دسته بندی: صفر تا صد بازی کلش رویال

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

 • - ستاره
 • 0 دیدگاه
 • 157 بازدید
 • 3 دقیقه

بازی کلش رویال که یکی از پرمخاطب‌ترین بازی‌های حال حاضر موبایلی نیز به حساب می‌آید، نیازمند رعایت نکاتی کوچک و التبه مهمی است که می‌تواند روند بازی و رقابت را برای کاربر کاملا دگرگون کند. انتخاب ترکیب یا همان دک‌های مناسب در طول این بازی بسیار مهم است و هر چه از بازی می‌گذرد و به مراحل بالاتری می‌روید، اهمیت آن بیشتر می‌شود. به همین جهت در این مقاله بهترین دک های کلش رویال ارنا ۲ را بررسی و معرفی می‌کنیم.

اگر از ابتدا این ترکیب‌ها را بشناسید و به درستی از آن‌ها استفاده کنید، پیشرفت سریع‌تری در انتظارتان است.

بهترین دک های کلش رویال ارنا ۲

انتخاب کردن ترکیب یا دک مناسب برای بازی کلش رویال، از مهم‌ترین و پایه‌ای‌ترین مسائل بازی است و به شما در روند رقابت کمک خواهد کرد.  همانطور که گفته شد اهمیت این ترکیب‌ها و انتخاب به جا و درست آن‌ها با پیشرفت بازی بیشتر به چشم خواهد آمد؛ بنابراین سعی کنید از همان ابتدا این ترکیب‌ها را بشناسید و مطابق با شرایط بازی از آن‌ها استفاده کنید.

البته فقط با چینش ترکیبی مناسب نمی‌توان انتظار موفقیت و پیروزی را داشت؛ اما پایه موفقیتتان در بازی را همین ترکیب و دک‌ها تشکیل می‌دهند. حال در ادامه این مطلب به معرفی برترین دک های کلش رویال برای آرنای 2 می‌پردازیم و شما باید طبق شرایط خود از این ترکیب‌ها در بازی و در رقابت‌های خود استفاده کنید. همچنین با خرید جم کلش رویال یا خرید بلیت کلش رویال می‌توانید پیشرفت چشمگیری در کوتاه مدت داشته باشید.

ترکیب اول کلش رویال در آرنای ۲

اولین ترکیبی از دک های کلش رویال ارنا ۲ که در این بخش برای آرنای دو قصد معرفی آن را داریم، میانگین مصرف اکسیری در حدود 3.4 دارد که میزانی بسیار خوب است. این ترکیب از نظر بسیاری از گیمرها بهترین ترکیب در میان دک های کلش رویال ارنا ۲ می‌باشد.

 • در این ترکیب باید از کارت‌هایی استفاده کنید که در ادامه به معرفی و بررسی این کارت‌ها می‌پردازیم.
 • یکی از کارت‌های این دک از دک های کلش رویال کارت ارو است. این مارت در این ترکیب وظیفه پشتیبانی و محافظت را برعهده خواهد داشت.
 • کارت بمبر دیگر کارت این ترکیب است که وظیفه پشتیبانی از سرباز تنک دک را دارد. کارت آرچرز هم وظیفه سربازهای پشتیبانی و دفاع‌کننده را برعهده دارند.
 • کارت شوالیه در این ترکیب در این جا نقش سرباز حمله‌کننده و تهاجمی را ایفا می‌کند، اما در شرایطی می‌توان از آن به عنوان عنصر دفاعی هم استفاده کرد.
 • دیگر کارت‌ها این ترکیب شامل فایربال، تفنگدار، جاینت و گوبلینز است که هر کدام از آن‌ها دارای نقش‌های خاصی در رقابت هستند.

دک های کلش رویال ارنا ۲

ترکیب کلش رویال ارنای ۲ ترکیب دوم

ترکیب و دک بعدی از دک های کلش رویال ارنا ۲ که در این مطلب به معرفی آن می‌پردازیم این دک است که هم در فاز هجومی و هم در فاز تدافعی شرایط خوبی را برای کاربر ایجاد خواهد کرد.

 1. مصرف اکسیر این ترکیب هم با مانند ترکیب قبلی 3.4 است.
 2. در این ترکیب کارت بمبر وظیفه دفاع و حفاظت را بر عهده دارد و بهتر است از این کارت در پشت جاینت یا مینی پکا برای پشتیبانی استفاده کنید.
 3. کارت فایر بال هم به جهت حفاظت و پشتیبانی و نابودی سربازان گروهی رقیب به کار گرفته می‌شوند. کارت مینی پکا در این دک هم به عنوان کارت آسیب‌زننده و تهاجمی با قدرت دمیج بسیار بالا به کار گرفته می‌شود.
 4. کارت‌های تفنگدار، آرچرز، جاینت، گوبلینز، Spear goblins هم از دیگر کارت‌های ترکیب هستند.

ترکیب سوم در دک های کلش رویال ارنا ۲

ترکیب بعدی از دک های کلش رویال ارنا ۲ که قصد معرفی آن را داریم، این ترکیبی است که در زیر آن را بررسی می‌کنیم. مصرف اکسیر این دک 3.6 است.

در این ترکیب کارت ارو، آرچرز و شوالیه حضور دارند که با نقش آن‌ها در ترکیب‌های قبلی آشنا شدیم. کارت دیگری که در این ترکیب قرار دارد، تفنگدار است. باید به این نکته توجه کنید که در این دک این کارت را پشت سریاز تنک به تاور رقیب منتقل کنید و به آن‌ها آسیب وارد کنید. این کارت البته کاربردهای تدافعی هم دارد.

جاینت هم سرباز تنک این ترکیب مناسب خواهد بود. از کارت مینیون‌ها برای محافظت از تاورهای خود استفاده کنید. البته برای آسیب به تاور دشمن هم می‌توان از آن استفاده کرد.

کارت سنگ قبر نیز به جهت تخریب مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین از کارت بالون در این ترکیب برای هجوم و حمله استفاده می‌شود.

ترکیب چهارم

ترکیب آخری که در این متن به معرفی آن می‌پردازیم این ترکیب است که به عنوان یکی از بهترین دک های کلش رویال به شمار می‌رود.

میانگین مصرف اکسیر در این دک 3.5 است. کارت‌های موجود در این ترکیب شامل ارو، آرچرز، فایربال، مینی پکا و تفنگدار و جاینت است.

همجنین این ترکیب شامل کارت ارتش اسکلت‌ها هم است. این کارت برای مقابله با سربازهای تنک رقیب طراحی شده‌اند. با این کارت سربازهای دشمن را به راحتی نابود خواهید کرد. کارت spear goblins هم کارتی است که در این ترکیب برای نقش پشتیبانی استفاده می‌شوند. البته نقش‌های تهاجمی هم برای این کارت در نظر گرفته شده است.

ترکیب کلش رویال ارنای ۲

اهمیت شناخت ترکیب‌های کلش رویال آرنای ۲

در این مطلب به معرفی برترین ترکیب‌ها و دک های کلش رویال در آرنای 2 پرداختیم. شناخت این کارت‌ها و توانایی هر کدام و این که ترکیب چه کارت‌هایی در کنار هم می‌تواند درصد موفقیت شما در بازی را افزایش بدهد مسئله بسیار مهمی در این بازی است.

بنابراین این ترکیب‌ها را در کنار هم استفاده کنید و با توجه به استراتژی خود و شرایط رقابت، بهترین استفاده را از آن‌ها ببرید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما