در آپدیت جدید بازی که به تازگی منتشر شده است یک پیشنهاد ویژه به نام خرید منظره دزد دریایی کلش اف کلنز اضافه شده است که با خرید این آفر یک اسکین و چهره جدید برای بازی کلش اف کلنز شما اضافه میشود و میتوانید ظاهر دهکده خود را تغییر دهید و جلوه و زیبایی جدیدی به آن بدهید.

این آفر جدید هیچ نوع تغییری در سطح و لول و قدرت بازی شما ایجاد نمیکند و فقط مربوط به تغییر چهره بازی شما به منظره دزد دریایی میباشد. اگر از ظاهر تکراری بازی خسته شده اید این پیشنهاد خرید منظره دزد دریایی کلش اف کلنز مخصوص شما ایجاد شده است تا در یک چشم بر هم زدن شکل زمین و دهکده شما در بازی به کلی تغییر کند.

خرید منظره دزد دریایی کلش اف کلنز

برای خرید این پیشنهاد از باکس بالای همین صفحه میتوانید استفاده نمایید. بهتر است نوع اتصال خود در فرم خرید را سوپرسل ای دی انتخاب کنید تا سایت دیگه از شما پسورد جیمیل یا اپل ای دی نخواد . در صورتی که مشخصات وارد شده صحیح باشد خرید شما در عرض کمتر از ۱۵ دقیقه داخل بازی فعال خواهد شد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر پیشتیبانی انلاین سایت در تلگرام و واستاپ ۲۴ ساعته پاسخ گوی شما خواهد بود.

توضیحات خود بازی در مورد منظره دزد دریایی:

  • جهان دزد دریایی خود را با پس زمینه جدید دهکده کامل کنید.
  • بعد از خرید روی تغییر منظره ضربه بزنید و منظره دزد دریایی (یا همان pirate scenery) را انتخاب کنید. هر وقت که بخواهید میتوانید با یک کلیک روی تالار شهرتان یا همان تاون هال، منظره دهکده خود را عوض کنید.
  • این پیشنهاد انحصاری بوده و فقط یک بار عرضه میشود.

 

 

مطالب مرتبط

نماد اعتماد اکترونیکی سایت هزارجم