خرید منظره دزد دریایی

کلش اف کلنز

زمان تحویل:

بین 15 تا 60 دقیقه

205,000 تومان

خرید منظره دزد دریایی کلش اف کلنز - Pirate Scenery

در آپدیت جدید بازی که به تازگی منتشر شده است یک پیشنهاد ویژه به نام خرید منظره دزد دریایی کلش اف کلنز اضافه شده است که با خرید این آفر یک اسکین و چهره جدید برای بازی کلش اف کلنز شما اضافه میشود و میتوانید ظاهر دهکده خود را تغییر دهید و جلوه و زیبایی جدیدی به آن بدهید.

این آفر جدید هیچ نوع تغییری در سطح و لول و قدرت بازی شما ایجاد نمیکند و فقط مربوط به تغییر چهره بازی شما به منظره دزد دریایی میباشد. اگر از ظاهر تکراری بازی خسته شده اید این پیشنهاد خرید منظره دزد دریایی کلش اف کلنز مخصوص شما ایجاد شده است تا در یک چشم بر هم زدن شکل زمین و دهکده شما در بازی به کلی تغییر کند.

خرید منظره دزد دریایی کلش اف کلنز

برای خرید این پیشنهاد از باکس بالای همین صفحه میتوانید استفاده نمایید. بهتر است نوع اتصال خود در فرم خرید را سوپرسل ای دی انتخاب کنید تا سایت دیگه از شما پسورد جیمیل یا اپل ای دی نخواد . در صورتی که مشخصات وارد شده صحیح باشد خرید شما در عرض کمتر از 15 دقیقه داخل بازی فعال خواهد شد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر پیشتیبانی انلاین سایت در تلگرام و واستاپ 24 ساعته پاسخ گوی شما خواهد بود.

نکته مهم: آفر خرید منظره دزد دریایی کلش اف کلنز رو فقط زمانی که در بخش فروشگاه بازی فعال هست، میتوان خرید کرد. اگر خارج از آن زمان خرید انجام شود با هماهنگی شما فقط آفر جایگزین میتوان گرفت.

توضیحات خود بازی در مورد منظره دزد دریایی:

  • جهان دزد دریایی خود را با پس زمینه جدید دهکده کامل کنید.
  • بعد از خرید روی تغییر منظره ضربه بزنید و منظره دزد دریایی (یا همان pirate scenery) را انتخاب کنید. هر وقت که بخواهید میتوانید با یک کلیک روی تالار شهرتان یا همان تاون هال، منظره دهکده خود را عوض کنید.
  • این پیشنهاد انحصاری بوده و فقط یک بار عرضه میشود.

 

 

بالا

واتساپ خرید جم
تلگرام خرید جم