دسته بندی: صفر تا صد بازی کلش رویال

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 50 بازدید
  • 3 دقیقه

در بازی کلش رویال که از محبوب‌ترین و بهترین بازی‌های موبایلی نیز به حساب می‌آید، انتخاب سربازان مناسب برای پیشبرد بازی اهمیت بسیار زیادی دارد که هرچه از زمان بازی می‌گذرد، این مورد بیشتر به چشم می‌آید. در این مقاله بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 1 را برای شما معرفی خواهیم کرد. با شناخت این دک یا ترکیب‌ها می‌توانید با قدرت بیشتری به بازی خود ادامه دهید.

بهترین دک های کلش رویال آرنای 1

همانطور که گفته شد انتخاب ترکیب کارت های کلش رویال مناسب برای کلش رویال در موفقیت شما نقش بسیار مهمی دارد. این مورد شاید در ابتدای مسیر به چشم نیاید؛ اما هرچه از زمان بازی می‌گذرد و به مراحل بالاتری می‌روید، بیشتر به این موضوع پی خواهید برد. پس چه بهتر است که از همان ابتدای کار این موارد را رعایت کرده و به مانند گیمری حرفه‌ای عمل کنید.

خرید جم کلش رویال و خرید بلیت رویال کلش می‌تواند شما را در پیشرفت سریعتر در بازی کمک کند.

البته ذکر این نکته نیز مهم است که انتخاب ترکیب‌های کلش رویال مناسب حتما به معنی موفقیت و پیروزیتان در برابر حریفان و شکست‌های متوالی آن‌ها در برابر قدرتتان نخواهد بود. همه چیز به هوش و استراتژی که برای بازی خرج می‌کنید، برمی‌گردد. اما این ترکیب‌ها می‌توانند کمک خوبی در این مسیر باشد.

در ادامه چند ترکیب و دک مناسب آرنای 1 را برایتان معرفی خواهیم کرد.

دک یا ترکیب اول (از محبوب‌ترین ترکیب‌های کلش رویال)

از بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 1 می‌توان به ترکیب اول اشاره کرد. میانگین اکسیر استفاده شده در این ترکیب 3.4 است و این دک یکی از پرطرفدارترین دک‌ها نیز به حساب می‌آید.

در این ترکیب کارت ارو نقش تدافعی را ایفا می‌کند. در حقیقت این کارت وظایف دفاعی و آسیب‌رسانی به سربازان حریف را برعهده دارد.

کارت بعدی این ترکیب بمبر است. این کارت در این دک پشتیبان جاینت خواهد بود.

کارت آرچرز نیز که از دیگر کارت‌های ترکیب اول است، وظایف دفاعی و پشتیبانی را برعهده دارد.

کارت شوالیه نیز در این ترکیب برای پیش بردن حمله و همچنین دفاع در برابر حریف به کار می‌رود.

دیگر کارت‌های این ترکیب شامل فایربال، تفنگدار، جاینت و گوبلینز است که هر یک با انجام وظیفه‌ای خاص، ترکیبی بسیار ایده‌آل را می‌سازند.

دک های کلش رویال برای آرنای یک

دک یا ترکیب دوم

یکی دیگر از ترکیب‌های بسیار قوی و قدرتمند که هر کسی حتما باید یک بار آن را انتخاب کند همین ترکیبی است که در ادامه آن را معرفی می‌کنیم. میانگین اکسیر این ترکیب هم 3.4 است.

کارت بمبر در این ترکیب وظیفه پشتیبانی یا سرباز پشتیبان را ایفا می‌کند و باید در پشت جاینت یا مینی پکا جای بگیرد.

کارت آرچرز هم وظیفه تدافعی را در برابر دشمنان برعهده دارند. کارت مینی پکا در این ترکیب بیشترین آسیب را به دشمن و رقیب شما وارد خواهد کرد. بنابراین استفاده از پشتیبان‌ها در پشت این کارت تاثیر بسیار خوبی دارد.

کارت تفنگدار هم در این ترکیب به جز وظیفه اصلی خود که حمله‌کننده است،  به عنوان محافظ و دفاع‌کننده هم استفاده می‌شود.

از دیگر کارت‌های این ترکیب قوی می‌توان به فایر بال، جاینت، spear goblins و گوبلینز اشاره کرد که هر یک نقش متفاوت و گاه مکمل یک دیگر را دارند.

دک یا ترکیب سوم

دیگر دک مناسب از دک های کلش رویال برای آرنای 1 این ترکیب است. میانگین مصرف اکسیر ترکیب سوم هم 3.5 است. نکته‌ای که برای این ترکیب وجود دارد این است که شما زمانی می‌توانید از آن استفاده کنید که به کارت ویچ دسترسی داشته باشید.

در این ترکیب کارت ویچ وظیفه حمایت از جاینت را بر عهده دارد؛ اما می‌توان برای استراتژی‌های دفاعی هم از آن استفاده کرد.

کارت ارو هم در این ترکیب برای پشتیبانی و دفاع مورد استفاده قرار می گیرد.

شوالیه نیز به مانند قبل برای اهداف تدافعی و البته تهاجمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دیگر کارت‌های موجود در این ترکیب یا دک شامل فایربال، تفنگدار، جاینت، گوبلینز و spear goblins است.

دک یا ترکیب کارت های کلش رویال، چهارم

ترکیب دیگری که قصد معرفی آن را داریم، ترکیب کارت‌های زیر است که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم. میزان مصرف اکسیر این دک هم مانند مورد قبلی 3.5 است.

این ترکیب کارت ارتش اسکلت‌ها را در خود دارد. در واقع این کارت می‌تواند به عنوان عامل دفاعی برای مقابله کردن با جاینت‌های حریف و همچنین به عنوان کارت حمله‌کننده برای انهدام تاور دشمن مورد استفاده قرار بگیرد.

کارت spear goblins هم بیشتر وظایف دفاعی را بر عهده دارند و می‌توانند به عنوان عناصر حمله‌کننده هم مورد استفاده قرار بگیرند.

دیگر کارت‌هایی که در این دک یا ترکیب مناسب برای آرنای 1 کلش رویال وجود دارند شامل ارو، آرچرز، فایر بال، مینی پکا، تفنگدار و جاینت است که با نقش آن‌ها در پیش‌تر آشنا شده‌ایم.

دک یا ترکیب پنجم

ترکیب آخری که قصد معرفی آن را داریم این ترکیب یا دک است که علی رغم مصرف اکسیر بالاتر همچنان جزو بهترین و محبوب‌ترین ترکیب‌های بازی کلش رویال در آرنا 1 شناخته می‌شود.

این ترکیب کارت والکری را دارد. این کارت سرباز با قدرت آسیب رساندن بسیار بالایی در این دک دارد.

البته این کارت کاربرد دیگری هم دارد و به سبب اتک اسپلش خود می‌تواند به عنوان پشتیبان و عامل دفاعی هم عمل کند.

کارت لایتنینگ دیگر کارت موجود در این دک است. این کارت هم به جهت قدرت دمیج بالایی که دارد می‌تواند در حملات بسیار موفق عمل کند و دشمنانتان را از پای در بیاورد.

دیگر کارت‌های این دک کلش رویال شامل ارو، آرچرز، شوالیه، فایر بال، تفنگدار و جاینت است.

بهترین دک‌های کلش رویال

اهمیت شناخت ترکیب کارت های کلش رویال مناسب

کنار هم قرار دادن کارت‌ها و تشکیل دک مناسب می‌تواند روشی بسیار مناسب برای به موفقیت رسیدن در بازی کلش رویال باشد. در این مطلب 5 دک از بهترین ترکیب کارت های کلش رویال در آرنای 1 را مورد بررسی قرار دادیم که می‌توانید از آن‌ها بهترین استفاده را ببرید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما