیک به عنوان عکس پروفایل بازی ۸ball pool برای شما انتخاب خواهد شد.

نکته: اگر اکانت خود را متصل کرده اید و عکس اکانت فیسبوک شما روی اکانتتان افتاده، جهت تغییر عکس پروفایل بازی ۸ball pool فقط کافیست عکس پروفایل فیسبوک خود را تغییر دهید. سپس با انجام یک لاگ اوت و لاگین در بازی، عکس پروفایل شما به عکس جدید فیسبوکتان تغییر خواهد کرد.

تنها ضعف این روش در این است که به دلیل ف.ی.ل-تر بودن فیسبوک، کسانی که در داخل ایران هستند و از ف.ی.ل-تر شکن استفاده نمی کنند، نمی توانند عکس پروفایل شما را ببینید!!

استفاده از اکانت گوگل(جیمیل) برای تغییر عکس پروفایل بازی ۸ball pool

در این روش نیز مشابه روش قبل،عکس اکانت ۸ball pool شما در حقیقت عکس پروفایل google plus (گوگل پلاس) شما خواهد بود. منظور از عکس گوگل پلاس، همان عکس ایمیل شما است که با مراجعه به جیمیل خود می‌توانید آن را مشاهده نمایید.

نکته: اگر اکانت خود را متصل کرده اید و عکس جیمیل شما روی اکانتتان افتاده، جهت تغییر آواتار پروفایل بازی ۸ball pool فقط کافیست عکس پروفایل جیمیل خود را تغییر دهید. سپس با انجام یک لاگ اوت و لاگین در بازی، عکس پروفایل شما به عکس جدید ایمیل گوگل تغییر خواهد کرد.

راهنمایی: جهت تغییر عکس جیمیل خود، اگر آشنایی کافی ندارید کافیست وارد جیمیل خود از طریق صفحه گوگل شوید. سپس در قسمت سمت چپ، بالای صفحه روی نام اکانتتان کلیک کنید و از منوی باز شده، گزینه مدیریت اکانت (Manage your Google Account) را انتخاب کنید. در این صفحه از لیست سمت چپ روی گزینه اطلاعات شخصی (Personal info) بزنید. حالا در صفحه باز شده، در قسمت ابتدایی صفحه میتوانید با کلیک روی عکس پروفایل خود، آن را تغییر دهید.

جهت خرید آیتم های درون بازی به صفحه فروشگاه بازی در سایت ما مراجعه فرمایید.

باتشکر از همراهی شما …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد اکترونیکی سایت هزارجم