خرید جم با سوپرسل ایدی ( خرید امن)

خرید جم با سوپرسل ایدی

 

اگر قبلا برای بازی خود جم خریده باشید می دانید که برای خرید جم تا قبل از این، شما مجبور بودید جیمیل و پسورد ( یا اپل ایدی) خود را در اختیار فروشنده بگذارید تا بتواند جم شما را داخل بازی واریز نماید. ولی از این به بعد به جز روش سابق در صورتی که تمایلی به در اختیار گذاشتن پسورد جیمیل ( یا اپل ایدی) خود ندارید، میتوانید با سوپرسل ایدی خرید نمایید.

برای این منظور در قسمت “نوع اتصال” گزینه سوپرسل ای دی را انتخاب کنید و در کارد ظاهر شده در پایین آن، ادرس ایمیل سوپرسل ای دی خود را وارد نمایید و بقیه فیلد ها مثل نام دهکده و شماره تماس و غیره را به شکل سابق پر نمایید. در صورت تمایل میتوانید پس از تکمیل فرایند خرید با ما تماس بگیرید تا شارژ جم شما به صورت دستی و سریع تر انجام شود. کل این فرایند واریز و تحویل محصول خریداری شده در عرض کمتر از ۱۰ دقیقه انجام خواهد شد.

تصویر نمونه:

سوپرسل ایدی

 

سوپرسل ایدی چیست؟ ( برای کسانی که با آن آشنایی ندارند)

به تازگی قابلیت جدیدی به بازی اضافه شده است به نام سوپرسل آیدی که نگرانی افراد بابت: هک شدن یا پاک شدن بازی یا … که موجب از دست رفتن دهکده شخص میشود را تا حد زیادی از بین برده است

قبل از این تاریخ وقتی شما می‌خواستید بازی خود را روی دیوایس های اندرویدی یا IOS جابه جا کنید یا به هر دلیلی بازی خود را در اختیار دوستتان قرار دهید، نیاز بود حتما جیمیل ( اپل ایدی) و پسورد اکانت خود را در اختیار شخص مقابل قرار دهید. از این پس برای انجام تمام این کارها با خیال راحت می‌توانید از سوپرسل ایدی استفاده کنید بی انکه نگران هک شدن و یا مشکلات احتمالی دیگر آن باشید. در این روش دیگر نیازی به ارائه پسورد به شخص مقابل نخواهید داشت.

برای فعال کردن این قابلیت لازم است ابتدا وارد بازی شده و به قسمت ستینگ بازی مراجعه نمایید. در این قسمت همان طور که در تصویر زیر نیز مشخص شده است یک گزینه جدید

به نام “Suppercell ID” به بازی اضافه شده است که با کلیک بر روی آن از شما یک ادرس ایمیل می خواهد (جیمیل – یاهو یا ….) بعد از اینکه آدرس ایمیل خود را وارد کردید یک کد ۶ رقمی به طور اتومات برای شما توسط بازی ایمیل می‌شود. که این کد را باید داخل بازی وارد نمایید تا سوپرسل ایدی شما فعال شود. همین! کار تمام شد.

 

تصویر نمونه:

سوپرسل ایدی

از این پس برای اینکه بازی خود را روی دیوایس دیگری منتقل کنید یا به هر دلیلی بخواهید بازی خود را در اختیار دوستتان قرار دهید. کافیست سوپرسل ایدی (همان آدرس ایمیل که بالاتر اشاره شد) را به شخص مقابل دهید و پس تایید شما توسط ایمیل و کد ۶ رقمی یک بار مصرف ، دوست شما می‌تواند وارد بازی شما شود.

نکته مهم غیر قابل هک بودن این روش است. به طوری که مشکل هک و از دست رفتن بازی در این روش تقریبا ۰% شده است.

 

 

 

 

 

2 دیدگاه برای “خرید جم با سوپرسل ایدی ( خرید امن)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *