دسته بندی: صفر تا صد بازی هی دی

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 459 بازدید
  • 3 دقیقه

بازی هی دی یکی از جذاب‌ترین بازی‌های سبک استراتژیک است که به‌عنوان مزرعه‌دار باید باغ خود را از بی‌برگی خارج‌کنید! در این مزرعه، شما با پرورش محصولات بازی هی دی پیشرفت کرده و درآمد بیشتری کسب می‌کنید.

در این بازی باید از مهارت‌های ویژه دامپروری برای پرورش حیوانات و کشاورزی برای پرورش گیاه‌های زینتی و سایر محصولات برخوردار باشید. به همین دلیل شناخت محصولاتی که باید در این مزرعه بکارید، کمک زیادی برای ساخت باغ رویایی شما می‌کند.

چند نوع محصول در این بازی وجود دارد؟ با کاشت و فروش هر کدام چه مقدار سکه و امتیاز نصیب ما می‌شود؟ در این مطلب اطلاعات جامعی از محصولات این بازی به شما ارائه ‌می‌دهیم تا تبدیل به کشاورزی نمونه با مزرعه‌ای بی‌نظیر شوید.

محصولات بازی هی دی و 14 محصولی که باید در مزرعه بکارید

به عنوان کشاورز در این بازی باید انواع مختلفی از محصولات کشاورزی و غذایی را در مزرعه خود کشت کنید. با فروش هر کدام از این محصولات که ارزش متفاوتی دارند، صاحب سکه شده و تبدیل به کشاورز نمونه شوید. پس بزن بریم Hay Day!

گندم (Wheat)

این محصول را می‌توانید در ابتدای سطح اول بازی کاشته و سپس برداشت کنید. با این وجود حدود 2 دقیقه از شروع بازی باید بگذرد تا محصول شما رشد کند. همچنین با رشد این محصول و برداشت آن در هر مرتبه، 1 امتیاز تجربه کسب می‌کنید؛ بنابراین برای این که امتیازات تجربه کشاورزی بیشتری به‌دست بیاورید، بسیار مناسب است.

هویج (Carrots)

کاشت این محصول از سطح 9 بازی شروع می‌شود. با رشد این محصول در هر برداشت 2 امتیاز تجربه به شما داده می‌شود. البته برای به‌بار نشستن هویج باید حدود 10 دقیقه صبر کنید. همچنین هویج را بعد از برداشت می‌توانید به ارزش 1 تا 7 سکه بفروشید.

ذرت (Corn)

تا حالا تجربه کاشت ذرت را داشته‌اید؟ در این بازی می‌توانید این تجربه را به‌راحتی در مزرعه خود کسب کنید. ذرت یکی از محصولات بازی هی دی است که می‌توانید در سطح 2 بازی آن را بکارید. البته رشد و رسیدن آن 5 دقیقه از وقت شما را می‌گیرد. همچنین با هر بار رشد این محصول 1 امتیاز به تجربه شما اضافه می‌شود.

سویا (Soybean)

برای کشت این محصول حدود 20 دقیقه در سطح 5 بازی باید صبر کنید. البته پاداش این صبر 2 امتیاز تجربه است. همچنین دانه‌های سویا در سطح 3 و 5 به شما داده می‌شود.

کدو حلوایی (Pumpkin)

اگر به سطح 15 بازی رسیده باشید می‌توانید کاشت کدو تنبل را شروع کنید! البته این نکته را درنظر داشته باشید که رشد این محصول هم مثل نامش تنبل بوده و حدود 3 ساعت طول می‌کشد. البته این صبوری به گرفتن 6 امتیاز تجربه می‌ارزد.

نیشکر (Sugarcane)

یکی دیگر از محصولات بازی هی دی که باید زحمت کاشت آن را به‌دوش بکشید، نیشکر است. کاشت این محصول برای شما از سطح 7 بازی آغاز می‌شود. همچنین کار کاشت تا برداشت این محصول چیزی در حدود 30 دقیقه طول می‌کشد. با این وجود در هر بار کاشت آن 3 امتیاز به تجربه شما اضافه می‌شود.

فلفل سبز (Chili Pepper)

با رسیدن به سطح 25 اجازه کاشت فلفل تند را خواهید داشت. با کاشت این محصول 7 امتیاز کسب می‌کنید و رشد آن نیز در حدود 4 ساعت طول می‌کشد.

توت فرنگی (Strawberries)

با رسیدن به سطوح بالاتر بازی محصولات خوشمزه‌تری در انتظار شما هستند. در سطح 34 بازی می‌توانید توت فرنگی بکارید و 10 امتیاز به تجربه خود اضافه کنید. هر چند برای برداشت این محصول خوشمزه باید بیش از 8 ساعت باید منتظر بمانید.

با رسیدن به سطح 34 بازی می‌توانید توت فرنگی بکارید

گوجه فرنگی (Tomatoes)

محصولات بازی هی دی در مراحل بالاتر متنوع شده و برای رشد هر کدام زمان بیشتری را باید صبر کنید. به همین دلیل برای رشد و برداشت گوجه فرنگی در سطح 30 بازی باید 6 ساعت را انتظار بکشید. با این وجود بعد از برداشت این محصول 8 امتیاز به ارزش شما اضافه می‌شود.

گوجه فرنگی یکی از محصولات بازی هی دی است که برداشت آن 8 امتیاز دارد

سیب (Apple)

با رسیدن به سطح 15 بازی می‌توانید از درختان متنوعی برای زیبایی باغ خود استفاده کنید. به همین منظور در این سطح از بازی با کاشت درخت سیب و برداشت محصول آن، 160 سکه با ارزش به جیب بزنید! البته برای این تعداد سکه، باید 16 ساعت تا رشد سیب منتظر بمانید. با این وجود بعد از رشد این محصول 7 امتیاز هم کسب می‌کنید.

گیلاس (Cherries)

با رسیدن به سطح 22 بازی هی دی، گیلاس‌های قرمز و خوشرنگ بکارید. بعد از حدود 28 ساعت می‌توانید آنها را برداشت کرده و در هر برداشت 13 امتیاز به‌دست بیاورید.

برای برداشت گیلاس باید 28 ساعت صبر کنید

تمشک (Raspberries)

در سطح 15 بازی بوته‌های تمشک ترش و خوشمزه بکارید و مزرعه خود را زیباتر کنید. البته علاوه بر زیبا کردن مزرعه این تمشک‌ها 220 سکه هم به حساب شما واریز می‌کنند. همچنین 9 امتیاز هم در هر برداشت کسب می‌کنید. برای این سکه و امتیاز باید 18 ساعت تا رشد کامل آن صبر کنید.

توت سیاه (Blackbreey)

یکی دیگر از محصولات بازی هی دی توت سیاه است. این محصول را می‌توانید در سطح 26 بازی کاشته و سپس برداشت کنید. همچنین با برداشت آن 3 امتیاز کسب کنید. هر چند برای به‌بار نشستن آن باید 36 ساعت منتظر بمانید.

کاکائو (Cacao)

یکی از دیر رشدترین محصولات بازی هی دی شما کاکائو است. کار کاشت و برداشت این محصول بیش از یک روز کامل و در حدود 34 ساعت طول می‌کشد. البته ابتدا باید به سطح 36 برسید و سپس با برداشت این محصول 16 امتیاز تجربه به دست بیاورید.

جمع‌بندی

در این مطلب سعی کردیم شما را با انواع محصولات مزرعه هی دی آشنا کنیم. محصولات مختلفی برای کاشت و برداشت در این مزرعه وجود دارند. با استفاده از هر محصول، امتیاز و سکه مشخصی دریافت می‌کنید. محصولات بازی هی دی شما را برای ساخت باغ و مزرعه دلخواهتان آماده می‌کنند. به‌همین دلیل شناخت ارزش آنها و همچنین مدت زمان رشد آنها بسیار مهم است. همچنین می‌توانید با مطالعه نکات کلیدی بازی هی دی سایت هزارجم، حرفه‌ای تر از بازی لذت ببرید.

کاشت محصولات مختلفی که معرفی کردیم با صبر و حوصله به امتیاز تبدیل می‌شود. همچنین با برداشت و فروش این محصولات گام بلندی برای رسیدن به مزرعه رویایی برمی‌دارید؛ بنابراین زنده باد کشاورزی!

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما